Skocz do zawartości

Milwaukee Bucks 2018/2019 czy nadchodzi ich czas?


Gość eF.

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem do końca czy to potrzebny ruch. Już teraz rotacja na pozycjach PF-C jest między Giannisem, Lopezem, Miroticiem i Ersanem. Ja rozumiem, że Pau daje to czego Milwaukee nie posiada - czyli doświadczenia w PO, ale czy naprawdę warto?  

 

Toronto ma już swojego Gasola, czas i na nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ułaaaa co tu się dzieje dziś. Najpierw Gasol, a teraz Bledsoe? Świetna informacja. Kiedyś na RealGM spotkałem się z paroma wypowiedziami, że Bledsoe tęskni za LA/chce wrócić do big market. Ja jednak obserwowałem mecze i patrząc na niego widziałem w nim sporo radochy z tego w jakim zespole gra i przede wszystkim z kim gra (patrz: Giannis) i ten kontrakt potwierdził moje obserwacje. Nie mam wątpliwości, że jest to bardzo dobry kontrakt i ciesze się, że zatrzymywanie graczy z s5 zaczęło się tak wcześnie. Fajnie jakby teraz skupili się na Lopezie, ale nie oszukujmy się - Brook będzie testował rynek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed sezonem zapowiadałem, że Bledsoe zapracuje na kontrakt z minimum 20mln gwarantowanymi na sezon. W tym momencie gra absolutnie rewelacyjnie i jest tym drugim po Giannisie, sądziłem że będzie chętny przetestować rynek i zgarnąć solidną zapłatę.

 

Kontrakt wygląda dość bajecznie z perspektywy Bucks. Gratulacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz po Bucks to Lakers są na szczycie mojej listy ulubionych teamów. Z tego powodu chciałem by ten mecz wygrali, dlatego zasypałem Budenholzera listami z prośbami by sobie odpuścili ten mecz. Bud wyraźnie mnie posłuchał bo przez pół meczu LeBrona bronił... Ilyasova. To było genialne zagranie, które mogło pomóc Lakersom wygrać mecz. No i dupa. Nie pomogło. Waltona też ktoś chyba zamęczył podobnymi prośbami, bo on z kolei wystawiał Kuzme na Giannisie (który notabene i tak zagrał jak na siebie dosyć słabo). No cóż, płakać z tej wygranej nie będę. 

PS. To 10 wygrana z rzędu na wyjeździe. Szkoda że teraz back-to-back z Jazz, bo zapewne seria zostanie przerwana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam. To zaledwie trzeci PG w drużynie i jak wróci Hill to on już nie powącha parkietu. W ogóle jeśli podpiszemy Gasola to trzeba będzie zwolnić dodatkowe miejsce w zespole i całkiem możliwe, że Canaan będzie jednym z tych którzy polecą. Nie ma co się nad nim znęcać. 

Co do meczu to Jazz się przebudzili i Bucks już raczej się z tego nie podniosą. No ale, to było absolutnie wliczone w rachubę. Canaan to nasz najlepszy dostępny zawodnik backcourtu Milwaukee na ten mecz (Bledsoe, Brogdon, Hill i Brown out). Także tego. Można się rozejść i iść spać. Ale warto było obejrzeć choćby kawałek tego meczu ze względu na ten kosmiczny s5 Bucks. Salt Lake City i tak jest przeklęte. Gdy ostatni raz Bucks tam wygrali mieliśmy w drużynie Cassella, Robinsona i Allena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W lutym utrzymał 40 % przy trzech próbach na mecz. :] 

 

ps: elegancki kontakt dla Bledsoe.

 

a z Jazz jaką piękną w końcówce wkleił, szkoda że i tak w mordę dostali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każda seria się kiedyś kończy, szkoda, że w taki sposób i z takim zespołem. Do dzisiejszego meczu Milwaukee nie przegrali dwóch meczów z rzędu, nie przegrali też z jednym zespołem dwa razy.

Dziś Milwaukee grało tak nieskuteczne, że aż żal było patrzeć. Owszem, Suns mieli niezłe momenty w obronie ale jeśli kończy się mecz ze skutecznością z gry na poziomie niecałych 37% to i obrona Suns będzie przy tym wyglądać na dobrą.

Z S5 na swoim dobrym poziomie, poza Giannisem (który chyba mógł się bardziej wysilać w obronie momentami), zagrał tylko Brogdon, który powoli staje się synonimem solidności.

Rzut nie siedział dziś ani Bledsoe ani Lopezowi, ale to co odwalił Middleton to już kompromitacja - niecałe 8% z gry (1/13), trafił trójkę w q1 i potem do końca tylko 3 wolne... Do tego w obronie też chwilami Oubre JR. któremu mocno się dziś chciało, uciekał mu jak PO Lakersom.

Osoba historia to kolejna przerżnięta końcówka - Bucks zaczynali kwartę z kilkupunktową przewagą, Suns na prowadzenie wyszli na 2:37 do końca a całą q4 wygrali 38 do 23.

Zaczynam się powoli zastanawiać, po tym jak dziś grał Middleton, czy faktycznie Bucks powinni się o niego zabijać. Bo jeśli będzie mecze dobre przeplatał z takimi, gdzie znika to może lepiej próbować zatrzymać resztę S5 a w miejsce Middletona wpasować kogoś innego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Lebron lover mode on

Wyobraźcie sobie, że Lebron w swoim 5 sezonie w karierze dostaje takiego trenera, a nie Mike Browna.

Wystarczy wyobrazić sobie ze lbj szuka nie plaz Kalifornii a jakości sportowej ...

 

Nawet scenariusz w stolicy piwa byłby z jego kreatywnością możliwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.