Skocz do zawartości
wiLQ

Sezon 2018/19 Liga IV Texas

Rekomendowane odpowiedzi

Rozumiem, że do pierwszej wymiany nikt zastrzeżeń nie zgłaszał, a przepisowy czas takiego veta minął - czyli wymiana "nabrała mocy prawnej"

Witek

Rozumiem, że do pierwszej wymiany nikt zastrzeżeń nie zgłaszał, a przepisowy czas takiego veta minął - czyli wymiana "nabrała mocy prawnej"

Witek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witek

Witek

Proponuje zebys otworzyl watek na forum Yahoo pt "Wetowanie" i napisal zeby tam zglaszac wszelakie uwagi [zaznaczajac o ktora wymiane chodzi].

Bo to troche bez sensu pytac o kazda gdy prawie wszystkie z nich powinny byc typowe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiem szczerze, że początek mi się bardzo podoba :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Troche spoznione wrozenie z arkuszy, ale tradycja musi byc ;-)

Ze standardowymi zalozeniami tzn wrzucam PODRAFTOWE sklady pod swoje projekcje - ktore mozna w tym roku zobaczyc na ninjy i czesc juz po pierwszych dniach wyglada zle - po czym sprawdzam jak druzyna wyglada na tle ligi. Nie bierzcie tego osobiscie bo staralem sie oceniac wg krzywej tak zeby byla czolowka, srodek i spadkowicze [czyli nie wszyscy mogli miec dobry draft!].

Poniewaz na poziomie IV nie ma spadkow i sama [nie]aktywnosc GMow zwykle decyduje o dolach tabeli [czego nie sposob przewidziec] to skupiam swoj opis na pozytywnej stronie... czyli druzyny, ktore IMO potrzebuja najmniej sprzyjajacych okolicznosci zeby zajac miejsca w gornej polowie tabeli.

Ale w zadnym wypadku nie traktujcie tego jako "tak bedzie i kropka", to proba opisania stanu podraftowego w mojej skromnej opinii, ale po to rozgrywamy sezon zeby zobaczyc co z tego wyjdzie i poprawiac co nie wyszlo.

OK, do rzeczy... w nawiasie krotkie podsumowanie... a kolejnosc w grupach bardzo z grubsza...

co wazne to nie probowalem zgadywac kto odpusci w sezonie, a wiadomo, ze takie druzyny zajma ostatnie miejsca.

"Contenderzy" [w znaczeniu, ze wg mnie zaczynaja z dobrej pozycji i potrzebuja najmniej sprzyjajacych okolicznosci na podium lub okolice, ale bycie na tej liscie niczego nie gwarantuje]:

Skamerzy [iMO faworyt o ile zdrowie pozwoli bo Antek za tanio i fajne tanie zakupy]

Oczy Mlody [tanio gwiazdy plus dobre uzupelnienia to contender, braklo przechwytow i asyst]

Gang slodziakow [bardzo udana strategia srodka bo duzo dobrych zakupow, Kanter to steal, przydalby sie jeden trejd wysoki za niskiego]

Tloki III Warszawa [ryzykownie zdrowotnie, ale bardzo mocny upside, planowany punt punktow?]

"Srodek stawki" [w znaczeniu, ze wg mnie druzyna ma przecietna/solidna sytuacje wyjsciowa]:

wanish's Choice Team [tanio wyhaczeni wysocy, ale trzeba bedzie jednego sprzedac za niskiego bo zbiorek jest tu na 2 druzyny ;-)]

DZIEN DOBRY [ceny niby ok, ale zabraklo jednego wysokiego, potencjalny overkill w przechwytach]

Alonzo's Team [solidnie, ale potrzeba bedzie porzezbic bo statsy defensywne mocne, a ofensywne slabo]

Ja-Kubki [bardzo drogie gwiazdy ograniczyly upside, potrzebny dodatkowy guard, Thomas za 7$???? ;-)]

Biegamy [guardzi za ta cene przeplaceni i nie pasuja do puntu FT%, zwlaszcza, ze przy okazji wyszly slabe straty, ale jest 5 mocnych kategorii co powinno dac srodek]

Jacek's Crazy Team [prawie cala kasa na guardow wyglada zabawnie, ale tu trzeba bedzie sciagnac dobrego wysokiego]

Patrzac ile tu wyszlo nierownosci w skladach zapowiada sie duzo trejdow... ale to zakladajac aktywnosc w tym wzgledzie ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pytanko tak na szybko - czy niewykorzystana kasa z draftu nie powinna przejść na waivery?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gang slodziakow [bardzo udana strategia srodka bo duzo dobrych zakupow, Kanter to steal, przydalby sie jeden trejd wysoki za niskiego]

Dzięki za analizę. Lowry już pozyskany za Kantera i Ibakę (do tego Bogdanović z Indiany).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

"Ja-Kubki [bardzo drogie gwiazdy ograniczyly upside, potrzebny dodatkowy guard, Thomas za 7$???? ;-)]"

7 za Thomasa, bo to było ostanie siedem ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pytanko tak na szybko - czy niewykorzystana kasa z draftu nie powinna przejść na waivery?

Chyba Cie olano, wiec podejrzewam, że nie powinna ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powinna...

Chyba Cie olano, wiec podejrzewam, że nie powinna ;)

Nie olano bo wyslalem przypomnienie komiszowi PMem ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powinna,wiLQ mi to uświadomił jakoś w weekend, ale dzisiaj  jeszcze nie zdoążyłem do tego usiąść - do rano to rozgryzę i naprawię

Witek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To liczę na dobrych waivers, bo bede miał sporo kasy ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Uzupełniona kasa pozostała z daftu
Oczy Mlody +20, Alonzo's Team  +3,   Gang słodziaków  +17  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jeszcze wczoraj byla okazejszyn wyciagnac foxa ode mnie za pol darmo :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja z pierwszego miesiąca jestem zadowolony.

Nie spodziewałem się tak dobrego początku :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zrobmy jakiegos trejda :/

Przecież dobrze Ci idzie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zrobmy jakiegos trejda :/

niby tak, ale jest nudno :/

To um, wysylaj propsy? ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi