Skocz do zawartości

Atlanta Hawks 2018/19


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Korver bardziej na to ASG zasługiwał niż Horford

Trójki to nie wszystko. Korver notował w tamtym sezonie 12/4/2. Jego PER to 14.8 (średnia ligowa). Horford miał ogólnie lepszy sezon i większy wpływ na grę i wyniki Hawks. Te liczby Korvera (którego lubię) to mogą robić dobrzy rezerwowi, a nie all-starzy. Edit - chyba, że trollujesz to w takim razie dałem się nabrać, luz :smile:

Edytowane przez eF.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trójki to nie wszystko. Korver notował w tamtym sezonie 12/4/2. Jego PER to 14.8 (średnia ligowa). Horford miał ogólnie lepszy sezon i większy wpływ na grę i wyniki Hawks. Te liczby Korvera (którego lubię) to mogą robić dobrzy rezerwowi, a nie all-starzy. Edit - chyba, że trollujesz to w takim razie dałem się nabrać, luz :smile:

ale wiesz, ze on pierwsza polowke tamtego sezonu mial duzo lepsza niz drga (co jest dosc istotne w kontekscie asg)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to najlepszy start ever tej organizacji?

Są blisko. Jak na razie wyrównali wynik drużyny z Jabbarem i Robertsonem z 1971.

 

ale wiesz, ze on pierwsza polowke tamtego sezonu mial duzo lepsza niz drga (co jest dosc istotne w kontekscie asg)?

I tu się mylisz, bo nie miał. Gdy trafił do ASG jego staty były bardzo zbliżone do tych na koniec sezonu. Bardo dobry role player, żaden allstar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu się mylisz, bo nie miał. Gdy trafił do ASG jego staty były bardzo zbliżone do tych na koniec sezonu. Bardo dobry role player, żaden allstar.

 

http://www.espn.com/nba/player/splits/_/id/2011/year/2015/kyle-korver

 

faktycznie chore 51/52/91 (plus trochę lepsze standardy boxscore'owe - ale tam chodziło o to, że wyglądał jak najlepszy shooter ever) a 42/42/85 to bardzo zbliżone staty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiesz że obejrzałem kilkadziesiąt minut Hawks w tym sezonie :tongue: ? Zazwyczaj po 1Q, zanim się jakiś lepszy meczyk zacznie, czy w przerwach w innych (zazwyczaj 2-3 spotkania mam odpalone i jak jest przerwa w głównym które oglądam to sobie przełączam, dzięki temu ładnie sobie oglądam więcej). I Prince dość mocno jest objeżdżany, co mnie dziwi, no ale tak jest.

 

miałem to samo z Wizards jak wydraftowali Beala :P Zazwyczaj startowali jako pierwsi to ich oglądałem niż zespoły NBA zaczynały grę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.espn.com/nba/player/splits/_/id/2011/year/2015/kyle-korver

 

faktycznie chore 51/52/91 (plus trochę lepsze standardy boxscore'owe - ale tam chodziło o to, że wyglądał jak najlepszy shooter ever) a 42/42/85 to bardzo zbliżone staty

No dobra, umówmy się tak. Dla Ciebie to był allstar, dla mnie nie. I wiem, że miał 50/50/90 wtedy gdy go Bud wziął do ASG, ale choć to chore procenty to nadal był tylko bdb role player i nic więcej. Imho został wybrany ze względu na 43-10 Atlanty, a nie samego impactu na wyniki drużyny, bo te były średnie jak jego per. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio? Dalej się nie będzie doceniać takich obwodowych bdb teamD i elite offball playerów? Przecież taki Korver swym ruchem bez piłki miał nieprawdopodobny impact.

 

Aż sobie sprawdziłem z ciekawości ówczesne on/off preAS w Haws.

ATL z Korverem +13.0/100, bez -5,4/100

 

Dla porównania :

ATL z Horfordem +6.6/100, bez +7.1/100

 

Ówczesna ofensywa Hawks bez Korvera nie istniała właściwie.

 

Po co się rozpisywać?

 

http://www.82games.com/1415/1415ATL.HTM

 

Faktycznie 'nie miał impaktu' :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt tu nie mówi, że nie miał impactu (cyferki cyferkami, Horford to był ważniejszy gracz), ale że żaden z niego allstar, ani tym bardziej najlepszy grajek offball. Temat dotyczy tego powołania do ASG , które było za wyniki Atlanty a nie niesamowitego sezonu Korvera. Nie róbcie z niego kogoś kim nie jest. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt tu nie mówi, że nie miał impactu (cyferki cyferkami, Horford to był ważniejszy gracz), ale że żaden z niego allstar, ani tym bardziej najlepszy grajek offball. Temat dotyczy tego powołania do ASG , które było za wyniki Atlanty a nie niesamowitego sezonu Korvera. Nie róbcie z niego kogoś kim nie jest. ;)

Przeciez sam pisales ze mial "sredni impakt" bo PER lul.

 

Korver mial w tych wynikach najwiekszy udzial. I wtedy byl to najlepszy grajek off ball.

 

Mala probka, ale be KK Hawks byli wtedy 2-5 a bez Ala 4-2.

 

Dodatkowo trzeba pamietac ze to wschod - tam takie ogorki jak Drummond grywaja w ASG, wiec teges :)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt tu nie mówi, że nie miał impactu (cyferki cyferkami, Horford to był ważniejszy gracz), ale że żaden z niego allstar, ani tym bardziej najlepszy grajek offball. Temat dotyczy tego powołania do ASG , które było za wyniki Atlanty a nie niesamowitego sezonu Korvera. Nie róbcie z niego kogoś kim nie jest. ;)

Ale serio Ty uważasz że Horford był lepszy bo robił 3ppg więcej? Wszystkie non-boxscore staty potwierdzają że Korver miał większy impact na grę Hawks niż Al i to nawet zbyt blisko nie było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez sam pisales ze mial "sredni impakt" bo PER lul.

 

Korver mial w tych wynikach najwiekszy udzial. I wtedy byl to najlepszy grajek off ball.

 

Mala probka, ale be KK Hawks byli wtedy 2-5 a bez Ala 4-2.

 

Dodatkowo trzeba pamietac ze to wschod - tam takie ogorki jak Drummond grywaja w ASG, wiec teges :smile:

Drummond to ogórek... ło k*rwa i na tym zakończymy. Sprawdź sobie zaawansowane staty z zeszłego sezonu i wróć przeprosić. Co do Korvera moje zadanie już znasz, dobry roles i tyle. 

 

Ale serio Ty uważasz że Horford był lepszy bo robił 3ppg więcej? Wszystkie non-boxscore staty potwierdzają że Korver miał większy impact na grę Hawks niż Al i to nawet zbyt blisko nie było

Nie chodzi o punkty. Ogólnie Korver nie ma podjazdu do Horforda (całokształt) i niezasłużenie dostał się do tego ASG. Grał dobrze w tamym okresie, ale bądźmy poważni. A tak swoją drogą straszny offtop zrobiliśmy w temacie o Bucks.  :onthego:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drummond nigdy się nie zbliżył do poziomu Korvera z 14/15 jak chodzi o impact.

 

Ja bym bardzo spokojnie określił Korver z 17/18 > Drummond 17/18

:highly_amused:

Ogólnie kolegów poniosło z tym Korverem, żeby robić game changera z rolesa, beka

ps. to ostatni wpis na ten temat, bo faktycznie ze 25 postów się zrobiło z tego. 

Edytowane przez eF.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rok temu bez niego na parkiecie Pistons byli na plusie z nim na parkiecie na minusie. Co jeszcze mam sprawdzic? :grin:

Rozumiem że tylko cyferki są wyznacznikiem tego kto jest jakim zawodnikiem. Jak wrócę i nie zapomnę to Ci pokaże to i owo, bo +/- to ch*ja znaczy zważywszy, że to gra zespołowa i zwyczajnie może drużynie nie iść w momencie gdy ten czy tamten gra. Nie jest to główny wyznacznik umiejętności, może tak. Ogórkiem to może być Noel, no ale dobra. Korver >>Miller, bo na to tutaj wychodzi. :grin: I dobra dosyć tej dyskusji, bo to bez sensu w temacie o Bucks, elo.

Edytowane przez eF.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zwyczajnie może drużynie nie iść w momencie gdy ten czy tamten gra.

No tak. Jak gra KK to druzynom idzie dobrze. Jak gra Dre to idzie kiepsko/srednio. Wszystko to przypadek i nie ma nic wspolnego z tym jak Ci dwaj graja i jaki wplyw ma ich obecnosc na parkiecie.

 

Czaje.

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ogólnie Drumn jest dużo lepszy niż Kyle jako gracz.

 

Różnice robi dzisiejsza ich „funkcjonalność” gdzie te rzuty za 3 maja wartość ale prime Kk się szybko skończył.

 

Obaj pełnili tak inne funkcje ze z cyfr drużynowych może to wynikać co piszesz. Ale dobrze obudowany Drumn jest lepszy niż dobrze obudowany kk.

 

Problem ze jeden z nich nie był dobrze obudowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ogólnie Drumn jest dużo lepszy niż Kyle jako gracz.

 

Różnice robi dzisiejsza ich „funkcjonalność” gdzie te rzuty za 3 maja wartość ale prime Kk się szybko skończył.

 

Obaj pełnili tak inne funkcje ze z cyfr drużynowych może to wynikać co piszesz. Ale dobrze obudowany Drumn jest lepszy niż dobrze obudowany kk.

 

Problem ze jeden z nich nie był dobrze obudowany.

Jesli Twoj lider jest najbardziej minusowym graczem na parkiecie (rok temu jeszcze Bradley sie popisywal, ale 2 lata temu to byla masakra) to nie zmieniasz obudowy, ale lidera. Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.