Skocz do zawartości

FB#2


GeDDo

Rekomendowane odpowiedzi

W czwartek 27 września 2018 o godzinie 11:38 mythos i heronim otrzymali PMy z linkiem do ligi.

 

Mythos ostatni raz logował się na forum wrz 27 2018 o godzinie 13:13. PMa nie odczytał.

Heronim ostatni raz logował się na forum wrz 29 2018 o godzinie 18:41. PMa odczytał wrz 29 2018 o godzinie 18:43.

 

Do dnia dzisiejszego cisza.

 

Jeśli chodzi o termin draftu, to najbardziej prawdopodobne wydają się dwa terminy:

poniedziałek 8 października o godzinie 22:00

oraz

wtorek 9 października o godzinie 22:00

Choć i może nie być wszystkich, bo nie wiadomo czy Boowka będzie.

 

Do kiedy czekamy na mythosa i heronima?

Edytowane przez GeDDo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobotę z samego rana wyślę zaproszenia do osób z listy rezerwowej. Wtedy będzie obowiązywała zasada kto pierwszy ten lepszy. Natomiast termin draftu już teraz ustalam na wtorek 9 października na godzinę 22:00. Zawsze to 24h więcej czasu na przyłączenie się brakujących osób. Jeśli w poniedziałek wieczorem ciągle będzie kogoś brakowało, to założę konto na yahoo i uzupełnimy ligę do końca, natomiast draft z tego konta poleci na autopilocie i taki też skład będzie grał tam cały sezon.

 

Co do pobierania graczy bezpośrednio na IL, to opcja ta będzie wyłączona. Jeśli się nie mylę to w poprzednich sezonach nie można było tak robić, więc zostawimy to bez zmian.

 

Jeszcze jedna sprawa. Myślę, że dość ważna i warto mieć to na uwadze. Zakładam, że każdy potrafi grać. Dlatego też każdą wymianę jaka pojawi się w trakcie sezonu będę przepuszczał. Od kilku sezonów w FB#1 tych wymian było jak na lekarstwo (jeśli w ogóle jakieś były), więc nie widzę powodu blokowania nawet takich, gdzie ktoś będzie znacznie zyskiwał a drugi tracił.

Edytowane przez GeDDo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli w poniedziałek wieczorem ciągle będzie kogoś brakowało, to założę konto na yahoo i uzupełnimy ligę do końca, natomiast draft z tego konta poleci na autopilocie i taki też skład będzie grał tam cały sezon.

 

 

Nie za bardzo rozumiem - jaki to ma sens? Przecież to konto będzie wtedy "martwe". To nie lepiej grać w 9?

 

 

nie widzę powodu blokowania nawet takich, gdzie ktoś będzie znacznie zyskiwał a drugi tracił.

 

Serio? Nawet jak ktoś się ustawi na koniec sezonu? (np. osoba, która już nie ma szans na utrzymanie się w lidze będzie tradować z kimś z góry tabeli dając dużo lepszego gracza). Moim zdaniem z przypadkach mocno nierównych tradów należy reagować.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie za bardzo rozumiem - jaki to ma sens? Przecież to konto będzie wtedy "martwe". To nie lepiej grać w 9?

Tak jak już pisałem, ja jestem za ligą 10 osobową. Wtedy co roku na fa są dostępni podobnej klasy zawodnicy, a nie lepsi (w przypadku mniejszej liczby graczy) ani nie gorsi (w przypadku większej liczby). Dlatego lepszym rozwiązaniem jest nawet stworzyć drużynę widmo, która na autopilocie weźmie kilku zawodników na drafcie pozostałbym uczestnikom i gra będzie ciekawsza. Wtedy możesz sobie porównywać swój team do poprzednich lat, albo w porównaniu do obecnej ligi FB#1.

Inną kwestią jest, że w zasadzie co roku w lidze 10 osobowej średnia 50 i więcej daje walkę o TOP3. Natomiast średnie poniżej 44-45 dają walkę o utrzymanie. No i chodzi o zachowanie tych proporcji.

 

Serio? Nawet jak ktoś się ustawi na koniec sezonu? (np. osoba, która już nie ma szans na utrzymanie się w lidze będzie tradować z kimś z góry tabeli dając dużo lepszego gracza). Moim zdaniem z przypadkach mocno nierównych tradów należy reagować.

Zakładam, że każdy potrafi grać i nikt nie chce psuć zabawy innym. Nie chcę też być osobą decyzyjną, bo dla mnie może dana wymiana wyglądać dobrze, a dla kogoś innego już niekoniecznie. Stąd takie założenie i myślę, że w trakcie sezonu (powiedzmy do ASG) tak będzie to funkcjonowało. Natomiast po ASG gdy już będziemy wiedzieli kto o co gra, to wtedy rażąco nierówne trejdy mogą być poddawane pod głosowanie, jeśli chcecie. Ja na pewno nie mam zamiaru decydować który przejdzie a który zostanie zablokowany, bo przy takich rozwiązaniach zawsze znajdzie się ktoś kto ma inne zdanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.