Skocz do zawartości

Random shit 2018/19


Chytruz

Rekomendowane odpowiedzi

https://sports.yahoo.com/damon-jones-recounts-jr-smith-soup-throw-it-was-a-mess-173251250.html

 

Damon Jones asystent trenera Cleveland Cavaliers w poprzednich rozgrywkach zdecydował się wyjaśnić największą aferę poprzednich rozgrywek, kiedy zdenerwowany Narkotykowiec Smith rzucił go miską pełną gorącej zupy, która rozlała się po całym Damonie Jonesie. Jones wyjawił, że po tej aferze nie rozmawiali ze sobą przez 3 miesiące, ale podczas wyjazdu do Filadelfii podszedł do niego Narkotykowiec, który powiedział: "Wiesz co? Bracia mają kłótnie. Przepraszam cię za to, idźmy dalej."

 

Wiemy już, że nastąpiło pojednanie dwóch wielkich zawodników, dwóch legend Cleveland Cavaliers. Dobrze, bo po co się kłócić. Chociaż artykuł ma minus, że nie wiadomo dlaczego Narkotykowiec Smith rzucił go tą miską zupy.

Edytowane przez Wyparlo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

rownie goraca sprawa co goraca miska zupy Narkotykowca Smitha:

 

http://www.ca5.uscourts.gov/opinions/pub/18/18-30394-CV0.pdf

 

 

przecież 'oddał' je z nawiązko rezygnując z roku player option w Pacers i przechodząc za smieszne pieniądze do Spurs

 

 

btw wlasnie sie skapnalem ze Melo nigdzie nie podpisal. To co teraz, koniec kariery czy Chiny?

Edytowane przez ely3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

przecież 'oddał' je z nawiązko rezygnując z roku player option w Pacers i przechodząc za smieszne pieniądze do Spurs

 

 

btw wlasnie sie skapnalem ze Melo nigdzie nie podpisal. To co teraz, koniec kariery czy Chiny?

Narazie “gortatowka”, wysmial propo od jakis bucks, zjada paczki z majonezem i rulony z nalesnikow grajac poka na darmowych buyinach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

How do the Kings reload this summer? Sign every one of their lotto picks over the last 10 years! They’re all free agents!

2007 - Hawes

2008 - Thompson

2009- Evans

2010 - Cousins

2011 - Jimmer

2012 - Robinson

2013 - McLemore

2014 - Stauskas

2015 - Cauley-Stein

2016 - Papa G

 

:grin:

Edytowane przez Jendras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jednym z podcastów usłyszałem, że Mitchell Robinson zebrał wczoraj przeciwko Raptors najwięcej piłek (jako rookie) od czasów Chamberlaina i Russella. Ktoś jest w stanie to potwierdzić? Bo nie mogę nigdzie znaleźć takiego zestawienia.

Shaq, Timmy to tak z oczywistosci. Moze tez byly jakies wyskoki u innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spory hurraoptymizm widze w watkach niskich seedow, zwlaszcza na wschodzie. Poza parami z miejsc 4-5 ktore z natury rzeczy sa wyrownane, i poza PTB vs OKC, nie wydaje mi sie zeby ktorys z niskich seedow byl w stanie wyrwac 2 mecze przeciwniko. Choc oczywiscie, sobie i Wam zycze zebym sie mylil, a serie byly zaciete i zaskakujace

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nigdy nie było tak jednostronnej I rundy.

3 najniższe kursy na faworyta to 1,6 na OKC, 1,47 na DEN i 1,3 na HOU.

Na wschodzie to już w ogóle masakra. 

 

Temat bukmacherski, gdzieś zniknął, a przecież dyskusja powinna być dozwolona na temat obstawiania u legalnych bukmacherów.

 

Planuje grubo grać na awans Spurs. @2.75 wygląda na spore trade value, serie widzę 50-50 z może nawet lekkim wskazaniem na ekipę Popa, a szerzej pewnie wypowiedziałbym się, gdyby ktoś otworzył temat do tej pary. Ktoś to widzi podobnie?

 

U reszty ciężko coś kombinować. Nawet +2,5W może być za mało dla przykładowo Nets.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nuggets jednak zrobili wynik, głównie głębią składu, a taki Monte Morris czy Malik Beasley to nie jestem pewny ich roli w skróconej rotacji. Świetnie poradzili sobie z kontuzjami, bo było sporo przebłysków graczy drugiego szeregu, ale nie mają tego swojego death lineup i jednak dość podejrzany star power przy całym szacunku do Jokica, ale tu ma swoje znaki zapytania. Jamal Murray mnie nie przekonuje, Gary Harrisa uwielbiałem, ale jest zardzewiały i w sumie sądzę, że kluczowy tutaj będzie Milsap. Zresztą mówiłem też o tym na zlocie, że nie widzę Nuggets bez zdrowego Paula, a wtedy akurat padały jakieś tezy, że Milsap jest już prawie skończony fizycznie. Trochę chyba jednak przedwcześnie.

 

Aldridge ma ten Dirk styl w ofensywie i chociaż po za rywalizacją z Rockets nie pamiętam, byśmy cmokali nad jego grą w postseason, to jednak przekonuje mnie bardziej jako potencjalny lider do pociągnięcia serii. A i w defensywie zapomina się jak potrafi być cholernie mocny. Potem wiadomo, DeRozan Na misji. Adjustments Popovicha to może być za wysoka szkoła jazdy dla Malone.

 

Nuggets zrobili się trochę przeceniani moim zdaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nuggets jednak zrobili wynik, głównie głębią składu

A Spurs niby czym?

 

 

 

ale nie mają tego swojego death lineup 

A rywale mają? S5 Denver ma dosyć dobre wyniki

 

 

 

dość podejrzany star power przy całym szacunku do Jokica

Teraz to chyba trollujesz.. Spurs mają ten star-power z DDR i LMA faktycznie dojebany ;D

 

Nikt Denver nie przecenia ale to duzo lepsza ekipa od Spurs

Edytowane przez dapunk20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.