Skocz do zawartości

Random shit 2018/19


Chytruz

Rekomendowane odpowiedzi

BOBAN ty Kosmito!  Teraz wiem jak się czuł mój młodszy brat przez całe dzieciństwo, jak mu robilem dunki nad głową, nie odrywając się od ziemi, na koszu zawieszonym na drzwiach od łazienki :smile:

 

Boban jest przejebany, jeden z najbardziej unikatowych graczy ever, tylko urodził się trochę za późno. 15-25 lat temu dałoby się go łatwiej schować w obronie, Shaq i Boban byliby następcami Magica i Birda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://weszlo.com/2018/10/21/20-pytan-start-sezonu-nba/

 

Dziwię się, że nie zaproszono żadnego z ekspertów z forum?

ja się dziwię, że Ty się dziwisz

 

ten skład nie jest zły poza keepthebeatem, który się c***a zna i robi kontent dla gimbazy, Tomczak też średnio, ale jego da się lubić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się dziwię, że Ty się dziwisz

 

ten skład nie jest zły poza keepthebeatem, który się ch**a zna i robi kontent dla gimbazy, Tomczak też średnio, ale jego da się lubić

trudno nie zaprosić keepthebeata jak jego kanał na Yt ma luźno po 10-20 tysiecy wyświetleń przy każdym filmie, a podcasty Magic Basketball, airballa, PSL czy tych innych zkrainy po parędziesiąt/kilkaset  Facet robi dobrą robote promując jakkolwiek basket w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trudno nie zaprosić keepthebeata jak jego kanał na Yt ma luźno po 10-20 tysiecy wyświetleń przy każdym filmie, a podcasty Magic Basketball, airballa, PSL czy tych innych zkrainy po parędziesiąt/kilkaset Facet robi dobrą robote promując jakkolwiek basket w Polsce.

tak, tak, mierzmy wartość kontentu ilością wyświetleń na YT albo lajkami na FB

 

szkoda, że admina GB nie zaprosili

 

made my day

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, tak, mierzmy wartość kontentu ilością wyświetleń na YT albo lajkami na FB

 

szkoda, że admina GB nie zaprosili

 

made my day

 

bez takich keepthebeatów basket w Polsce zejdzie do poziomu hokeja na trawie. Ale wtedy bedzie można wreszcie na spokojnie poprzerzucać się argumentami na poziomie. Tylko nie wiem czy o to chodzi

 

Nie mówie, ze on tam dał jakieś wielce merytoryczne odpowiedzi. Mówie ze dobrze ze sie tam znalazł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez takich keepthebeatów basket w Polsce zejdzie do poziomu hokeja na trawie.

 

bzdura, bez niego poziom zainteresowania NBA byłby taki sam, bo albo się nią interesujesz albo nie, istotne z mojego punktu widzenia jest z czego będziesz tą wiedzę czerpał, a sytuacja jest taka, że Ci młodzi ludzi lgną do tego co jest najbardziej popularne czyli GB lub taki Keep na YT właśnie, i nie mam nic do promowania NBA w kraju, ale jak typ nie potrafi poprawnie wymówić nazw drużyn, nazwisk  zawodników, przeinacza fakty lub je kompletnie zmyśla, choć w dobie googla i YT można wszystko sprawdzić od ręki, to szczerze - ja pi****le taką promocje, bo gadać o rzeczach oczywistych potrafi każdy, ale już zainteresować czymś nowym czy zmusić do refleksji to już potrzeba na to trochę więcej wysiłku

 

dlatego też potem na weszlo.fm mamy Kubosława, który jest absolutnie c***owy, ale poziomem dostosowuje się do Łopaty i to wystarczy, bo jest fajnie i sielankowo, a to, że jest to zwykłe gówno, to już nie ma znaczenia

 

nie tędy droga, ale możesz mieć swoje zdanie, nie bronię Ci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bzdura, bez niego poziom zainteresowania NBA byłby taki sam, bo albo się nią interesujesz albo nie

Kurde, skąd Ty bierzesz takie mądrości?:) Jak Victor Navorski w Terminalu:)

 

keepthebeat to kanał dotyczący głównie nba2k, a granie w gry sportowe nie oznacza automatycznie jakiegoś sporego poziomu zainteresowania sportem, w który grasz wirtualnie. Sam kiedyś lubiłem sobie pograć w NHL chociażby, albo Colina McRae, ale ani trochę nigdy nie interesowało mnie ani oglądanie hokeja, ani wyścigów samochodowych.  

 

Poza tym w takie gry grają głównie dzieci, których tak bardzo nie znosisz, a one z oczywistych powodów raczej nie śledzą NBA na żywo tak jak my. Dzięki ludziom takim jak keepthebeat pojawi się nowe pokolenie i grono fanów, a zainteresowanie NBA może nie umrze razem z nami. Trzeba się tylko cieszyć, że ktoś robi taką robotę w internecie na rzecz naszej ukochanej gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziszisz fluber, bo jakbyś wiedział o czym piszesz to byś głupot nie pisał ;]

 

póki keep robił kontent z 2k to miało ręce i nogi, bo był w tym naprawdę dobry, w samą grę, wiem o czym mówię, bo sam jestem graczem, niestety z samego nagrywania takiej gry wyświetleń nie zrobisz bo w porównaniu do takich fifaczy, to ja nie wiem czy on zabierał choćby 0.1% tego tortu

 

dlatego wpadł na genialny pomysł - aby podbić sobie cyferki zacznę gadać o NBA - i teraz gra jest już w zasadzie tylko tłem, ba, poza infantylnym trybem kariery nie ma jej tu już w zasadzie wcale, a ten nazwijmy to segment gadany jest merytorycznie dramatyczny, każdy z nas tutaj zrobił by to ciekawiej, ale już c*** z tym

 

@Jeff Hanneman

 

jakoś takiego Śliwę znaleźli choć w porównaniu z zasięgami Keepa to mały pionek, ale nie wymagam wiele od weszlo w tym temacie, co sugerowałem wyżej

 

kończąc:

 

w kraju w którym każdy c***owy program o piłce nożnej, siatce czy innej ręcznej byłby z miejscia wyjaśniany i po prostu znikał, byle co jest wychwalane pod niebiosy "bo się może dzieciaki zainteresują", promujmy więc dalej mierność, ignorując fakt, że mogłoby to wygłądać znacznie lepiej, tyle, że no... beze mnie

 

pozdrawiam

LBS, skąd u Ciebie tyle zgryzliwości? Weź głęboki oddech, uśmiechnij się.

Maćku jak ja cały w skowronkach, nie martw się o mnie!

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.