Skocz do zawartości

Sezon 2018/19 Liga III Pacific


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Walki o awans nie śledzę, bo w niej nie uczestniczę, ale zapowiada się pasjonująca walka o utrzymanie.

 

​Jakieś tam szanse mam, choć iluzoryczne, bo oprócz słabej średniej to niestety mam sporo niedogranych meczów i będzie ciężko to odrobić :( Spowodowane jest to głównie kontuzjami. Porziego nie liczę, bo to moje ryzyko było w czasie draftu, ale Dunn, Prince, Rubio, Covington, Love opuścili masę spotkań i ciężko było się z nimi pożegnać, bo mieli wrócić i część wróciła.

 

​Będzie piekielnie ciężko, choć widzę jakieś światełko w tunelu, może Rubio, Prince przypomną sobie dlaczego ich draftowałem, może Love i Roco wrócą do grania. Może, może, będę walczył.

Chyba, że się pomyliłem i spada więcej niż trzech to wtedy nie ma żadnych szans :)

 

Pozdrawiam walczących o awans, pewnie zaszczyt ten spotka maca i osoba prowadząca Genzo. Dalej jest w grze jeszcze przynajmniej z 5 drużyn, mi sezon kompletnie nie wyszedł, nawet nie będę zły jak spadnę, bo sam jestem sobie winien, choć kontuzje z pewnością przeszkadzały.

 

Nadzieja umiera ostatnia, choć też nadzieja jest matką głupich :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie reagowałes w ogóle na te kontuzje i to jest troszkę twoja wina ;) wiem ze dawałem ci może i

Lipne propozycje twoim zdaniem, ale nawet gdy Ci pisałem „ty coś zaproponuj w takim razie „ nie wykazywałes żadnej inicjatywy, a wiele razy ci oferowałem rozmienianie 1 za 2 żebyś mógł sloty nadrobic.

 

Z mojej strony dodam, ze szukam drugiego PG wiec jak ktoś coś, to dawac znac. Najchętniej oddałbym standardowo Batuma, Wigginsa ale może być tez i Millsap, lub Dedmon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Graty dla pierwszej czwórki, zdecydowały niuanse, mam nadzieję, że cała czwórka awansuje, bo zasługują.

 

Ja wybroniłem się, końcówka to odrabianie gier i rzeźba. Udało się wyciągnąć kilka punktów, szkoda, że trafiło się kilku olewaczy, trochę wstyd.

 

Dzięki wszystkim za ciekawy sezon. Do zobaczenia w październiku :)

 

P.S Również oczywiście dziękuję wiLQowi i komiszowi za organizację.

Edytowane przez Tecu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow jednak Genzo tiebrearkerem wygrywa awans. Gratulacje mac za wygraną. Ryszard jeszcze może awansuje przy rezygnacjach z wyższych lig.

Pozdrawiam

 

A czy przypadkiem to nie ja wygrywam :) ?

 

Zajebisty sezon, dawno nie grałem w takiej lidze, gdzie do ostatnich gier nie wiadomo było czy awans czy 4 miejsce i stracony sezon. Już mi bylo wszystko jedno które miejsce, byle być tylko w trójce hehe. Gratuluje pozostałym awansującym, a dla TeamBarca współczuje 4 miejsca, a byłem jeszcze 3 dni temu pewny, że akurat on awansuje. Ja postawiłem wszystkie swoje siły na asysty i przede wszystkim steale i udało się.

 

Dobre wymiany i kilka ciekawych pobrań i udało się załatać stratę Walla i Holidaya.

 

Dzięki wszystkim za sezon i dla Wilq za organizacje.

 

Powodzenia w następnym sezonie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za sezon.

 

Z perspektywy czasu wymiana Westbrook +

Reggie - griffin + Jeff green była moim kluczowym bledem który zadecydował o nie włączeniu sie do walki o awans. W tym co chciałem poprawić czyli to i pts, 3pm mało nadrobiłem, a w fg i ft nic wlasciwieZ Za to mógłbym dużo zyskać w asystach zbiórkach i stealach gdybym się nie zdecydował na ten ruch, bo daleko do czołówki nie miałem w tych statach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze mala nadzieje ze wiLQ znajdzie dla mnie miejsce w II lidze. :smile:

Ja to nic nie znajde, ale moze sie zwolnic takowe przy rezygnacjach w I i II ;-)

Dlatego blisko granicy awansu warto porownac swoj tiebreaker do konkurencji z lig obok i sledzic potwierdzenia przed nastepnym sezonem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.