Skocz do zawartości

Random shit 2018/19


Chytruz

Rekomendowane odpowiedzi

Denver są przepotężni u siebie ale i spurs dobrze grają w domu ale tragicznie na wyjazdach.

 

Jeżeli uruchomić rozum to połączenie mocnej gry gospodarzy w Colorado z tragicznymi występami gościnnymi Ostróg praktycznie wszędzie nie napawa optymizmem.

 

Kluczowe mogą się okazać mecze # 2 i #3 bo w pierwszym przypadku spurs się zaaklimatyzują na wysokościach a w drugim przypadku wcale ten trzeci mecz nie bedxie dla spurs przewaga bo będą z tych wydokosci wracać.

 

Dlatego niestety matematycznie najbardziej prawdopodobnym wynikiem jest 4:1 gdzie po fatalnym pierwszym meczu dpurs rzuca wszystko co maja na mecz drugi który jak wtopią odbije się porażka u siebie w 3.

 

Wygrany mecz o honor i w teczkę w 5 grze.

 

Szansa spurs jest tylko wejście do głowy graczom Denver i wyrwanie w brudnej walce grę numer dwa po aklimatyzacji i pewne trafianie z dystansu u siebie praktycznie wszystkich graczy.

 

W powyższej serii spurs polubili swoje szanse z Denver przez fakt braku doświadczenia w po oraz przez pozycje SF.

 

To główna bolączka spurs ale tsk się złożyło ze brak w Denver gwiazdy na tej pozycji co rodzi nadzieje.

 

Wspomniana ławka spurs jest i tak mniej elektryzująca niż odpowiednik Denver co nie zmieni momentum. Ta ławka rzutami za trzy może trzymać dystans ale nie wyrwie zwycięstwa sama w sobie.

 

Tym bardziej ze Pop szykował się do grania z ławki Gayem i równoczesnym przebywaniem na parkiecie 2 wysokich LMA i Poeltl gdzie Jokic wymusza rozdzielenie centrów spurs aby kryli go na raty.

 

Dla dpurs kluczowym poza trójkami które są lepsze bedxie obrona LMA na Joku.

 

W tym aspekcie to dobry zawodnik tylko on to taki wyrobnik i nie sprowokuje do głupot Joka.

 

Przydałby się taki horry czy s- Jax.

 

Millsap zmusza popa do powrotu na stare tory gra LMA Gay co nie było dawno grane zbyt często.

 

Seria jeszcze się nie zaczęła a już mamy lekki plus dla Denver w tej przepychance zmiany stylu.

 

Bertans tez Millsapowi i Sliwce nie ustoi.

 

Musi wpadać za trzy ale trzeba mieć świadomość ze na przeciw hartom wygłodniałym z Denver truchtać będzie Belli

Serce 2:4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bb

 

A kolega co się nic nie odzywa? Zawsze brałeś aktywny udział, jeśli chodzi o te sprawy podczas PO z złotą dewizą "kto gra grubo, wygrać musi" ;)

 

Na awans Spurs urosło do @3 miodnie, miodnie... w razie czego przyjmuje też forumowe zakłady niepieniężne, skoro forumowa brać taka pewna wyniku i nie wierzę nie tylko w wielkiego DeRozana, ale też Aldridge który znowu ma zaskakująco słabą prasę na forumce.

 

Na Nets +2,5win nie ma już nawet kursu @2.

 

Raptors -2,5W + Celtics -1,5W w dublu wydaje się też ciekawym rozwiązaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurs na Spurs to lekkie value, ale za grubą kasę bym tego nie grał:) Nuggets mają przewagę w postaci głębi składu (co w play-offach jak wiadomo nie ma aż takiego znaczenia) i atletyzmu. Atutem Spurs będzie doświadczenie oraz coach, bo zalety Aldridge'a przy Jokiciu się zrównoważą. Kto wie, może DeRozan w końcu pokaże się w play-offach. Spurs powinni się martwić o obronę obwodowych graczy. Marco z Forbesem to fatalny zestaw do krycia graczy rywali. Nie wiem, co Pop wykombinuje na Murraya i Harrisa, ale tu będzie problem.

Edytowane przez shadowy86
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<blockquote class="twitter-tweet"><p lang="en" dir="ltr">EXCLUSIVE: Our cameras captured the emotional moment Derrick Rose learned his hometown <a href="https://twitter.com/hashtag/Bulls?src=hash&ref_src=twsrc%5Etfw">#Bulls</a> traded him to the <a href="https://twitter.com/hashtag/Knicks?src=hash&ref_src=twsrc%5Etfw">#Knicks</a>.<a href="https://twitter.com/hashtag/DRoseDoc?src=hash&ref_src=twsrc%5Etfw">#DRoseDoc</a> <a href="https://t.co/qCXvbKsoH7">pic.twitter.com/qCXvbKsoH7</a></p>— Stadium (@Stadium) <a href="

">April 12, 2019</a></blockquote> <script async src="https://platform.twitter.com/widgets.js" charset="utf-8"></script>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kolega co się nic nie odzywa? Zawsze brałeś aktywny udział, jeśli chodzi o te sprawy podczas PO z złotą dewizą "kto gra grubo, wygrać musi" ;)

 

Nie zagrałem nic w tym roku na PO, bo praktycznie moje oglądanie NBA ograniczyło się do zobaczenia wszystkich meczów Miami Heat, w których grał Dwyane Wade i nie mam za dużej wiedzy o innych ekipach. Jeszcze inna sprawa, że odrzucają mnie zakłady bukmacherskie w Polsce, bo to obecnie zabawa na poziomie Amber Gold czy pożyczek w Bocianie albo Providencie. Przy tym opodatkowaniu nie ma sensu grać w zakładach bukmacherskich w Polsce, a bukmacherzy też nie garną się do brania podatku na siebie i praktycznie sens ma tylko granie w piątki w Totolotku, kiedy przy kursie 2.00 nie ma podatku. Dzisiaj chcąc zagrać sobie kupon nie ma możliwości ominięcia podatku i grając singla z kursem 2.00 przy stawce 100 złotych do wygrania będę miał 176 złotych, a więc 24 złotych zje podatek - nie ma to jakiekolwiek sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zagrałem nic w tym roku na PO, bo praktycznie moje oglądanie NBA ograniczyło się do zobaczenia wszystkich meczów Miami Heat, w których grał Dwyane Wade i nie mam za dużej wiedzy o innych ekipach. Jeszcze inna sprawa, że odrzucają mnie zakłady bukmacherskie w Polsce, bo to obecnie zabawa na poziomie Amber Gold czy pożyczek w Bocianie albo Providencie. Przy tym opodatkowaniu nie ma sensu grać w zakładach bukmacherskich w Polsce, a bukmacherzy też nie garną się do brania podatku na siebie i praktycznie sens ma tylko granie w piątki w Totolotku, kiedy przy kursie 2.00 nie ma podatku. Dzisiaj chcąc zagrać sobie kupon nie ma możliwości ominięcia podatku i grając singla z kursem 2.00 przy stawce 100 złotych do wygrania będę miał 176 złotych, a więc 24 złotych zje podatek - nie ma to jakiekolwiek sensu.

 

Dlatego też nie gram, ale od święta można się pobawić Ostatni raz obstawiałem też na PO, wtedy na awans Bucks z Celtics był kurs ponad @2, ale Giannis soft nie zrobił awansu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.