Skocz do zawartości

Sezon 2018/19 Liga III Atlantic


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Moi ostatnio w miarę fajnie grają także po fatalnym początku bywają poranki gdy jestem zadowolony z drużyny:>
Do solidnego coru dorzuciłem Sextona, M. Robinsona, Bagleya III (tylko ja wierzę, że za chwilę będzie miał S5 kosztem Bjelicy?), Shaia także na pewno będzie ciekawie....  dodatkowo mam nadzieję, że solidnie z ich strony:)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi ostatnio w miarę fajnie grają także po fatalnym początku bywają poranki gdy jestem zadowolony z drużyny:>

Do solidnego coru dorzuciłem Sextona, M. Robinsona, Bagleya III (tylko ja wierzę, że za chwilę będzie miał S5 kosztem Bjelicy?), Shaia także na pewno będzie ciekawie....  dodatkowo mam nadzieję, że solidnie z ich strony:)

 

 

 

Bardzo ładnie ruszyłeś w górę tabeli, +10 punktów roto na średnich od poprzedniego tygodnia mówi wszystko, a może też i daje nadzieję reszcie dołujących ekip :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Moi ostatnio w miarę fajnie grają także po fatalnym początku bywają poranki gdy jestem zadowolony z drużyny:>

Do solidnego coru dorzuciłem Sextona, M. Robinsona, Bagleya III (tylko ja wierzę, że za chwilę będzie miał S5 kosztem Bjelicy?), Shaia także na pewno będzie ciekawie.... dodatkowo mam nadzieję, że solidnie z ich strony:)

 

 

Robinson nabija Ci bloki...pobrania SGA juz Ci gratulowalem...Sexton mnie jakos nie przekonuje...wierze ze Bagley wskoczy do S5 co nie zmienia faktu ze cyferki bedzie mial raczej srednie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie ze tak :)

Russel nawet grajac z Lavert'em gral niezle a pisalem ze jest duza szansa ze sie Lavert polamie i wtedy wartosc Russella wzrosnie a Prince w ostatnim meczu pokazal na jakim poziomie potrafi grac i jak to tego poziomu powroci na stale lub przynajmniej na dluzej to jest spokojnie graczem top75 co to samo prognozuje teraz Russell'owi.

Dwoch top75 za jednego top50 to nie promocja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj Covington debiutuje w Timberwolves a Isaac zagra pierwszy mecz dla mojej druzyny...steale i bloki chodzcie do mnie :)

 

Prince rozegral zeszlej nocy drugi b.dobry mecz wiec jednak powoli wychodzi na to ze oplacila sie cierpliwosc...a moze inaczej...dzieki temu ze gardziliscie pakietem Prince+Russell sa dalej u mnie i zaczynam sie z tego powodu cieszyc :)

 

Ja sie tylko pytam kiedy wreszcie zagra Collins?!bo to ze Barton moze wrocic juz na poczatku grudnia to juz wiem i czekam sobie spokojnie.

Jak juz bede mial komplet zdrowych 11-tu dobrych zawodnikow w rotacji to zobaczycie jak zaczne sie wspinac w tabeli ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie tylko pytam kiedy wreszcie zagra Collins?!bo to ze Barton moze wrocic juz na poczatku grudnia to juz wiem i czekam sobie spokojnie.

Jak juz bede mial komplet zdrowych 11-tu dobrych zawodnikow w rotacji to zobaczycie jak zaczne sie wspinac w tabeli ;)

Z tego co pamiętam co pisałeś podczas naszych negocjacji, podczas których strasznie się oburzyłeś jak próbuję Cię okraść, to Collins już gra:)

 

Mówiłem Ci, że nie wróci w 2 tygodnie, ale nie słuchałeś:)

 

Liga w środku jest mocno wyrównana, ja nagle wskoczyłem na 5 miejsce:o Jednak dużo bliżej mi do spadku niż do podium:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj Covington debiutuje w Timberwolves a Isaac zagra pierwszy mecz dla mojej druzyny...steale i bloki chodzcie do mnie :smile:

 

Prince rozegral zeszlej nocy drugi b.dobry mecz wiec jednak powoli wychodzi na to ze oplacila sie cierpliwosc...a moze inaczej...dzieki temu ze gardziliscie pakietem Prince+Russell sa dalej u mnie i zaczynam sie z tego powodu cieszyc :smile:

 

Ja sie tylko pytam kiedy wreszcie zagra Collins?!bo to ze Barton moze wrocic juz na poczatku grudnia to juz wiem i czekam sobie spokojnie.

Jak juz bede mial komplet zdrowych 11-tu dobrych zawodnikow w rotacji to zobaczycie jak zaczne sie wspinac w tabeli ;)

 

Ten Twój przypadek jest dość ciekawy... niby każdy z aż 7 graczy Fox(LeVert), THJ, D'Angelo, Covington, Gordon, Ayton, Nurkic gra powyżej lub w okolicach przewidywanej produkcji, a jednak tak słabo wyglądasz na tle ligi... analizowałeś to jakoś dokładniej? Za dużo gry FAsami? Brakuje jakiejś konkretnej statystyki, w której miałeś być kozakiem, ale coś nie wyszło z powodu braku Bartona i Collinsa? Dziwne to jest o tyle, że nie masz niedogranych gier, więc jak zaczniesz grać szerszą rotacją, to będzie to w sumie oznaczać nadgrywanie meczów, a nie gonienie reszty stawki. Będzie ciekawie ogólnie, bo wg mnie jest sporo ekip typu twoja, flubera, którym mało brakuje, żeby wrócić do gry o awans w 2-3 lepsze tygodnie.

Z tego co pamiętam co pisałeś podczas naszych negocjacji, podczas których strasznie się oburzyłeś jak próbuję Cię okraść, to Collins już gra:)

 

Jaka oferta? Pamiętajmy, że w twoim mniemaniu okradłem Mikowala dealem LeVert-Fox, więc byłoby miło usłyszeć coś więcej o Twoich - równych i fair dla obu stron - ofertach.

Liga w środku jest mocno wyrównana, ja nagle wskoczyłem na 5 miejsce:o Jednak dużo bliżej mi do spadku niż do podium:)

 

Ładnie zaczęło to klikać. Wygląda na to, że zaraz się wmieszać do walki o podium, choć paru klocków brakuje na obwodzie i pod koszem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ładnie zaczęło to klikać. Wygląda na to, że zaraz się wmieszać do walki o podium, choć paru klocków brakuje na obwodzie i pod koszem.

Jeszcze dużo brakuje. Schroeder bez Westbrooka robi kozackie staty ( TOP 50 ) , a ma fatalne straty ( prawie 4 na mecz), w których mi nie przeszkadza, więc dla mnie ma jeszcze wyższą wartość. Wróci Russell i trochę znowu stracę. I tak kluczem jest wciąż Davis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fluber

Gdy proponowales mi PJ Tuckera za Collinsa to pisalem Ci ze przypuszczam ze 11.11 wroci...z ostatnich newsow wynika ze moze wroci 17.11 lub 19.11 wiec niewiele sie pomylilem ;)

Nie zmienia to faktu ze jakkolwiek dobrze/przyzwoicie gra Tucker to uwazam ze to Ty chciales zafundowac mi dymanko chcac go wymienic za Collinsa. Niby Collins starcil sporo meczow i niby nie wiadomo na jakim poziomie bedzie gral ale dalej jestem przekonany ze bardziej mi sie przyda i bedzie bardziej wartosciowym grajkiem niz Tucker.

 

Barcalover

Plan przed sezonem mialem taki jak zawsze. Maksymalnie na ile to mozliwe zbilansowac druzyne tak zeby w kazdej kategorii miec jakies 10-11pkt najmniej przykladajac sie do strat ale starajac sie w nich tez uciulac jakies 5-6pkt.

Plan po czesci zostal zrealizowany ale okazalo sie, troche ku mojemu zaskoczeniu ze strasznie slabo wypadam w stealach i blokach. To ze w asystach jest slabo nie zdziwilo mnie bo dalem ciala na drafcie ladujac tylko z Russellem na PG. Tutaj staralem sie to troche podciagnac wymiana z Fox'em i mysle ze na 7-8pkt w tej kategorii moge liczyc.

Z blokami to inna bajak bo myslalem ze Ayton jednak jakies 1,2blk bedzie zaliczal a zalicza jakies 0,8...Nurkic dopiero ostatnio sobie przypomnial jak blokowac i ze moze zaliczac ich nawet 1,5...no i tutaj brak Collinsa ktory tez moze zaliczac ich z 1,2 tez zrobil na razie swoje.

W stealach myslalem ze bedzie lepiej wiec temu tez postaralem sie zaradzic robiac wymiane z Covingtonem i juz widac w tej kategorii progres bo po pierwszych dwoch tygodniach mialem srednia 0,68 a teraz juz przekroczyla 0,80 rowniez dzieki Fox'owi

 

Mysle ze to ze Barton i Collins w zasadzie jeszcze nie grali zrobil tutaj swoje a ich braku nie udalo mi sie w tym czasie odpowiednio zalatac (Mack i Len a potem Vonleh to duzo za malo). Popatrz ile trojek punktow zbiorek asyst a nawet steali i blokow przy malej ilosci strat i dobrym FG mialbym w tym czasie wiecej gdyby oni grali?

W takich kategoriach jak FG trojki punkty moge spokojnie dzieki nim zyskac jeszcze po pare punktow bo nie mam duzych strat do inncyh w tych kategoriach. W zbiorkach z Collinsem to moge nawet wygrac kategorie a w blokach na pewno poprawie.

To dlatego czekam na nich jak na zbawienie.

 

Rotacje planuje poszerzyc tylko o Isaaca jesli na to zasluzy duza iloscia steali i blokow wiec tak duzo meczy nie nadgram poza tym ktos pewnie pozniej sie polamie wiec rotacja znow zmniejszy sie do 9-10 graczy...za to wciaz z 7 druzyn ma nadgranych od 7 do nawet 13 meczy (w tym rowniez Ty) i patrzac na niektore kategorie, kiedy Ci z nadgranymi meczami przestana miec wolne sloty lub w wyniku kontuzji zrownaja ilosc rozegranych meczy do poziomu "0", to zaczna w niektorych kategoriach spadac a Ja zaczne zyskiwac.

 

Czuje i jestem na to przygotowany ze wspinaczka w tabeli to bedzie dlugi proces ale staram sie nie panikiwac i byc cierpliwym czyli..."Trust the Process"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jaka jest tendencja ale chyba jak sie ma niedograne mecze i sie je zacznie nadrabiac to srednie spadaja wiec jak juz nadrobisz te 10 meczy to sie okaze czy na srednich dalej bedziesz blisko czolowki...

 

Smieszna zagrywke z Crabb'em zrobiles...pobranie z waivers za 11$ zeby za 2 godziny go wywalic na rzecz KCP ktory gra rownie slabo...rozumiem ze liczysz na to ze Sixers go w wymianie pozyskaja albo ze brak Rondo da mu wiecej minut tak?

 

Brawo dla Flubera za pobranie Ennis III.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jaka jest tendencja ale chyba jak sie ma niedograne mecze i sie je zacznie nadrabiac to srednie spadaja wiec jak juz nadrobisz te 10 meczy to sie okaze czy na srednich dalej bedziesz blisko czolowki...

 

Wszystko zależy od tego, kim nadrabiasz mecze :) Zawsze można nadrabiać ludźmi, którzy poprawiają średnie przecież ;) Ale masz rację, zazwyczaj gonić trzeba FA/W, bo kontuzje kluczowych graczy zawsze się zdarzają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otoz to

Szkoda-czasu jakos nie widze zebys mial kim odrabiac te mecze. Duzo u Ciebie polamancow. Teraz Rondo wypadl Ci na ok miesiac, Wiggins Ci sporo pauzowal a Arize pewnie czeka shutdown w drugiej polowie sezonu...

Do tego Simmons moim zdaniem straci na przybyciu Butler'a (dobrze ze nie chciales mi go oddac) wiec wybacz ale jakos nie wroze Ci "zagoszczenia" w czolowce chociaz Ci tego zycze.

Na plus bylo pobranie w odpowiednim momencie Bogdanovica.

Edytowane przez Mikowal83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.