Skocz do zawartości

Random shit 2018/19


Chytruz

Rekomendowane odpowiedzi

Takie pytanko; czy w czasach statsów pt "ile X oddał rzutów lewą ręką z 3,5 metra między 28. a 29. minutą meczu w ciągu ostatnich 3 lat" jest gdzieś stronka/stat pokazujący zbiorcze liczby kolejnych klas draft?

 

Chodzi mi o proste (ale zbiorcze) zestawienie PPG/RPG/FG% itd. kolejnych klas z kolejnością picków :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanko; czy w czasach statsów pt "ile X oddał rzutów lewą ręką z 3,5 metra między 28. a 29. minutą meczu w ciągu ostatnich 3 lat" jest gdzieś stronka/stat pokazujący zbiorcze liczby kolejnych klas draft?

 

Chodzi mi o proste (ale zbiorcze) zestawienie PPG/RPG/FG% itd. kolejnych klas z kolejnością picków :smile:

 

bez kolejności picków, ale są też undrafted rookies: https://www.basketball-reference.com/leagues/NBA_2019_rookies.html

z kolejnością, ale tylko 60 wydraftowanych: https://www.basketball-reference.com/draft/NBA_2018.html

dodatkowo możesz się tym pobawić: https://www.basketball-reference.com/play-index/draft_finder.cgi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie o której się zaczynają dzisiejsze "uroczystości". I co pierwsze: dunk contest czy 3pt?

 

Edit: albo ogólnie cały plan dzisiejszego dnia

 

PS: tak, bardzo się nudzę by oglądać ASW, co poradzisz.

Edytowane przez Eryko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie o której się zaczynają dzisiejsze "uroczystości". I co pierwsze: dunk contest czy 3pt?

 

Edit: albo ogólnie cały plan dzisiejszego dnia

 

PS: tak, bardzo się nudzę by oglądać ASW, co poradzisz.

 

akurat dzisiejszy dzien jest najlepszy z calego weekendu do ogladania, takze nie jest tak zle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie o której się zaczynają dzisiejsze "uroczystości". I co pierwsze: dunk contest czy 3pt?

 

Edit: albo ogólnie cały plan dzisiejszego dnia

 

PS: tak, bardzo się nudzę by oglądać ASW, co poradzisz.

 

 

a ja się nie nudzę ale Ci znalazłęm:

http://bfy.tw/ML6M

nie ma za co

 

różnicę w czasie między eastern time a Polsko też Ci znaleźć czy podołasz ? : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taka stronka, google, niezła, no nie? też niedawno odkryłem

Ja jebię ale mnie wkurwiają wszelkiej maści internetowi hobbyści w tym kraju, kopałbym ich jak kurczaki. Chcesz zacząć coś robić, nie wiem k**** łowić ryby, sklejać samoloty, srać psa jak sra, cokolwiek i zadasz kurwom na forum pytanie[/size]

 

Witam, chcę zacząć chodzić po bułki. Czy lepiej do biedronki czy do lidla? Pozdrawiam.

to po 10 sekundach masz[/size] [/size]

Witam, zły dział! Ten temat był już poruszany na forum! Jako, że jesteś nowy to tym razem skończy się tylko na warnie ale w przyszłości UŻYJ OPCJI SZUKAJ. Pozdrawiam, moderator forum wypieki.net

Chcesz zacząć chodzić po bułki? Super! Tylko pewnie masz nogi te same od urodzenia, które niestety po 2-3 pójściach do biedry ci się rozpierdolą więc musisz upi*****ić nogi i zamontować tytanowe protezy za 9000 dolarów, do tego buty z aerożelem za 5000zł (dostępne w naszym sklepie internetowym), no i urządzenie mierzące pokonany dystans, tętno oraz poziom ch**a starego w twojej dupie, bo inaczej jest ryzyko zawału. Przeczytaj też koniecznie poradnik Sebastiana Gałeckiego (niestety niedostępny w PDF ale możesz kupić w naszym sklepie internetowym za 99,99zł) o przechodzeniu przez ulicę, bo z samochodami nie ma żartów i głównym błędem większości początkujących jest wpi****lenie się pod TIRa. Jeżeli chcesz kupować do 6-8 bułek to wystarczy taka torba sportowa za 500zł ale jeżeli 10 bułek i więcej to potrzebujesz już torby COMBAT z uranu i pajęczej sieci, czasami się pojawiają na allegro. Amerykański żołnierz w Iraku nosi w takiej granaty jak szczela więc to solidny sprzęt, będzie służył latami. Mam nadzieję, że pomogłem, pozdrawiam!

EH PANOWIE CORAZ WIĘCEJ AMATORÓW SIĘ PCHA DO ZABAWY HEHE MAM NADZIEJĘ, ŻE PRZEJDZIE TA NOWELIZACJA USTAWY I PO BUŁKI BĘDZIE MOŻNA CHODZIĆ TYLKO Z LICENCJĄ BO SERIO NIEKTÓRZY NIE MAJĄ ANI DOŚWIADCZENIA ANI WYOBRAŹNI I NA PRZYKŁAD UPUSZCZĄ BUŁKĘ NA PODŁOGĘ

hehe pamiętacie obwarzan75 rogalking jak byliśmy w '99 na zlocie pieczywa tostowego w Siedlcach? XD Co tam się działo to głowa mała!!! Całe życie z wariatami XDDD KTO MA WIEDZIEĆ TEN WIE XD

 

 

 

Rappar swego czasu napisał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zostały opublikowane TV ratingi dla NBa i szczerze powiedziawszy wyglądają dramatycznie źle

 

NBA TV spadek o 17%

TNT o 18%

ABC o 3%

i tylko ESPN utrzymuje stan posiadania

 

Lokalne telewizje zaliczyły spadek o 10%

w Chicago i Orlando mają najniższe ratingi od 13 lat

 

Lokalna TV w Bostonie spadek o 27%

Knicksów o 41%

Chicago o ponad 35%

Golden o 16%

 

Nawet Spurs 0 34%

 

 

Wzrosty mają Denver, Dallas, Jazz , Lakers i wszyscy o ponad 40%. Houston 33% ale ogólnie cały rynek dołuje

 

Jak na razie nic nie wskazuje na skokowy wzrost zarobków w 2020 jak się zapowiadało. Więc jak niektórzy planują dawać po 18-20 mln różnej maści Brogdonom to lepiej niech się wstrzymają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zostały opublikowane TV ratingi dla NBa i szczerze powiedziawszy wyglądają dramatycznie źle

 

NBA TV spadek o 17%

TNT o 18%

ABC o 3%

i tylko ESPN utrzymuje stan posiadania

 

Lokalne telewizje zaliczyły spadek o 10%

w Chicago i Orlando mają najniższe ratingi od 13 lat

 

Lokalna TV w Bostonie spadek o 27%

Knicksów o 41%

Chicago o ponad 35%

Golden o 16%

 

Nawet Spurs 0 34%

 

 

Wzrosty mają Denver, Dallas, Jazz , Lakers i wszyscy o ponad 40%. Houston 33% ale ogólnie cały rynek dołuje

 

Jak na razie nic nie wskazuje na skokowy wzrost zarobków w 2020 jak się zapowiadało. Więc jak niektórzy planują dawać po 18-20 mln różnej maści Brogdonom to lepiej niech się wstrzymają

 

NBA TV się nie dziwię bo wszelakiego rodzaju streamy ich mocno gnoją.

 

O USA national TV nie będę się wypowiadał, ale ciekawe na ile jest to efekt GSW i znudzenia "po co oglądać jak i tak wiemy kto wygra".

 

Spadek Knicks mnie kompletnie nie dziwi.

Boston - miało być tak pięknie a walczymy o 4 seed. Poza tym ich spadek spokojnie można wytłumaczyć New England Patriots.

Chicago też chyba nikogo nie powinno dziwić.

Golden - patrz wyżej. Znudzenie. Nie wiele jest filmów które człowiek chce oglądać cztery, pięć razy. Nawet najlepsze się znudzi

 

Denver - Jokić

Dallas - Doncić

Lakers - LBJ

Jazz - Mitchell hype

 

Więc pewnie średnia może być gdzieś na zero za całą ligę, chyba że się podzielisz linkiem to zmienię zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.