Skocz do zawartości

Old Star Roto League 2018-19


barcalover

Rekomendowane odpowiedzi

Spokojnie wiLQ, fajny deal zrobiłeś, co tu dużo komentować?

Na tę chwilę każdy wygrywa :smile:

Jesli uwazacie, ze trejd jest korzystny dla obu stron to IMO jak najbardziej godne komentarza bo to raczej rzadko sie zdarza.

 

wiLQ szukał wysokiego a mikrofalówka chciał sprzedać Turnera, więc bardzo logiczny deal :smile:

Pytanie brzmi dlaczego mikrofalowka chcial sprzedac Turnera?

Bo sam nie do konca zrozumialem ta czesc, ale mi za bardzo zalezalo na wysokim by sie dowiadywac ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jak dotąd wszystko zgodnie z planem gdyby ktoś się interesował, planowałem szorować dno ligi i zaatakować z ukrycia- strzeżcie się, nadchodzę, zaczynam dzisiaj w nocy :smile:

Przedostatnie jest moje! Żywcem mnie nie weźmiecie!

Na srednich obaj musicie popracowac w dol by marzyc o przedostatnim miejscu ;-)

 

barcalover, Twoich graczy Lakers nie omawialismy przed draftem a poki co oni i Ingles ciagna ten wozek.

I wez tu sie baw w prognozowanie ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na srednich obaj musicie popracowac w dol by marzyc o przedostatnim miejscu ;-)

 

barcalover, Twoich graczy Lakers nie omawialismy przed draftem a poki co oni i Ingles ciagna ten wozek.

I wez tu sie baw w prognozowanie ;-)

Ja nie omawiałem, bo to były pewniaki do minut :) Hart jedyny z trójką, na której można w miarę polegać, a Kuzma te 30 minut średnio na lajcie zagra, bo jego ofensywa tam się podoba. A jakby LBJ jakiś uraz zaliczył, to jest po was :)

 

A tak serio to z jednej strony masz racje, ze oni mnie ciągną, ale z drugiej strony za chwilę Dipo i Rubio wrócą do top150, także ten ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BAAAAAAAAAAAAM!!! Sprzedalem juz w sumie 3/4 skladu ;-)

Co prawda zamienilem problem nadmiaru wingow na nadmiar wysokich, ale jaka byla przy tym zabawa ;-)

Nawet wynegocjowalem pierwszy deal tylko w aplikacji!

 

P.S. Sprzedam bloki za przechwyty!

Jak widzicie sie nie patyczkuje i gdy tylko sa checi mozna sie latwo i szybko dogadac...

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.