Skocz do zawartości

Jazda, Jazda - czyli RS 18/19 na żywo!


LeweBiodroSmoka

Rekomendowane odpowiedzi

Widzałem dużo frajerskich porażek (się ogląda Nuggets co nie) ale to co zrobił Brooklyn bije wszystko.

 

3 pkt przewagi BRK, 24 sekundy, piłka NOP.

 

Dudley fauluje od razu (jeśli miałby nawet faulować to czemu nie starał się trochę czasu zabrać) -> 1 pkt przewagi BRK -> BRK zaczyna wesołe podawanki a NOP robią im mindfucka nie faulując -> Russell no look pass w trybuny -> Holiday trafia i 1 pkt przewagi NOP, ale BRK mają jeszcze 2 sekundy -> technik rezerwowego przy timeoucie -> Harris nie potrafi podać piłki z boku.

 

ZŁOTO. I LOVE THIS GAME <3  :panda:  :panda:  :panda:


Ostatni raz takie pomysły to miał Curry w G7 z podaniami za plecami i też się dobrze nie skończyło, damn DLO taki fajny meczyk i takie coś odjebać ;d

 

dzień konia za trzy a nie fajny meczyk :tongue:

 

btw co go oglądam to mam wrażenie że to jeden z gorszych ball-handlerów wśród PG's, ciągle się wydaje jakby miał zaraz zgubić piłkę (Dinwiddie wygląda przy nim jak profesor) - coś w tym jest, czy tylko wrażenie?

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

coś w tym jest, też mam takie wrażenie, że jest niepewny z tą piłką i zaraz albo się potknie albo poda do typa z hotdogami. Ogólnie problem z Russellem jest taki, że został wybrany z 2 i były z nim związane wielkie nadzieje, a wychodzi na to, że to taki średni grajek. On w Nets to jest chyba 4-tym graczem po RHJ, Allenie i LeVercie a i tu nie jestem pewny czy taki Dinwiddie nie jest ważniejszy od niego. W meczu z Pistons gość był fatalny szczerze mówiąc. Whateva, podoba mi się w którym kierunku idą Nets, ale ta końcówka to taki trochę mindfuck :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzę w boxscore na mecz "gigantów" Hawks - Bulls

 

Jastrzębie 27,8% skuteczność i prowadzą +4.

 

Znakomite widowisko tam musi być ;)

 

Z drugiej strony hity też dzisiaj słabe. Pels bez Davisa, jeszcze po takim wczorajszym boju z Nets nie mają siły na walkę z Jazz. Pistons też na sporym minusie z Celtics.

 

Trzeba chyba Heat - Blazers teraz odpalić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.