Skocz do zawartości

Random shit 2018/19


Chytruz

Rekomendowane odpowiedzi

Bledsoe powinien być zamiast Krzysia Middletona.

 

Nie wiem czy jestem odosobniony w opinii, ale Buddy Hield lub Fox kosztem Klay Thompsona też by się wybronił.

 

Najważniejsze, że nie ma Draymonda Greena...

 

Gdyby dali Greena w tym sezonie to byłby skandal. 

 

Hield spoko i w sumie to myślałem, że w tym roku będzie tylko dwójka z GSW no, ale jednak Klay przestał ceglić i jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Btw z jakiej racji blazers grają jeden mecz w ciągu 9 dni ? Co to za podwójne standardy ? Wiem ze maja najwiecej do podróżowania w sezonie ale no bez jaj, kilka tys. mil więcej rocznie w samolocie aż tak nie jest uciążliwe żeby im dawać taką przerwę, zwłaszcza tydzień czy tam dwa przed all star weekend...

 

Ogolnie mi to lata ale jestem zaskoczony bo pierwszy raz taką pauzę konkretną widzę dla jakiegokolwiek teamu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na wybory do ASG to Blake pierwszy raz od czasów gry w LAC zagra w zespole z ludźmi na poziomie NBA.

 

LoL :grin:

 

Co do all-star co w tym zestawie robi Klay i KAT to ja nie wiem. Klay to chyba tylko dlatego, że się zapalił w ostatnim czasie w kilku meczach ale jest to nie fair w obliczu tego co cały sezon gra np Gobert czy Tobias. Rozumiem, że musieli wybrać jakiegoś guarda ale czy naprawdę ciężko było wysłuchać głosu fanów i zamiast Klayowi dać powołanie Rose'owi?

 

Wyszło chyba, że tego Klaya powołali bo nie mieli lepszego guarda od niego. Znów przyjdzie upalony na all-star game.

 

A KATa to pompują na siłę. Kolo nie spełnia swojego potencjału w stopniu o jakim się mówiło. Blee. Spokojnie Goberta za niego lub w/w Tobiasa.

 

Wschód natomiast z Lowrym to big lol. Już bym wolał D'Lo. Mam nadzieję, że zamiast Dipo nie powołają Butlera.

 

 

@edit kurła jego mać!

 

Klay jest, Doncića nie ma?! WTF?!

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żaden żart, kocham Luke, bo pewnie jako jeden z pierwszych się nim jarałem gdy mi koleżka pokazał co robił w Minicopa 5 lat lat temu

 

 

ale Luka to nie jest póki co aż taki nadzwyczajny poziom by go brać do asg jak Lebrona, ten cały hype jest dla mnie męczący, nagle wszyscy w US się obudzili, że to taki wielki talent, spusty są wszedzie, ciężko w spokoju otworzyć lodówke, jemu już nawet zaczęli gwizdać jak superstarowi, a przeciez gówno osiągnał - to nie jest normalne i dobrze, że zostalo to przyhamowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam generalnie mam wywalone na składy i w szczególności mecz, ale zdziwiło mnie, że znalazło się tam miejsce dla kleya, a luke olano. Co do zachwytów i spuszczania się w mediach nad jego osobą, to wcale nie jest to takie dziwne, biorąc pod uwagę jak był postrzegany w us przez różnych znafców przed draftem (nieporadny, misiowaty białas z europy - czy coś w tym stylu:P) co do gwizdków uważam właśnie, że za mało ich dostaje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam swoją spiskowa teorie dlaczego Klay.

Aby wysadzić GSW z finansów i aby gracz podbił swoje ego którego w gsw maxem nie pomieszczą. Ani nie popieszcza.

a tam Klay jest dlatego, bo nie było przekonania co do tego, ze Luka, Fox czy Hield zasługują na nominacje już teraz

 

Zachód jest naprawde spoko opakowany i nie było zbyt wielu alternatyw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

The NBA just announced that Miami's Dwyane Wade and Dallas' Dirk Nowitzki have been special roster additions for the All-Star Game in Charlotte next month and will play in the game.

 

“Dirk Nowitzki and Dwyane Wade embody the best of the NBA: remarkable skill, drive and professionalism as well as a deep devotion to strengthening their communities and growing the game around the world,” said Silver. “As a global celebration of basketball, our All-Star Game is an ideal setting to salute these first-class NBA champions and Finals MVPs.”

 

 

 

:panda:

Edytowane przez Roger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz za Oladipo powinni wziąć Vince'a skoro Wade i Dirk dostali swoje miejsce.

 

A Vince kończy? Ostatnio go trochę zatkało, ale jeszcze 1-2 miesiące temu na luzie wyglądało, że zagra w sezonie 2019/2020. Może jeszcze na koniec zakotwiczy w Lakers, Warrriors. Bo ostatnie sezony gra w średnich, słabych zespołach, ale ten sezon w Hawks, jak na 41/42-latka ma świetny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żaden żart, kocham Luke, bo pewnie jako jeden z pierwszych się nim jarałem gdy mi koleżka pokazał co robił w Minicopa 5 lat lat temu

 

 

 

ale Luka to nie jest póki co aż taki nadzwyczajny poziom by go brać do asg jak Lebrona, ten cały hype jest dla mnie męczący, nagle wszyscy w US się obudzili, że to taki wielki talent, spusty są wszedzie, ciężko w spokoju otworzyć lodówke, jemu już nawet zaczęli gwizdać jak superstarowi, a przeciez gówno osiągnał - to nie jest normalne i dobrze, że zostalo to przyhamowane

 

co wlasciwie osiagnal Jokic ?  mozesz mi przypomniec ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.