Skocz do zawartości
january

beGM : FinansoweCBA - dyskusja nad ewentualnymi zmianami.

Rekomendowane odpowiedzi

Rozwiniesz? Bo to dobrze oddaje moje nastawienie do świata :)

To oznacza ni mniej ni więcej że oddasz mi Klaya za Vucevica i obaj będziemy zwycięzcami.

Edytowane przez Eld

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spoko, nie tylko shevcu czeka :smile:

A tak jeszcze apropo kwestii finansowych, szkoda, że ten system nie działał od początku gry bowiem chociażby mój zespół sporo na tym stracił, gdyż awansowałem wtedy do finału konferencji, a de facto żadnej bonifikaty finansowanej nie otrzymałem.

Co do dziś uważam za skandal ;)

Walczyłem o Ciebie czy Bucks na polu rady wielokrotnie, niestety oponenci mnie zakrzyczeli.

Rozwiniesz? Bo to dobrze oddaje moje nastawienie do świata :smile:

No przecież twoje idealistyczne podejście do świata to jest poddawane lekkiej szyderce od początku gry ;)

Chociaż odkąd zacząłem z Tobą negocjować to wiem, że za to powłoką dziecka kwiatów czai się diabeł :P

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spoko, nie tylko shevcu czeka :)

A tak jeszcze apropo kwestii finansowych, szkoda, że ten system nie działał od początku gry bowiem chociażby mój zespół sporo na tym stracił, gdyż awansowałem wtedy do finału konferencji, a de facto żadnej bonifikaty finansowanej nie otrzymałem.

Chyba dobrze ze pierwszy sezon się nie liczył skoro zaczęliśmy zabawę w jego połowie, chcesz również wynagrodzić rozumiem Tomka za to ze dostał Warriors, a nie Kings ??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chyba dobrze ze pierwszy sezon się nie liczył skoro zaczęliśmy zabawę w jego połowie, chcesz również wynagrodzić rozumiem Tomka za to ze dostał Warriors, a nie Kings ??

Raczej chodzi o to, że tangiers za zaoranie solidnych Miami Heat dostał profity, a Sylvinho za wzmocnienie składu dostał tylko pamiątkową tablicę za wynik, a skutki tego w jakimś stopniu odczuwa do dziś.

A w przypadku Tomka to jest bez znaczenia. Pieniędzy nie można chomikować na następne lata, a on tych wszystkich środków nie przeje. Stara się obronić dynastię i czeka tylko kiedy Curry i Durant przejdą na drugą stronę rzeki.

Edytowane przez MarcusCamby

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Od początku zacząłem intensywnie wzmacniać klub co w ostatecznym rozrachunku nie miało w ogóle sensu, bowiem nawet za awans do finału konferencji klub nie dostał jakiś profitów.

Zatem, czy to zaoranie klubu w stylu Heat czy w tym wypadku wzmocnienie klubu przeze mnie zostało tak samo potraktowane w kwestii rozliczeń finansowych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo Bradley Beal od zawsze marzyl o grze w Minnesocie, u boku Tatuma

Wszystko jest możliwe :D

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi