Skocz do zawartości

[Liga Roto Keeper#2]zmiana regulaminu - wprowadzenie salary cap


bulek

  

12 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś za uregulowaniem wymian typu: keeper za gwiazdę, wprowadzając salary cap?



Rekomendowane odpowiedzi

Tutaj trzeba wyjaśnić.

 

Ten pomysł rodzi się stąd, iż w obu keeperach jest problem z uregulowaniem wymian typu: allstar za keepera. Trudno w takich przypadkach rzeczowo ocenić, czy mieści się on w granicach rzetelnych trejdów typu: win-win czy jednak nie. Po komentarzach wielu osób nie tylko z tej ligi doszedłem do wniosku, że warto wprowadzić salary cap, żeby przeciwdziałać wyścigowi po all-starów, bo uważam, że pod kątem ligi to do niczego dobrego nie prowadzi.

A jak ja to sobie wyobrażam?

 

- salary by wyniosło 250$

- zawodnicy pobrani z FA byliby warci równe 1$

- zawodnicy pobrani z waivera byliby warci tyle, za ile zostali wylicytowani

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie tego typu zmiana jest ok i rozumiem sens jej wprowadzenia. Jednak jak w przypadku każdego wprowadzania zmian uważam, że wymagałaby startu rozgrywek od początku. Inaczej mocno promował y drużyny, które w tej chwili posiadają keeperow, ponieważ pozostali maja bardzo ograniczona możliwość ich uzyskania. Gdyby to jeszcze zostało utrudnione to część drużyn żeby o coś walczyć musiałaby tankowac z 2-3 lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu się nie zgadzamy. W związku z tym głosuje na nie. Jestem na tak w przypadku startu od kolejnego sezonu ale taka zmiana dla mnie wymaga restartu w przeciwnym wypadku jestem na nie bo zmiana kluczowych zasad w trakcie dla mnie jest nie do lrzyjecia.

Edytowane przez Stryder
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Tu się nie zgadzamy. W związku z tym głosuje na nie. Jestem na tak w przypadku startu od kolejnego sezonu ale taka zmiana dla mnie wymaga restartu w przeciwnym wypadku jestem na nie bo zmiana kluczowych zasad w trakcie dla mnie jest nie do lrzyjecia.

 

zmiany wejda od sezonu 2019-2020,wiec mozesz zmienic glos w ankiecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.