Skocz do zawartości

Laptop za około 3k


Luki

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, ignazz napisał:

Jak do internetu to dlaczego nie tablet z doczepianą w razie potrzeby klawiatura? 
Skupiasz się tylko na jakości matrycy i dobraniu wielkości. 

Poręczne w łóżku czy pociągu. 

+1, tablet mocno underrated. A i czas pracy pewnie też na plus. Ale to już w zależności od modelu. Kompaktowość, wielkość sprzętu i ładowarki. Rysik + dotykowy ekran ma wiele plusów. Sam kupiłem iPada + pencil do nauki języka i notowania w pracy, ale w puzzle też się zajebiście gra :) 

Edytowane przez Cardi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Cardi napisał:

+1, tablet mocno underrated. A i czas pracy pewnie też na plus. Ale to już w zależności od modelu. Kompaktowość, wielkość sprzętu i ładowarki. Rysik + dotykowy ekran ma wiele plusów. Sam kupiłem iPada + pencil do nauki języka i notowania w pracy, ale w puzzle też się zajebiście gra :) 

Za tą cenę można mieć Laptopa na którym uruchomisz sobie profesjonalne programy cadowskie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, MarcusCamby napisał:

Nie znam się kompletnie na elektronice. Jestem gotów wydać do 4000zł, rynek oferuje widzę głównie same laptopy gamingowe, a jedyna gra jaką odpalam to simbasket z 2001 roku. 

Jesteście w stanie coś polecić laikowi? 

https://www.x-kom.pl/p/748978-notebook-laptop-140-lenovo-yoga-7-14-i5-1135g7-16gb-512-win11.html

Niedawno kosztował 4k, teraz zdrożał ale są też tańsze wersje albo gdzie indziej można poszukać. W każdym razie córka jest z tego mega zadowolona 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Mam takie pytanie  odnosnie części do lapka,  zepsuło mi soe gniazdo dl ladowania. Nie moge znalezc takiego samego o takich samych parametrach pewnie dlatego ze lapek jest z UK...dostalem za to gniazdo ktore zasilanie ma na 45W a noj zasilacz na 60W, pewnie jak podlacze to cos soe zrypie bardziej xD i pytanie czy lepiej szukac dlaej gniazda czy moglby byc tako sam zasilacz ale na 45W i czy w ogole jest taki? XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...

zakupilem w promocyjnej cenie HP EliteBook 840 G5 z i7 do ogladania filmow, youtube i league passa

mam takie pytanko, co moze byc powodem ze ekran jakby wydaje sie brudny, tzn mam na calym wyswietlaczu jakby taka lekka mgle, jakby monitor zaparowal przy niektorych kolorach bardziej to widac przy niektorych mniej

wyczyscilem caly ekran dokladnie i na pewno nie jest brudny

czy moze matryce laptopow maja to do siebie?

chyba ze po prostu wyswietlacze laptopow maja taka jakby poswiate? bo na moich 2 monitorach do komputera stacjonarnego i konsoli nie mam takiego czegos

jeden lg, drugi iiyama

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kubbas a przeczytasz co pisza w internecie?? Ja mialem kiedys probooka 13 cali i jakosc obrazu tez byla bez fajerwerkow. To nie sa komputery do multimediow ogolnie bo kolory sa slabe. Nie jakies tragiczne bo tez ogladalem na nim LP ale pewnie gorsze niz na dedykowanej grafice a tutaj jest zintegrowana. Rodzaj matrycy pewnie tez robi swoje ale zeby bylo cos rozmazane to bym nie powiedzial.. fajny komputerek 

Edytowane przez bogans2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Kubbas napisał(a):

mam takie pytanko, co moze byc powodem ze ekran jakby wydaje sie brudny, tzn mam na calym wyswietlaczu jakby taka lekka mgle, jakby monitor zaparowal przy niektorych kolorach bardziej to widac przy niektorych mniej

wg mnie jest do reklamacji / jest jakaś wada, po prostu

aha, podłącz zewn ekran i będziesz wiedział, czy problem jest z ekranem czy z kartą graficzną - nie wiem co to zmienia co prawda, but still : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, bogans2 napisał(a):

@Kubbas a przeczytasz co pisza w internecie?? Ja mialem kiedys probooka 13 cali i jakosc obrazu tez byla bez fajerwerkow. To nie sa komputery do multimediow ogolnie bo kolory sa slabe. Nie jakies tragiczne bo tez ogladalem na nim LP ale pewnie gorsze niz na dedykowanej grafice a tutaj jest zintegrowana. Rodzaj matrycy pewnie tez robi swoje ale zeby bylo cos rozmazane to bym nie powiedzial.. fajny komputerek 

wlasnie jesli chodzi o to jak wyrazne jest wszystko to spoko, ale ta lekka mgla strasznie wkurwia, jest to detal ale ja jestem bardzo wrazliwy na takie rzeczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.