Skocz do zawartości
wiLQ

Sezon 2018/19 Liga IV Texas

Rekomendowane odpowiedzi

Bo gallo to leszcz ktory lamie sie przynajmniej 2 razy w sezonie plus tankuje FG, nie dajac zadnych statsow defensywnych :P Akat ten sezon to byl jego najlepszy w karierze i jesli chcesz go brac za rok w drafcie to powodzenia, ja pasuje :) 

Ja osobiscie mialem troche niefarta bo w kilku kategoriach zabraklo mi minimalnie do kolejnej pozycji, a z reguly ten pode mna byl daleko. Przy odrobinie szczescia moglem miec te 2-3 pkt wiecej. Trudno, dalem dupy podbierajac typow z waiversow ktorzy zawsze grali piach jak tylko ich dodalem do skladu, wiele spotkan zmarnowanych. 

BTW, robienie tego "walka" z bench playerami jest dozwolone? mam na mysli dodatkowe 2 spotkania i zamiast 820 konczymy z 822. Gdybym to wykorzystal to bylbym drugi :< co prawda dla mnie to i tak pewnie bez znaczenia bo w przyszlym roku zapomne o zapisach i wyladuje znowu na dnie :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wiLQ ;) proponuję w przyszłym roku ligę wicemistrzów również ;D

Taki puchar UEFA czy liga Europy w Fantasy Basketball ;) Ciekawa opcja ale chyba nie przejdzie ;)

Jesli znajda sie chetni podiumowicze to prosze bardzo i moge zalozyc lige ;-)

Ale realia sa takie, ze w zeszlym roku nie bylo kompletu dla ligi mistrzow, wiec...

Dzięki chłopaki za grę, ale nadal nie mogę uwierzyć, że wykorzystując 90% budżetu i zupełnie bez wymian dało radę wygrać. Tu specjalne słowa uznania dla drugiego Gangu Słodziaków, który też "zaoszczędził" na drafcie sporo, a był drugi. Nie wiem skąd reszta miała swoje wyceny ;)

W swiecie wydajacych dziko sknery rzadza? ;-)

PS2. wiLQ, już się nie mogę doczekać, żeby znów Cię zrzucić z podium na finiszu w LM :tongue:

A ile dekad planujesz na to czekac? ;-P

Chyba jednak najważniejsze jak się kończy, nie wiLQ?

Tamta uwaga wciaz pasuje do jakubo1313 i maryjana.

BTW, robienie tego "walka" z bench playerami jest dozwolone? mam na mysli dodatkowe 2 spotkania i zamiast 820 konczymy z 822. Gdybym to wykorzystal to bylbym drugi :< co prawda dla mnie to i tak pewnie bez znaczenia bo w przyszlym roku zapomne o zapisach i wyladuje znowu na dnie :grin:

Tak, to punkt 18 regulaminu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki chłopaki za grę, ale nadal nie mogę uwierzyć, że wykorzystując 90% budżetu i zupełnie bez wymian dało radę wygrać. Tu specjalne słowa uznania dla drugiego Gangu Słodziaków, który też "zaoszczędził" na drafcie sporo, a był drugi. Nie wiem skąd reszta miała swoje wyceny ;)

PS. Trzech graczy kupionych za 9 bucksów - Gallo, Lamb i D'Angelo - skończyło u mnie z produkcją za 58 dolców, a ten pierwszy jeszcze parę tygodni temu wyzywany był od leszczy, gdy proponowałem go w wymianie. BTW gogalq - Gallinari skończył trzydziesty overall wg ninjy, a Bledsoe czterdziesty piąty.

PS2. wiLQ, już się nie mogę doczekać, żeby znów Cię zrzucić z podium na finiszu w LM :tongue:

Chyba jednak najważniejsze jak się kończy, nie wiLQ?

Do trade deadline w NBA przez cały sezon prowadzili Skamerzy a później trafiła mu się drama Anthonyego Davisa i granie na pół gwizdka, kontuzja Brandona Ingrama ( z FA pobranego jak już wymiatal swoja droga co o waszej lidze tez trochę świadczy), a na sam koniec wypadli mu Nurkic, oraz Valanciunas. Także zabrakło mu oczywiście doświadczenia jak to załatać bo pobrał samych sg i sf w ich miejsce gdzie miał blisko do „oczy młody” w zbiórkach. Także zdarzenia losowe oraz brak doświadczenia wykluczyły go z walki o zwycięstwo, no ale...w drafcie to was chłopak zjadł strasznie akurat, daliście mu Tobiasa, kyrie oraz davisa w najtańszych cenach spośród wszystkich lig z tego co pamietam.

Pisze to jako jego prywatny doradca jak coś ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Do trade deadline w NBA przez cały sezon prowadzili Skamerzy a później trafiła mu się drama Anthonyego Davisa i granie na pół gwizdka, kontuzja Brandona Ingrama ( z FA pobranego jak już wymiatal swoja droga co o waszej lidze tez trochę świadczy), a na sam koniec wypadli mu Nurkic, oraz Valanciunas. Także zabrakło mu oczywiście doświadczenia jak to załatać bo pobrał samych sg i sf w ich miejsce gdzie miał blisko do „oczy młody” w zbiórkach. Także zdarzenia losowe oraz brak doświadczenia wykluczyły go z walki o zwycięstwo, no ale...w drafcie to was chłopak zjadł strasznie akurat, daliście mu Tobiasa, kyrie oraz davisa w najtańszych cenach spośród wszystkich lig z tego co pamietam.

Prywatny doradco, Ingram za sezon był 172, i zwyczajnie nie miałem do niego cierpliwości. Jak się okazało - całkiem słusznie. Nance z waiverów był jednak sporo lepszym pobraniem ;) Perturbacje z AD były do przewidzenia. Także nie wiem czym tu się chwalić, bo było wiadomo, że trade deadline wszystko pozmienia. Ale ok, rozumiem, że w rodzinie to trzeba wspomóc dobrym słowem, choć z tym "zjadł strasznie" to bym nie przesadzał ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W odpowiedzi na ten kąśliwy post napiszę jedynie:

Skoro było tak dobrze, to czemu nie doprowadziłeś doradzanego do podium? :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ile dekad planujesz na to czekac? ;-P

LOL, ale Ty masz krótką pamięć ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jesli znajda sie chetni podiumowicze to prosze bardzo i moge zalozyc lige ;-)

Ale realia sa takie, ze w zeszlym roku nie bylo kompletu dla ligi mistrzow, wiec...

Aha... nie wiedziałem, że są takie problemy. Ja mam sezonową chęć do fantasy. W sezonie przypada kilka kryzysów, kiedy nic nie robię, po czym wracam i dzień w dzień szukam okazji na FA... ;)

Ale jakby była ta liga to na pewno bym zagrał :)

Też się dziwiłem, że takie stawki poszły... i może jesteśmy sknery, ale nieźle na tym wyszliśmy. Ja prowadziłem chyba do grudnia, później troche kontuzje pokrzyżowały plany o dominacji, ale na koniec i tak jest zadowalający wynik. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

W odpowiedzi na ten kąśliwy post napiszę jedynie:

Skoro było tak dobrze, to czemu nie doprowadziłeś doradzanego do podium? :D

Bo ja go za rączkę prowadzić nie będę ;) sugerowałem tylko jakie ruchy w jakim kierunku potrzebuje wykonać ale nigdy konkretnych nazwisk, bo mial sam się nauczyć decyzje podejmować. A podium zabrakło tylko i wyłącznie przez pecha w końcówce sezonu i brak umiejętnego uzupełnienia braku dwóch najlepszych centrów.

Davis za 67$ to była meeega promocja no ale jak wy przewidzieliscie ze w trade deadline postanowią grac nim po 20 minut już w październiku, no to gratulacje...

A Ingram miał świetny okres sezonu i leżał bardzo długo na FA u was... i o to mi chodziło, a nie o to ze zrzuciłeś go jak cieniowal.

Edytowane przez RonnieArtestics

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

LOL, ale Ty masz krótką pamięć ;)

Alez nie zalapales trash talku...

Pamietam, ale to traktuje jako jednorazowy wypadek, ktory sie nie powtorzy w najblizszym czasie ;-)

Ale jakby była ta liga to na pewno bym zagrał :smile:

Z mojej strony moge wspomniec o tym przy organizacji i jak sie zbiora chetni to taka liga moze powstac.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Bo ja go za rączkę prowadzić nie będę ;) sugerowałem tylko jakie ruchy w jakim kierunku potrzebuje wykonać ale nigdy konkretnych nazwisk, bo mial sam się nauczyć decyzje podejmować. A podium zabrakło tylko i wyłącznie przez pecha w końcówce sezonu i brak umiejętnego uzupełnienia braku dwóch najlepszych centrów.

Davis za 67$ to była meeega promocja no ale jak wy przewidzieliscie ze w trade deadline postanowią grac nim po 20 minut już w październiku, no to gratulacje...

A Ingram miał świetny okres sezonu i leżał bardzo długo na FA u was... i o to mi chodziło, a nie o to ze zrzuciłeś go jak cieniowal.

Po pierwsze Davis poszedł za 75, po drugie duuuużo pisali w off-season o tym, że jest niezadowolony z Pelikanów, więc to była oczywista oczywistość, że straci w oknie w ten czy inny sposób. Ale oczywiście jakby Skamerzy go wymienili w styczniu, to byłby to megaruch, bo wartość miał na peaku. Tego jednak zabrakło.

Co do dwutygodniowych zwyżek formy u zawodników - w jednej lidze JaKarr Sampson (who??) zagrał mi na top40 za l2w, więc nie przykładajmy wagi do takich próbek. Nance miał mimo wszystko cały sezon w okolicach top50, a ostatni miesiąc na top30, także IMO LNJ>>>BI

Pecha (kontuzje) to ma każdy, taki urok fantasy. Jusuf przez kontuzję opuścił tylko 10 gier, to mniej niż np. Draymond Green w Dzień Dobry, LaVine u mnie, nie wspominając o Gangu Słodziaków z Embiidem, Teague czy Miroticem.

Alez nie zalapales trash talku...

Pamietam, ale to traktuje jako jednorazowy wypadek, ktory sie nie powtorzy w najblizszym czasie ;-)

No tak, do kwietnia przyszłego roku trzeba poczekać...

Edytowane przez striker

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja nic nie pisałem przecież o tym ze BI był lepszy niż Nance jr. tylko ze się mu połamał akurat w momencie jak wymiatal, zgodzisz się chyba ze miał potencjał żeby grac tak do końca sezonu? Dostawał więcej i więcej gry dla siebie w lakers.

Z Davisem się machnąłem ale pamietam ze wilq nawet komentował tutaj ze bardzo tanio poszedł. Jak na ligę 13 osobowa i tak bardzo tanio te 75$

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi