Skocz do zawartości

Typujemy końcową tabelę sezonu zasadniczego 2018/19


shadowy86

Rekomendowane odpowiedzi

Wschód:

1. Boston- sa zazmocni na te konferencję

2. Sixers- Embiid idzie po mvp, Simmons starter w ASG

3. Toronto- po tym co pokazał Leonard jestem w stanie uwierzyć że będzie chciał

4. Indiana- bo wschód jest c***owy

5. Milwaukee- dobry trener, porządne wsparcie pod koszem dla Antka i mogą być nawet przed Indianą

6. Washington- miejsca 6-10 to loteria. Wizards najpewniejsze do wylotu z PO, albo bycia największą niespodzianką. Jeśli trio liderów się nie powystrzela to będę w grubym szoku

7. Miami

8. Detroit

9. Charlotte

10. Chicago- powinni bić się o PO ale mają na nie najmniejsze szanse. Liczę na bilans wzokolicach 40-45%

11. Brooklyn

12. Cavs

13. Orlando

14. NY Knicks

15. Atlanta

 

Zachód:

1. GSW

2. Houston- naklepią Winów ale w PO Jazz>>>Rox

3. Utah

4. Denver- Jokic jest najgorszym defensywnym graczem podkoszowym ligi, i to ich w po mocno zaboli

5. oKC- równie dobrze mogą być na ósmym jak i piątym. Ty jak co roku decydować beda detale i liczba opuszczonych przez mr zero spotkań

6. SAS

7. PTB

8. LAL

9. LAC

10. Sota

11. Dallas

11. New Orleans- w lutym Davis powie że chce odejśc

13. Memphis

14. PHX

15. Sacto

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To samo zdanie mam.

 

Ktoś po połowie sezonu chcąc nie chcąc pójdzie w tank.

 

Obstawiam że to może być Suns albo Dallas. Chęć wyrwania wysokiego picku będzie zbyt duża.

 

Gdyby Kings mieli swój własny pick to też by pewnie nie zajęli tego ostatniego miejsca, bo to tak słaba organizacja że nawet tego zrobić dobrze nie umie :tongue:

 

O LOL.

 

Jakim cudem te kasztany nie mają picku? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zdradzie mi sekret kogo w takim razie ostatniego na zachodzie widzicie? Przecież Kings to taka patola, że oni nie mając picku, nadal będą myśleli że go mają, gdzie się okaże na końcu iż myśleli że to już 2020. Naprawdę Suns niżej cenicie? Bo chyba nie Memphis czy Dallas. To co takiego mają Kings, czego nie mają Suns?

 

Marcus uważaj bo się skuszę. 100 z Zaliasem i 300 od Ciebie to solidny zapas Moodsów w tubie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wschód:

1. Boston- sa zazmocni na te konferencję

2. Sixers- Embiid idzie po mvp, Simmons starter w ASG

3. Toronto- po tym co pokazał Leonard jestem w stanie uwierzyć że będzie chciał

4. Indiana- bo wschód jest c***owy

5. Milwaukee- dobry trener, porządne wsparcie pod koszem dla Antka i mogą być nawet przed Indianą

6. Washington- miejsca 6-10 to loteria. Wizards najpewniejsze do wylotu z PO, albo bycia największą niespodzianką. Jeśli trio liderów się nie powystrzela to będę w grubym szoku

7. Miami

8. Detroit

9. Charlotte

10. Chicago- powinni bić się o PO ale mają na nie najmniejsze szanse. Liczę na bilans wzokolicach 40-45%

11. Brooklyn

12. Cavs

13. Orlando

14. NY Knicks

15. Atlanta

 

Zachód:

1. GSW

2. Houston- naklepią Winów ale w PO Jazz>>>Rox

3. Utah

4. Denver- Jokic jest najgorszym defensywnym graczem podkoszowym ligi, i to ich w po mocno zaboli

5. oKC- równie dobrze mogą być na ósmym jak i piątym. Ty jak co roku decydować beda detale i liczba opuszczonych przez mr zero spotkań

6. SAS

7. PTB

8. LAL

9. LAC

10. Sota

11. Dallas

11. New Orleans- w lutym Davis powie że chce odejśc

13. Memphis

14. PHX

15. Sac

Houston- naklepią Winów ale w PO Jazz>>>Rox. Zapuszczaj brodę, bo w maju będziesz miał do niej nasrane. :nevreness:  Wchodzę z Tobą w zakład. Jeśli w PO Jazz>>>Rox będziesz mógł spełnić swoje marzenie - nasrać Hardenowi do brody. Jak to zrobisz, to już Twoja sprawa. W każdym razie masz moje pozwolenie. Ale jeśli będzie inaczej, będziesz wyczesywał  klocka ze swojej...

Edytowane przez Wojt1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja pokuszę się o swoje typy..

 

Wschód:

1. Raptors

2. Celtics

3. Sixers

4. Bucks

5. Pacers

6. Heat

7. Pistons

8. Wizards

———————————

9. Hornets

10. Cavaliers

11. Bulls

12. Knicks

13. Nets

14. Magic

15. Hawks

 

Zachód:

1. Warriors

2. Rockets

3. Jazz

4. Nuggets

5. Lakers

6. Thunder

7. Pelicans

8. Trail Blazers

———————————

9. Spurs

10. Timberwolves

11. Grizzlies

12. Mavericks

13. Clippers

14. Suns

15. Kings

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja pokuszę się o swoje typy..

 

Wschód:

1. Raptors

2. Celtics

3. Sixers

4. Bucks

5. Pacers

6. Heat

7. Pistons

8. Wizards

———————————

9. Hornets

10. Cavaliers

11. Bulls

12. Knicks

13. Nets

14. Magic

15. Hawks

 

Zachód:

1. Warriors

2. Rockets

3. Jazz

4. Nuggets

5. Lakers

6. Thunder

7. Pelicans

8. Trail Blazers

———————————

9. Spurs

10. Timberwolves

11. Grizzlies

12. Mavericks

13. Clippers

14. Suns

15. Kings

Wszystko fajnie, ale nie wiem, czemu tak nie doceniasz Spurs? Z DeRozanem spokojnie mogą zrobić przewagę parkietu. Nawet kosztem przecenianych na tym forum Jazz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie, ale nie wiem, czemu tak nie doceniasz Spurs? Z DeRozanem spokojnie mogą zrobić przewagę parkietu. Nawet kosztem przecenianych na tym forum Jazz.

 

Powiem Ci, że długo nad tym myślałem i no jak to zwykle w NBA bywa na zachodzie jest mega ciasno. Po prostu wydaje mi się, że coś może „nie zatrybić” i DeRozan temu nie zaradzi.

 

Osobiście lubię oglądać grę Spurs w Playoffs ale gdybym miał typować za kasę (starałem się właśnie tak rzetelnie oddać moje typy) to po przemyśleniach wyrzuciłem ich poza Top 8 kosztem Portland.

Edytowane przez Raven2156
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze dwa miesiące temu sporo osób pisało o tym, że Lakers równie dobrze mogą nie wejść do PO jak wejść.

Tymczasem bodajże tylko dwie osoby jak dotąd umieściły ich poza PO.

 

Przypadek? Nie sądzę.

Butler pewnie nie dogra w Timberwolves a Spurs bardzo się osłabili tak więc to pewnie ma wpływ

 

Przed tradem Kawhiego i Butler drama wyglądało to dość prawdopodobnie teraz już mniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po urlopie, na kilka godzin przed startem, można się zabawić:

 

Wschód:

1. Toronto Raptors   

2. Philadelphia 76-ers

3. Milwaukee Bucks 

4. Boston Celtics

5. Indiana Pacers

6. Washington Wizards

7. Miami Heat

8. New York Knicks

9. Detroit Pistons

10. Chicago Bulls

11. Cleveland Cavaliers

12. Charlotte Hornets

13. Brooklyn Nets 

14. Orlando Magic

15. Atlanta Hawks

 

Zachód:

1. Golden State Warriors

2. Utah Jazz 

3. Houston Rockets

4. Denver Nuggets

5. Oklahoma City Thunder

6. Los Angeles Lakers

7. Portland Trail Blazers

8. Minnesota Timberwolves

9. New Orleans Pelicans

10. San Antonio Spurs

11. Dallas Mavericks

12. Memphis Grizzlies

13. Los Angeles Clippers

14. Phoenix Suns

15. Sacramento Kings

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie, ale nie wiem, czemu tak nie doceniasz Spurs? Z DeRozanem spokojnie mogą zrobić przewagę parkietu. Nawet kosztem przecenianych na tym forum Jazz.

 

Popa lubię i szanuję, jego graczy mniej ale też, natomiast mocno bym się zdziwił, zayebiście mocno, jakby Jazz byli na koniec RS niżej niś Spurs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę dzisiejsza sytuację w zespołach, to ja widzę ligę w RS tak:

 

Wschód

1. Toronto (zakladajac, że Kawhi jest w pełni sił), powinni też być top 3 defensywą ligi.

2. Boston, mimo umiejętności Stevensa, moim zdaniem są trochę niżej od Raptors. Irving to upgrade ofensywy, ale słaby defens w stosunku do Roziera, a Gordon nawet jak wróci do formy (choć dziś jest Parsons2) to nie będzie aż takim upgradem nad Brownem i Tatumem.

3. Indiana, niedoceniana ma sporo lepszy skład i bardziej doświadczona już młodzież . Trzeba sobie jednak powiedzieć, że brak HCA nie będzie niespodzianka bo...

4. Sixers zdrowi są bardzo mocni, jeśli Fultz zacznie grać swoje, a Embiid się nie złamie to top 4 musi być.

5. Bucks są mocni, do tego świetny trener. Pytanie tylko czy nie będziemy musieli poczekać na efekty kilkadziesiąt meczy? Na pewno weterani pomoga i przy odrobinie szczęścia mogą nawet w top 3 skończyć.

6. Zdrowi Wizz to powinno być HCA, ale już Howard ma problemy, a Beal i Wall są szklani, więc będzie oszczędzanie na PO i może zabraknąć W do wyższej pozycji

7. Mimo wszystko MIAMI - z Butlerem spokojnie mogą o HCA walczyć, bez to walka o PO dla Wada.

8. CHA ma zdrowie i Milesa z ławki, cała ekipa w miarę doświadczona, ale nie będzie łatwo bo..

9. Pistons będą walczyć do końca, a dla Blejka i spółki to może być ostatnią szansą żeby coś ugrać zanim młode wilki z ost draftow nie dorosną. Osobiście nie mam wiary w ten skład, ale wierzę w trenera!

10. Magic mieli dobry start i fatalny koniec sezonu + kontuzje. Dziś skład w miarę zdrowy, ale... nie mają PG. Przy dobrych wiatrach mogą powalczyć o 8 miejsce.

11. Cavs będą probować, ale szczerze nie wiem po co... Potrzebny rebuilding i real PG.

12. Bulls, za rok idą po PO, w tym to jeszcze za szybko.

13. Knicks (chyba, że wróci Porzingis na święta, to mogą o 8 powalczyć).

14. Nets - last dance niespełnionych talentów?

15. Hawks - tylko nauka dla mlodych

 

Zachód

1. Warriors - zdrowi nie odpuszczą RS i zmasakruja wszystkich w PO.

2. Rakiety są fenomenalne, ale trochę defensywy może brakować - niemniej murowany faworyt do top 2.

3. Jazzmani to tier niżej, z top defensywa.

4. Wolves jeśli Butler zrobi gałkę Townsowi, a Wiggins Tomowi :) Bez Butlera będą na skraju PO.

5. Z Davisem i Jrue Pels mogą powalczyć o HCA, ale takich ekip jest 6 i dwie będą poza PO, więc..

6. Thunder choć zdrowie szkliste u nich i HCA coraz dalej.

7. Lakers - może trochę życzeniowo, ale LJ poza PO to lipa dla ligi. Co by się nie działo sędziowie pomogą. Grunt aby w 1 rundzie nie wpadli na GSW czy Jazz, a że na wyższe niż 6 wg mnie szans nie mają to wyceluja w HOU które będzie mógł LJ gwałcić na matchupach.

8. Długo się wahałem, ale jednak Spurs. Nie po to brał Pop Rodzyna, żeby do PO nie wejść. Duża stratą to Murray.

9. Nuggets - nie wiem, ale dla mnie najbardziej chyba bezjajeczny kandydat do PO. Kto ma tam ciągnąć ekipę w clutch?

10. Grizzlies - zdrowi będą walczyć o PO, ale bez zmian w w/w ekipach o wyższe miejsce niż 8-9 będzie ciężko... Chyba że Kyle i Jarren dadzą top 3 defensywe.

11. Portland już rok temu mieli więcej szczęścia niż rozumu, a ekipa nie jest lepsza tylko rok starsza. Nurkic daje im defensywę i szansę na PO, ale moim zdaniem w tym roku to będzie za mało na mocny zachód.

12. Clippers to takie starsze Nuggets, tylko z przewagą łamliwych G.

13. Dallas potrzebuje 2 sezonów na powrót do PO.

14. Kings może nie będą ostatni, w końcu kilku fajnych graczy mają.

15. Suns nie mają nic innego do roboty poza nauką młodych i... szukaniem rozgrywającego. Jak tylko go znajdą to pójdą w górę :)

 

Tyle z mojej strony. Zachód ma top 3 ekipy poza zasięgiem, ale potem 6-8 z bardzo z liczonymi szansami na awans i HCA co na brak PO.

 

Podobna sytuacja jest na wschodzie tylko tam top 6 jest mocno wyrównana z przewagą Raptors. Potem masa ekip z których ktoś zagra w PO choć wcale nie będzie na to zasługiwał.

 

Czas na unifikację terminarzy i wspólne PO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. Boston, mimo umiejętności Stevensa, moim zdaniem są trochę niżej od Raptors. Irving to upgrade ofensywy, ale słaby defens w stosunku do Roziera, a Gordon nawet jak wróci do formy (choć dziś jest Parsons2) to nie będzie aż takim upgradem nad Brownem i Tatumem.

 

Hayward to Parsons 2.0? Ty tak na serio? :grin:

To jest po prostu facepalm, a Gordon jak na razie gra bardzo dobrze. K*rwa Parsons 2.0 

ps. Tatum to będzie superstar, co za kocur

Edytowane przez eF.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.