Skocz do zawartości

Sezon 2018/19 Liga III Atlantic


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Na srednich mam 8miejsce wiec w zasadzie tak jak zakladalem przed sezonem (mowilem ze miejsce 5-7) ale pocieszam sie ze mam mniej rozegranych meczow niz polowa ligi a Collins i Barton w zasadzie jeszcze nie zagrali.

 

Dzisiaj byla ciekawa walka na waiversach.

Widzisz Fluber wlasnie o takie sytuacje mi chodzilo mowiac ze bezsensu jest pierwszej nocy sezonu wydawac caly budzet waiverowy. Ktos zrzucil Robinsona a nastepnego wieczoru info ze bedzie gral w pierwszej piatce i w licytacji idzie za 60$ czyli tylko o 10$ niz jak mu tam bylo?Jones? :P Warto bylo wypstrykac sie z hajsu juz pierwszego dnia?

 

Tyle bym nie dal bo chociaz pozniej moze byc z niego pozytek to nie wiem czy az tak wielki (powrot Porzingisa, Kanter) ale widze ze bylem bliskibwygrania licytacji.

 

Przeplacilem za to troche za Mack'a ale mysle ze warto bylo bo moge miec z niego pozytek biorac pod uwage zapotrzebowanie na asysty i steale a jak sie staruszek Conley polamie to moze byc bardzo ciekawie :)

 

Z pozytywow...

Nurek rozegral juz czwarty bardzo dobry mecz z rzedu i zaczyna pokazywac Collinsowi gdzie jego miejsce.

Aytona zaskakuje mnie na plus iloscia asyst no i zaczal blokowac :)

FAs Winslow za darmo dal mi prawie TD juz w pierwszym meczu i to moze byc dla mnie strzal w dziesiatke...zbiorki,asysty,steale i troche blokow...to czego mi potrzeba...pytabie tylko jak rotacja w Heat bedzie wygladala jak wszyscy beda zdrowi...

Fox robi to co chcialem a nawet zaczal sypac trojki :) szkoda ttlko ze cos malo steali aktualnie...

 

Z negatywow...

pierwszy mecz Covingtona kozacki a teraz slump od dwoch meczow ale o niego akurat jestem dosc spokojny

THJ ma jakis problem z plecami i mimo ze jakos dogral mecz to boje sie ze sprawa bedzie sie za nim ciagnela i albo bedzie pauzowal albo odbije sie to na jego statsach...

 

Kolejnej wymiany dalej nie zrobilem i poniewaz sezon mial byc pod haslem "Just a little patiance" to narazie sie chyba jednak wstrzymam :P

Zwlaszcza ze po tak dobrych meczach z trading block sciagam Nurkica i zostaje tam tylko Russell, Prince i Gordon. Co nie zmienia faktu ze ponegocjowac zawsze moxna ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawde nikt nie chcial Isaac'a?

Kurde on nawet polamany jest wiecej wart od Robinsona.

Fakt ze znow ma problem z ta sama kostka ale jak sie wyleczy i rozegra to moze byc bardzo pozyteczny (10pkt 7zb 1,5stl 1,5blk 1trojka jest w jego zasiegu).

Szkoda ze znow wydalem (jak sie okazalo) niepotrzebnie hajs ale wole Isaac'a od Robinsona a skoro na Robinsona mialem wydac 40$ ale przegralem licytacje to nie zaluje ze wydalem ja na Isaac'a :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawde nikt nie chcial Isaac'a?

Kurde on nawet polamany jest wiecej wart od Robinsona.

Fakt ze znow ma problem z ta sama kostka ale jak sie wyleczy i rozegra to moze byc bardzo pozyteczny (10pkt 7zb 1,5stl 1,5blk 1trojka jest w jego zasiegu).

Szkoda ze znow wydalem (jak sie okazalo) niepotrzebnie hajs ale wole Isaac'a od Robinsona a skoro na Robinsona mialem wydac 40$ ale przegralem licytacje to nie zaluje ze wydalem ja na Isaac'a :tongue:

 

W takim razie gratuluję!

 

Ja akurat znowu lizałem rany po kolejnej słabej nocy... i zapomniałem sobie o Isaacu ale za dużo bym nie dał bo czekam na lepszą produkcję Noela, Sextona, Robinsona a kimś trzeba grać:> 

Poza tym akurat w tej lidze słabo u mnie z cierpliwością (przynajmniej jeżeli chodzi o pobrania z FA) - wywaliłem między innymi: Bjelicę, Tristana Thompsona, Wnslowa, Michela Robinsona ze dwa razy dlatego obecnie jestem w trybie "zaufaj swoim FA'som"

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że noc mojej ekipy była imponująca, ale jordan zrobił +8 roto points, na co m.in. składa się okrągła "30" za ft+fg :D Wow, gratki. Btw. na totalach jordan i ja mamy 7 z 9 piętnastek... Jeśli obie ekipy utrzymają tempo, to reszta będzie się bić o ostatnie miejsce na podium :)

 

Nadal szukam wymiany, w której będę mógł rozmienić część mojej ławki, bo mam za szeroki skład w tym momencie. Jak ktoś ma problemy z rozgrywaniem gier, to dajcie znać. Cena nie jest wysoka - raczej adekwatna do poziomu tych rolesów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak myslicie?Znow przeplacilem waivers'a?

Vonleh w meczach w ktorych nie lapie za duzo fauli, gra po 30 minut i nabija niezle cyferki i jest bardzo pozyteczny...tylko ze okazalo sie ze znow nie musialem wydawac az 18$ bo wystarczyla dyszka...a tak to juz sie splukalem z budzetu waiverowego...

Pierwszy raz w trakcie moich 4 lat gry w Fantasy splukalem sie juz w pierwszym miesiacu...w duzej mierze wynikalo to z faktu ze wiekszosc z GMow raczej jest rozrzutna i balem sie ze bedac zbyt skapym nie uda mi sie pobrac zadnego sensownego waivera...

Okazalo sie ze po pierwszej fali atakow na waiverow wiekszosc z Was zaczela byc bardziej oszczedna a wrecz mam wrazenie ze troche "olala" waivers'ow...albo dlatego ze jestescie zadowoleni ze swoich skladow albo nie doceniacie niektorych grajkow...

Ja choc troche zaluje ze juz nie bede mogl przez dluzszy czas powalczyc w licytacjach to jednak uwazam ze tak calkiem nie przepie...lem moich pieniedzy...

Vonleh, Isaac, Mack, to calkiem pozyteczni gracze...okaze sie tylko na jak dlugo. Len tez byl niezly.

Do mniej udanych zakupow nalezeli Bullock, SGA.

Na FAsach udalo mi sie tez pozyskac Winslow'a z ktorego gry jak narazie jestem zadowolony.

 

Noc mialem slaba ale fajnie ze:

Fox sypie trojki i dalej rzuca z kozacka skutecznoscia

Problem z plecami THJ nie byl powazny i znow sobie poszalal z Hawks

Covington znow nabija defensywne statsy (2stl,2blk)

Gordon zaczyna grac tak jak po nim oczekiwalem

Prince wrocil do gry po krotkiej przerwie

Winslow pokazuje ze to bylo udane pobranie FAsa.

 

Czekam na te dni kiedy bede mogl wystawic do gry Collinsa i Bartona i poszerzyc rotacje o Isaaca. W nich nadzieja na uratowanie sezonu czyli nawiazanie walki o top 5 a przy bardzo dobrych wiatrach i udanych ruchach kadrowych moze i walke o awans.

 

Barcalover Ty sie tak nie ciesz z tych "pietnastek" Twoich i Jordana20 bo przy tak duzej ilosci nadgranych meczy to nie jest wielkie osiagniecie. To fakt ze macie bardzo fajne sklady i jestescie jednymi z faworytow do wygrania ligi ale na srednich juz tych "pietnastek" tak duzo nie macie :P

 

P.S

To kto chcialby przytulic Prince'a z Russell'em?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barcalover Ty sie tak nie ciesz z tych "pietnastek" Twoich i Jordana20 bo przy tak duzej ilosci nadgranych meczy to nie jest wielkie osiagniecie. To fakt ze macie bardzo fajne sklady i jestescie jednymi z faworytow do wygrania ligi ale na srednich juz tych "pietnastek" tak duzo nie macie :tongue:

 

Wg mnie to jest dość wielkie osiągnięcie... chyba nigdy jeszcze czegoś takiego nie widziałem, nie ważne czy z nadegranymi meczami, czy nie. 

 

P.S. Średnia w naszej lidze na ten moment to 114,3 GP, więc to raczej wstyd dla reszty, że przegrywacie ze mną na średnich, mając średnio o ponad 10 GP mniej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy mi ze zupelnie nieplanowanie wyszedl mi tank strat :P

 

Zapraszam wciaz do negocjacji i wysylania ofert za pakiet Prince+Russell.

Aktualnie nie graja na oczekiwanym poziomie ale:

- Prince to gracz ktory spokojnie moze byc w top75 na koniec sezonu. Wkoncu wyjdzie ze slumpa a zblizajacy sie powrot Collinsa powinien pozytywnie wplynac na jego gre. Popatrzcie jakie nabijal cyferki w pierwszych 5 meczach sezonu. Stac go na to zeby znow krecic takie statsy.

-Russell to gracz ktory pewnie bedzie w top100. Ewentualna kontuzja Leverta (a ten przez pierwsze dwa sezony raczej nalezal do kontuzjogennych) na pewno podbije jego statsy zwlaszcza jesli chodzi o punkty i asysty ale i bez tego w tych statsach jest pozyteczny tak jak i w trojkach.

-razem daja srednio 31pkt 8,5zb 8,3as 2,0stl 4,5trojki przy ponad 80% FT a statystyki te zwlaszcza Prince moze spokojnie jeszcze podbic. Wiadome i chyba jedyne slabe punkty to 40%FG i duza ilosc strat 5,8 ale te moga odrobine sie zmniejszyc

 

W zamian poszukuje gracza:

- najlepiej na pozycji PG/SG

- z szansa na poziom top50 za sezon

- ktory da mi troche lepsze FG (tak 43-45% juz wystarczy), przyzwoite FT (ok 80%) ok 20pkt lub wiecej, ponad 4as, ponad 1stl i ponad 2trojki (najlepiej ok 2,5)

- zbiorki i straty nie maja dla mnie znaczenia wiec moze miec malo zbiorek i duzo strat

 

Masz kogos kto pasuje do tego opisu?

Chcesz poszerzyc rotacje lub nadrobic troche meczy?

Chcesz zyskac sporo trojek, punktow, zbiorek, asyst i dobre FT nie tracac duzo steali a psujac jedynie FG i straty?

Jesli przynajmniej na jedno pytanie odpowiedziales "tak" to ta oferta jest dla Ciebie...a przynajmniej warto o niej porozmawiac/ponegocjowac

 

Edytowane przez Mikowal83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jednak SGA za 7$ w pierwszych dniach sezonu gdy nikt go nawet nie licytowal to nie byl taki zly zakup...szkoda tylko ze za szybko w niego zwatpilem...albo inaczej...szkoda ze tak szybko stajebsie dobry...gratki dla tomko za takie pobranie

Tego samego dnia Maciej z BANG wolal krotki zastrzyk statsow w postaci Cook'a...Ja wolalbym dlugoterminowego SGA...i zastanawiam sie czemu Ja tego ranka zastanawialem sie czy zostawic Mack'a czy pobrac SGA...ehhh

 

No i glowny temat dnia wymiana Butlera...

Moim zdaniem statsy Butler'a nie ucierpia ale Simmonsa i Embiid'a troche tak ale moze nieznacznie...

 

Saric moze zaczac grac troche lepiej w Minny ale niewiadomo czy nie bedzie musial powalczyc z Gibson'em do ktorego Thibs jest pewnie dosc mocno przywiazany ;)

 

No i Covington...robiac wymiane za Harris'a nie przewidzialem ze akurat on moze zmienic klub w tym sezonie...pytanie czy na tej wymianie w NBA Covington i on i Ja zyskamy czy raczej stracimy?...

Niby w Minny nie ma konkurencji na pozyscji SF chociaz moze na niej grac Wiggins jednak raczej dalej bedzie gral w pierwszej piatce i bedzie dostawal sporo minut...pytanie jak w tym systemie sie odnajdzie i czy zmiana otoczenia wplynie korzystnie na jego gre i statsy czy wrecz odwrotnie...

Wymiana ta zabrala mi tez jeden mecz Cov'a bo pewnie w dzisiejszym meczu juz nie zagra w barwach Sixers...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj jeszcze 2 takie mecze jak dzis w wykonaniu Prince'a i promo sie skonczy... ;)

U Leverta juz w poprzednim meczu pojawilo sie ryzyko kontuzji...jak mu sie cos stanie to wartosc Russell'a tez wzrosnie...

To co?moze jednak ktos sie skusi na pakiet Russell+Prince?

 

Dzisiaj

Na plus:

- przebudzenie Prince'a

- Jaram sie ze Nurek nauczyl sie rzucac wolne

- Isaac juz bral udzial w rozgrzewce przed meczem wiec niedlugo wroci zeby nabijac mi steale i bloki

 

Na minus:

- THJ i jego fatalna skutecznosc

- szkoda ze Nurek troche zapomnial jak sie blokuje

- opuszczony mecz Gordona (rozne kontuzje nie daja mi spokoju)

- Vonleh w kolejnym meczu u mnie raczej ponizej oczekiwan ale jeszcze dam mu szanse bo niezle zbiera i rzuca wolne jak na wysokiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam trójkę Osman, Knox i Eric Gordon do sprzedania po taniościo komuś, kto rozważa tank FG%. Dla takiej drużyny powinni Ci gracze być dość przydatni, zwłaszcza, jeśli ktoś ma wąską kadrę i niedograne mecze. Cena naprawdę nie jest wysoka, nie mam ciśnienia na nikogo i spokojnie sobie jadę moją kadrą, więc dajcie znać, jeśli jesteście zainteresowani.

 

Fluber, Tobie na przykład zastrzyk punktów i trójek kosztem FG na pewno dałby sporo, więc możemy coś dogadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę tankować FG z Davisem w składzie, po prostu nie mogę :smile:

 

Racja, ale hmm, mam wrażenie, że to jest dość typowy błąd budowy wokół Davisa - najpierw jego draftujesz, a potem przymykasz oko na graczy ze słabym fg% jak Conley, Richardson, Schroder, Lamb w Twoim przypadku i niestety AD nie wystarcza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.