Skocz do zawartości
wiLQ

Sezon 2018/19 Liga III Pacific

Rekomendowane odpowiedzi

Samo sie nie odbije to fakt ale jak juz pisalem w temacie swojej ligi mi 20pkt udalo sie odrobic w niecale 2 tygodnie :P

Tak wiec "never give up" !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oddam trojki Redicka za zbiorki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie potrzebuje PG. Najchętniej za wigginsa lub batuma, kogos z nieprzeciętnym spg najlepiej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Albo inaczej, chętnie wysłucham ofert za hielda. Za coś co robi trójki około 2 na mecz conajmniej ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Walki o awans nie śledzę, bo w niej nie uczestniczę, ale zapowiada się pasjonująca walka o utrzymanie.

​Jakieś tam szanse mam, choć iluzoryczne, bo oprócz słabej średniej to niestety mam sporo niedogranych meczów i będzie ciężko to odrobić :( Spowodowane jest to głównie kontuzjami. Porziego nie liczę, bo to moje ryzyko było w czasie draftu, ale Dunn, Prince, Rubio, Covington, Love opuścili masę spotkań i ciężko było się z nimi pożegnać, bo mieli wrócić i część wróciła.

​Będzie piekielnie ciężko, choć widzę jakieś światełko w tunelu, może Rubio, Prince przypomną sobie dlaczego ich draftowałem, może Love i Roco wrócą do grania. Może, może, będę walczył.

Chyba, że się pomyliłem i spada więcej niż trzech to wtedy nie ma żadnych szans :)

Pozdrawiam walczących o awans, pewnie zaszczyt ten spotka maca i osoba prowadząca Genzo. Dalej jest w grze jeszcze przynajmniej z 5 drużyn, mi sezon kompletnie nie wyszedł, nawet nie będę zły jak spadnę, bo sam jestem sobie winien, choć kontuzje z pewnością przeszkadzały.

Nadzieja umiera ostatnia, choć też nadzieja jest matką głupich :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie reagowałes w ogóle na te kontuzje i to jest troszkę twoja wina ;) wiem ze dawałem ci może i

Lipne propozycje twoim zdaniem, ale nawet gdy Ci pisałem „ty coś zaproponuj w takim razie „ nie wykazywałes żadnej inicjatywy, a wiele razy ci oferowałem rozmienianie 1 za 2 żebyś mógł sloty nadrobic.

Z mojej strony dodam, ze szukam drugiego PG wiec jak ktoś coś, to dawac znac. Najchętniej oddałbym standardowo Batuma, Wigginsa ale może być tez i Millsap, lub Dedmon.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na tydzień przed deadline jestem gotow oddać ciut 3p oraz bloków w zamian za fg% i stl.

Najchętniej oddam hielda za kogos kto robi troszkę mniej 3p ale jest w miarę na poziomie ligi, bez zadnego rozmieniania, ktoś z top40

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fajna rywalizacja o awans u nas. Szkoda że beze mnie ale tak przewidywałem od początku. Powodzenia Panowie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale rotacja u nas na poz. 1-4 . Jeszcze wczoraj bylem czwarty, dzis juz pierwszy. Rywalizacja o awans na naprawde wysokim poziomie. Cztery druzyny na poziomie 90 pkt. Emocje do samego konca. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pozmienialy sie 2 nazwy druzyn, wiec... kto jest GMem DROSE i KnoxTape?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wow jednak Genzo tiebrearkerem wygrywa awans. Gratulacje mac za wygraną. Ryszard jeszcze może awansuje przy rezygnacjach z wyższych lig.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pozmienialy sie 2 nazwy druzyn, wiec... kto jest GMem DROSE i KnoxTape?

KnoxTape to ja

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Graty dla pierwszej czwórki, zdecydowały niuanse, mam nadzieję, że cała czwórka awansuje, bo zasługują.

Ja wybroniłem się, końcówka to odrabianie gier i rzeźba. Udało się wyciągnąć kilka punktów, szkoda, że trafiło się kilku olewaczy, trochę wstyd.

Dzięki wszystkim za ciekawy sezon. Do zobaczenia w październiku :)

P.S Również oczywiście dziękuję wiLQowi i komiszowi za organizację.

Edytowane przez Tecu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wow jednak Genzo tiebrearkerem wygrywa awans. Gratulacje mac za wygraną. Ryszard jeszcze może awansuje przy rezygnacjach z wyższych lig.

Pozdrawiam

A czy przypadkiem to nie ja wygrywam :) ?

Zajebisty sezon, dawno nie grałem w takiej lidze, gdzie do ostatnich gier nie wiadomo było czy awans czy 4 miejsce i stracony sezon. Już mi bylo wszystko jedno które miejsce, byle być tylko w trójce hehe. Gratuluje pozostałym awansującym, a dla TeamBarca współczuje 4 miejsca, a byłem jeszcze 3 dni temu pewny, że akurat on awansuje. Ja postawiłem wszystkie swoje siły na asysty i przede wszystkim steale i udało się.

Dobre wymiany i kilka ciekawych pobrań i udało się załatać stratę Walla i Holidaya.

Dzięki wszystkim za sezon i dla Wilq za organizacje.

Powodzenia w następnym sezonie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki wielkie za sezon.

Z perspektywy czasu wymiana Westbrook +

Reggie - griffin + Jeff green była moim kluczowym bledem który zadecydował o nie włączeniu sie do walki o awans. W tym co chciałem poprawić czyli to i pts, 3pm mało nadrobiłem, a w fg i ft nic wlasciwieZ Za to mógłbym dużo zyskać w asystach zbiórkach i stealach gdybym się nie zdecydował na ten ruch, bo daleko do czołówki nie miałem w tych statach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gratulacje dla druzyn ktore awansowaly. Kurcze myslalem ze jednak bede jednym z nich, ale niestety pechowe 4 miejsce musi mi wystarczyc.

Mam jeszcze mala nadzieje ze wiLQ znajdzie dla mnie miejsce w II lidze. :smile:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam jeszcze mala nadzieje ze wiLQ znajdzie dla mnie miejsce w II lidze. :smile:

Ja to nic nie znajde, ale moze sie zwolnic takowe przy rezygnacjach w I i II ;-)

Dlatego blisko granicy awansu warto porownac swoj tiebreaker do konkurencji z lig obok i sledzic potwierdzenia przed nastepnym sezonem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A czy przypadkiem to nie ja wygrywam :smile: ?

No tak :) o 7 był jeszcze mac i musiała być jakaś aktualizacja. Gratki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi