Skocz do zawartości

Sezon 2018/19 Liga III Atlantic


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki wiLQ za krótką ocenę - szkoda, że bez środka, bo jednak daje to pełniejszy obraz projekcji, ale tak czy siak - dzięki :)

 

Czyli tutaj personalia Warsaw Hornets nas różnią - bardzo możliwe, że skończy się to dla Mikowala czymś pomiędzy twoimi a moimi projekcjami, bo sam mówił, że zaskoczyła go moja opinia o jego drużynie.

 

fluber, Ty będziesz no-brainerem do awansu dopóty, dopóki tylko Davis będzie grał. Tempo Pelicans mają szaleńcze, a Randle jeszcze napędza grę Davisa w kontrze, więc jak tylko nie padnie, to masz konia pociągowego z którym brak awansu będzie zawodem.

 

Sowa ma wg mnie mocny team, ale jest też sporo takich znaków zapytania, które mogą spokojnie go spuścić na 5-6 miejsce (Gasol, Melo, Fultz, Ibaka, Horford, Jabari). 

 

No ale już niedługo będziemy o wiele mądrzejsi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owls i Sig Sigma są u Was obu wśród faworytów, więc walka rozgrywa się właściwie tylko o ostatnie miejsce do awansu:)

Albo obaj sie mylimy ;-)

 

barcalover, Sklad srodka jest znany bo to po prostu reszta druzyn ;-)

 

Plus tak dla jasnosci to nie przewiduje, ze Mikowal83 bedzie ostatni i spadnie tylko, ze IMO mial najslabszy draft.

Ale jak to w swoim zwyczaju klepnie kilka wymian i namiesza w Fasach i juz bedzie mial inna druzyne ;-)

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu Cie wiLQ zaskocze bo w tym roku mam mocne postanowienie wykazania sie cierpliwoscia i ograniczenia ilosci dokonywanych wymian do niezbednego minimum. Na FAsach to wiadomo ze pewnie ilosc pobran przekroczy setke ;)

 

Jestem bardzo ciekaw czyje z prognoz sie sprawdza. Osobiscie uwazam ze nie mialem najslabszego draftu bo mam wrazenie ze kilku innych GMow ma slabsze druzyny. Na dodatek z draftu jestem chyba bardziej zadowolony niz w zeszlym sezonie bo tym razem udalo mi sie zrealizowac moj plan w jakis 66% wiec mam wiekszosc zawodnikow ktorych chcialem. Patrzac na sklad nie widze duzej potrzeby zmian z wyjatkiem koniecznosci pozyskania solidnego PG z asystami i stealami.

 

Chociaz chcialbym zeby sprawdzily sie prognozy Barcalovera to wydaje mi sie ze mam szanse w tabeli zajac miejsce w granicach 5-7 co oznacza raczej realne szanse na walke o awans pod warunkiem dokonania dobrych/dobrej wymiany wzmacniajacej druzyne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu Cie wiLQ zaskocze bo w tym roku mam mocne postanowienie wykazania sie cierpliwoscia i ograniczenia ilosci dokonywanych wymian do niezbednego minimum. Na FAsach to wiadomo ze pewnie ilosc pobran przekroczy setke ;)

W takie deklaracje uwierze jak zobacze... latwo sie mowi, a potem i tak swiezbi po 10 slabszych meczach ;-)

 

Jestem bardzo ciekaw czyje z prognoz sie sprawdza. Osobiscie uwazam ze nie mialem najslabszego draftu bo mam wrazenie ze kilku innych GMow ma slabsze druzyny.

Kto i dlaczego?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fluber-pisalem Ci na PW ze tematu nie zamykam ale na razie od tej wersji wymiany sie oddalam

 

wiLQ-to kto ma troche slabsze ode mnie druzyny a co za tym idzie, kto mial slabszy draft ode mnie widac juz troche po ukladzie w tabeli. Wiem ze 2-3 kolejki spotkan to troche a nawet duzo za malo zeby wyciagac wnioski ale jednak cos w tym jest...

 

Pogromcy donkow-przeplacony Holiday (sam dlugo go podbijalem) troche zaprzepascil mozliwosc solidnych uzupelnien i mimo ze jest tam Jokic,Beal i Millsap to moim zdaniem to za malo

 

Bang-sam Lebron nawet do spolki z Walkerem i Adamsem wysoko druzyny nie zaprowadza

 

Trust the process-Lillard, Giannis i dlugo dlugo nic...Ja w skutecznisc takiej strategii nie wierze

 

Racza a raczej Bot Team-konsekwencja nieobecnosci na drafcie jest za brak rownowagi miedzy backcourt a frontcourt

 

To tak bardzo ogolnie dlaczego uwazam ze nie mialem najslabszego draftu.

 

Ja tymczasem po dzisiejszej nocy wracam na fotel lidera a nawet jeszcze jednego meczu nie rozegral Collins. So far so good ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to sie zaczelo...

Barton z kontuzja...raczej przez dluzszy czas nie pogra...mam nadzieje ze to Craig na tym zyska a nie Lyles ktory na FAsach nie byl dostepny...

 

Kolejne minusy dzisiejszej nocy to:

mecz Aytona...balem sie ze wogole nie zagra bo podobno na treninku cos tam sobie z kostka zrobil...zagral ale tak slabo i krotko ze balem sie ze jednak cos z ta kostka jest nie tak...okazalo sie ze mial klopt z faulami a Jokic go pogryzl,polknal i wyplul...taki urok rookasow...cieszy ze i tak zebral 8 pilek...

 

Drugi mecz Nurka w ktorym gra malo minut...jak na 23 minuty to i tak wykrecil niezle cyferki ale dlaczego gral tylko tyle?w poprzednim meczu mial problem z faulami ale w tym nie. Mam nadzieje ze to sie wkrotce zmieni bo widac ze jest w dobrej formie i w 30 minut moglby siac zniszczenie.

 

Na plus:

Kolejne dobre mecze THJ (moglby tylko skutecznosc poprawic), Leverta (jaram sie nim ale z iloscia strat to moglby sie ogarnac troche) i Gordona (wierzylem w typa ze bedzie mial swietny sezon i jak narazie mnie nie zawodzi).

Nawet Russella tu umieszcze bo ostatnie dwa mecze gra calkiem niezle tylko niech wreszcie zacznie trafiac.

 

W lidze spadam na 3 miejsce ale jak narazie jest dobrze. Mam nadzieje ze brak Bartona nie odbije sie za bardzo na mojej pozycji w lidze. Pocieszam sie ze za kilka dni powinien zagrac Collins.

 

Ciekawostka:

Nie zeby mi to szczegolnie przeszkadzalo ale widzialem ze dzisiaj w naszej lidze, lawe grzal J.Murray,D.Jordan i Doncic. Wy tak specjalnie Panowie czy to zwykle gapiostwo albo "ciezki weekend" ;) ?

 

Przypominam ze wciaz czekam na oferty za Harrisa. Prowadzilem kilka negocjacji ale narazie nic z nich nie wyszlo. Cisnienia nie mam, zwlaszcza biorac pod uwage dobry start sezonu ale na spokojnie mozna sobie ponegocjowac i zobaczyc czy cos sensownego udaloby sie wyrzezbic.

 

Milej niedzieli Panowie

Pzdr Y'all

 

Edytowane przez Mikowal83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na razie trochę dziwnie, o ile spodziewałem się, że będę słaby w punktach, to w tej chwili mając Anthony'ego Davisa w składzie mam najgorsze FG w lidze... Chociaż Davis rzuca 64% FG!!! Na razie jestm strasznie zdziwiony i zasmucony minutami Andersona, bo w Memphis duże minuty z niewiadomych dla mnie przyczyn grają Shelvin Mack i Garreth Temple. Wciąż czekam też na debiut Nance'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kurde Ja to nie mam szczescia...

Barton bedzie pauzowal 6 tygodni a teraz sie okazuje ze Collins wroci do gry dopiero za kilka tygodni.

 

W przypadku Bartona to i tak balem sie ze bedzie gorzej i skonczy sie na 2-3 miesiacach wiec nie ma tragedii.

 

Collinsa wybralem w drafcie tylko dlatego ze myslalem ze wroci na poczatku listopada a teraz mozliwe ze bede musial jeszcze z miesiac poczekac. Gdybym wiedzial ze tak sie skonczy to chyba bym dalej licytowal Allena.

 

Ehhh...teraz bede musial wystawiac Bullocka i Hensona.

Szczescie w nieszczesciu ze mam dosc gleboki i wyrownany sklad i strata tej dwojki, jak dotad, nie odbila sie jakos bardzo negatywnie na wynikach skoro przez caly tydzien jestem w top 3-4 ligi. Zobaczymy co dalej. Jak uda sie utrzymac w top5 ligi do konca listopada to bedzie oznaczalo ze po powrocie Bartona i Collinsa smialo bede mogl myslec o awansie :) no chyba ze (odpukac) po drodze jeszcze ktos sie polamie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Panowie, będę chciał przehandlować 1/2 ludzi z mojej rotacji PF/C, jeśli ktoś chciałby dać szansę komuś z czwórki Bamba, Wendell Carter, Siakam, Zach Collins i szukał bloków, to jestem zainteresowany wymianą 2 za 1. Nie szukam żadnego kozaka, więc jest spora szansa, że się dogadamy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.