Skocz do zawartości

Sezon 2018/19 Liga IV New York


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Sklad lepszy niz sie spodziewalem, choc 5 lat nie uczestniczenia w aukcjach sprawilo, ze Seth Curry wyladowal u mnie za 2 dolce, no i ten Hassan troche niepotrzebny bo celowalem w innych graczy , a tu chcialem tylko podbic stawke :)

 

Ciesze sie z taniutkich Tatuma Goberta i LMA bo bylem pewny ze w tych trzech przypadkach bede musial mocniej siegnac do kieszeni a udalo sie ich pozyskac za w miare sensowne pieniadze cobwygospodarowalo szanse na widzimisie w postaci Markannena:)

 

Teraz tylko liczyc na zdrowy sezon i za rok widzimy sie w 3 lidze:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra to i ja wrzucę trochę analizy ze swojej strony :smile:

 

 

1. (19) Kyle Kuzma  (LAL - SF,PF) $8

2. (25) Kevin Durant  (GS - SF,PF) $71

3. (52) Kyle Lowry  (Tor - PG) $33

4. (60) Blake Griffin  (Det - PF,C) $17

5. (65) Khris Middleton  (Mil - SG,SF) $33

6. (80) Trevor Ariza  (Pho - SG,SF) $5

7. (86) Steven Adams  (OKC - C) $11

8. (93) Rondae Hollis-Jefferson  (Bkn - SF,PF) $6

9. (94) Dennis Smith Jr.  (Dal - PG,SG) $10

10. (119) JaVale McGee  (LAL - C) $3

11. (152) Patrick Beverley  (LAC - PG,SG) $1

12. (159) Montrezl Harrell  (LAC - PF,C) $1

13. (163) Tristan Thompson  (Cle - PF,C) $1

 

 

Ogólnie draft poszedł prawie w 100% po mojej myśli :smile:

Celowałem w budowę wokół KD - do tego sporo zainwestowałem w 3pt, stl i blk ( Lowry i Middleton )

Blake wpadł trochę przypadkiem bo chciałem podbic, ale z drugiej strony w tej cenie powinien się zwrócić. 

Ogólnie sporo graczy z potencjałem upside po ostatnim sezonie, CY i zmiany drużynowe powinny pomóc wzrosnąć w produkcji zwłaszcza RHJ i Harrela.

Do tego Bev i Ariza ( za śmieszną kasę ) dadzą produkcje w małych statysytkach.

Trochę przepłaciłem DSJ i Adamsa ale potrzebowałem zawodników z minutami którzy dodadzą trochę pkt i rebsów. 

Javale liczę na minuty i blk w jego wykonaniu oraz wysoki FG% , tak samo Kuzma który uważam że poszedł w rewelacyjnej cenie jak na potencjał w tym sezonie.

Na pewno nietrafiony to TT - zaciąl mi się draft przy moim wyborze, ale już zrobiłem podmiankę na FA :D

 

Ogólnie widzę ten zespół w walce o top3 ale na pewno będzie sporo rzeźby z FA w trakcie sezonu ;) 

Edytowane przez Szulim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche spoznione wrozenie z arkuszy, ale tradycja musi byc ;-)

Ze standardowymi zalozeniami tzn wrzucam PODRAFTOWE sklady pod swoje projekcje - ktore mozna w tym roku zobaczyc na ninjy i czesc juz po pierwszych dniach wyglada zle - po czym sprawdzam jak druzyna wyglada na tle ligi. Nie bierzcie tego osobiscie bo staralem sie oceniac wg krzywej tak zeby byla czolowka, srodek i spadkowicze [czyli nie wszyscy mogli miec dobry draft!].

 

Poniewaz na poziomie IV nie ma spadkow i sama [nie]aktywnosc GMow zwykle decyduje o dolach tabeli [czego nie sposob przewidziec] to skupiam swoj opis na pozytywnej stronie... czyli druzyny, ktore IMO potrzebuja najmniej sprzyjajacych okolicznosci zeby zajac miejsca w gornej polowie tabeli.

 

Ale w zadnym wypadku nie traktujcie tego jako "tak bedzie i kropka", to proba opisania stanu podraftowego w mojej skromnej opinii, ale po to rozgrywamy sezon zeby zobaczyc co z tego wyjdzie i poprawiac co nie wyszlo.

 

OK, do rzeczy... w nawiasie krotkie podsumowanie... a kolejnosc w grupach bardzo z grubsza...

co wazne to nie probowalem zgadywac kto odpusci w sezonie, a wiadomo, ze takie druzyny zajma ostatnie miejsca.

 

"Contenderzy" [w znaczeniu, ze wg mnie zaczynaja z dobrej pozycji i potrzebuja najmniej sprzyjajacych okolicznosci na podium lub okolice, ale bycie na tej liscie niczego nie gwarantuje]:

Kokosynapalmach [iMO faworyt, do gwiazdy wymiotl srodek, slabe FG% i bloki, ale zakladam trejd]

BigPer's Boss Team [wiele mocnych kategorii... poza najtrudniejszymi do uzupelnienia czyli pkt i ast, wiec troche dziwny rozklad wyszedl]

Szuwar's Team [gwiazdy tanio, wiec fundament mocny, ale trzeba bedzie pohandlowac - overkill w FT% i slabe bloki]

wilson44 [fajnie tanio wysocy, ale zabraklo jednego dobrego PG i przechw slabe]

 

"Srodek stawki" [w znaczeniu, ze wg mnie druzyna ma przecietna/solidna sytuacje wyjsciowa]:

Qsin Team [do gwiazd doszly solidne tanie uzupelnienia, wyszlo tankowanie asyst?]

Wielkie Kloce Jazz [solidna strategia srodka, ale raczej zabraklo jednego dobrego niskiego, czy Fox/Rozier wypala?]

Mighty Squirrels [mocny fundament z 10+$, ale wyszedl overkill w blokach, szkoda niewydanej kasy, jaki jest plan z FT%?]

Betonowe Banany [poczatek byl dobry, ale pozniej zabraklo zakupow w srodku. Szkoda tej slabo rozlozonej i niewydanej kasy bo bylby contender]

 

Szokujace jest dla mnie jak slabo wyglada druzyna komisza... gdzie sie podzialo cale doswiadczenie? ;-)

Dotyczylo innych formatow?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe , tak wyszło ;)

Ale zgadzam się - na dole tabeli mam wrażenie ze już mamy lekkich olewaczy :(

Taaa, k****... Zrobiłem zły draft i tyle. KAT (srogo przepłaciłem i tych kilkanascie $ mi zabrakło) jest małą dziewczynką która chce żeby zdjąc ją z parkietu i oprócz bloków gra piach. CP3 jest tak dramatyczny jak całe Houston obecnie. Love mi się rozwalił. Robim co możem ale cudów nie będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa, k****... Zrobiłem zły draft i tyle. KAT (srogo przepłaciłem i tych kilkanascie $ mi zabrakło) jest małą dziewczynką która chce żeby zdjąc ją z parkietu i oprócz bloków gra piach. CP3 jest tak dramatyczny jak całe Houston obecnie. Love mi się rozwalił. Robim co możem ale cudów nie będzie

 

to raczej nie chodzi o Ciebie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.