Skocz do zawartości

Milwaukee Bucks 2018/2019 czy nadchodzi ich czas?


Gość eF.

Rekomendowane odpowiedzi

Obawiam się, że Khris zażąda za dużych pieniędzy i Bucks nie powinni się ładować w taki kontrakt. Mirotic nie zagrał jeszcze ani minuty więc nie jestem w stanie powiedzieć jak ważny będzie dla nas, ale coś mi się zdaje że nie będzie on ważny przy przedłużaniu kontraktów. Co do pozostałej trójki (czyli ulubione trio LaVara Balla - BBB) - nie potrafię powiedzieć kto z nich powinien być najważniejszy przy podpisywaniu. W idealnym świecie wszyscy trzej zostają w Milwaukee na nieprzesadzonych kontraktach. Nie żyjemy jednak w idealnym świecie i mam obawy, że kogoś z nich stracimy. Najpewniej to będzie właśnie Brook, który jest obecnie zbyt atrakcyjnym kąskiem dla pozostałych drużyn. Kapitalny wynik w playoffach i podpisaniu/przedłużeniu paru ważnych graczy może przekonać go do pozostania w Bucks, ale nie jestem pewien czy to się uda. Bledsoe jeśli nie odwali w PO jak rok temu to powinien być priorytetowy. Z Brogdonem mamy ten komfort, że jest RFA więc zapewne zostanie u Nas.

 

@up 
fajnie zobaczyć, że ktoś w Polsce robi podcast TYLKO I WYŁĄCZNIE o tym zespole. Dzięki za linka - postaram się wysłuchiwać na bieżąco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Giannis ostatnio wymiata, z Wolves trafił 3/4 za trzy. Ogólnie w lutym rzuca na poziomie 46%.

Żaden Harden, żaden George. Giannis to faworyt do MVP, nie chce być inaczej.

Edytowane przez eF.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że dla Ciebie Giannis nie gra jak top? No okej. :grin:

 

ale rozumiesz,co sam piszesz?! bo w kontekscie giannisa napisales - cytuje - 'Żaden Harden, żaden George. Giannis to faworyt do MVP, nie chce być inaczej.'...

 

smiechlem po raz wtory!...

Edytowane przez kcp78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wszystko się zgadza. Hardena nie obroni bilans, a od PG13 gra po prostu lepszy sezon. Bucks są numerem jeden w lidze, a Giannis robi 27p/13r/6a/1.5b/1.4s na 58% z gry. A to wszystko w zaledwie 33 minuty. Z nim Bucks są +12.6, on/off +9.6, true shooting na poziomie 64%. Nie widzę tutaj nic zabawnego, ale poczucie humoru to indywidualna sprawa więc cieszę się, że poprawiłem Ci humor tym postem i to podwójnie. A tak z ciekawości, to kto jest Twoim faworytem do nagrody MVP? Reggie Jackson? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wszystko się zgadza. Hardena nie obroni bilans, a od PG13 gra po prostu lepszy sezon. Bucks są numerem jeden w lidze, a Giannis robi 27p/13r/6a/1.5b/1.4s na 58% z gry. A to wszystko w zaledwie 33 minuty. Z nim Bucks są +12.6, on/off +9.6, true shooting na poziomie 64%. Nie widzę tutaj nic zabawnego, ale poczucie humoru to indywidualna sprawa więc cieszę się, że poprawiłem Ci humor tym postem i to podwójnie. A tak z ciekawości, to kto jest Twoim faworytem do nagrody MVP? Reggie Jackson? :grin:

 

langston galloway...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wszystko się zgadza. Hardena nie obroni bilans, a od PG13 gra po prostu lepszy sezon. Bucks są numerem jeden w lidze, a Giannis robi 27p/13r/6a/1.5b/1.4s na 58% z gry. A to wszystko w zaledwie 33 minuty. Z nim Bucks są +12.6, on/off +9.6, true shooting na poziomie 64%. Nie widzę tutaj nic zabawnego, ale poczucie humoru to indywidualna sprawa więc cieszę się, że poprawiłem Ci humor tym postem i to podwójnie. A tak z ciekawości, to kto jest Twoim faworytem do nagrody MVP? Reggie Jackson? :grin:

PG>Giannis bo PG idze jednocześnie jeszcze na DPOY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PG>Giannis bo PG idze jednocześnie jeszcze na DPOY

Giannis gra równie dobrze w obronie, a do tego to Milwaukee są liderami całej ligi - to też ma znaczenie. Okej, PG13 ma lepszą skuteczność za trzy i z wolnych, ale w FG dzieli ich przepaść (58>45). Giannis o wiele lepiej zbiera (13>8), lepiej podaje (6>4), blokuje (1.5>0.5), ma wyższe TS, per, efg. Nie zrozum mnie źle, PG13 jest zajebisty, ale jak ktoś zgranie MVP, to będzie to Giannis. Bez niego nie ma Bucks, absolutny lider tej drużyny. Drugie miejsce nie jest żadną ujmą. W sumie kto by powiedział przed sezonem, że George powalczy o MVP? Domyślam się, że nikt. ;)

Edytowane przez eF.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Giannisie najbardziej mnie śmieszy, że jak na starość zostanie centrem to na swoim profilu w bbref w polu position będzie miał wpisaną każdą :)

Giannis w tym sezonie 26% czasu gra na centrze. :P

Edytowane przez eF.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Steve Nash to był gość. 4 sezony z 50/40/90, damn.

 Wiadomo Nash to klasa sama w sobie, ale nie ma chyba jednak co porównywać 16-18ppg do 28-30 Currego/Duranta czy Birda. Volume też tu jest istotny. Zrobienie tego jako primary scorer, a nie druga/trzecia opcja. Dlatego też nie jaram sie przesadnie Brogdonem nawet jak mu sie uda. Korzystanie z masy open looków dzieki grze z Giannisem robi swoje.

 

Z ciekawostek Curry. z przekroju kariery robi 48/44/90, brakuje mu 2 p.p. z fg by wejść na karierowe 50/40/90, wiadomo nierealne ale jaka historia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo Nash to klasa sama w sobie, ale nie ma chyba jednak co porównywać 16-18ppg do 28-30 Currego/Duranta czy Birda. Volume też tu jest istotny. Zrobienie tego jako primary scorer, a nie druga/trzecia opcja. Dlatego też nie jaram sie przesadnie Brogdonem nawet jak mu sie uda. Korzystanie z masy open looków dzieki grze z Giannisem robi swoje.

Z ciekawostek Curry. z przekroju kariery robi 48/44/90, brakuje mu 2 p.p. z fg by wejść na karierowe 50/40/90, wiadomo nierealne ale jaka historia ;)

Curry to gracz na miarę TOP10 Alltime, ale wyniki Nasha robią wrażenie, kiedy dodasz do nich 11a na mecz. Efektywny gracz, lider Phoenix, których oglądało się z przyjemnością. Sprawiał, że inni stawali się lepsi. Taki Amare Stoudemire był bestią w Suns. Co do Brogdona, to jest zajebisty roles. Inna liga, ale jest świetny. 50/40/90 - robi wrażenie, zawsze. :P Edytowane przez eF.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.