Skocz do zawartości

Old Star Roto League 2018-19


barcalover

Rekomendowane odpowiedzi

Byłoby miło, ale nie nastawiam się.

 

Już teraz jednak warto przypomnieć o poważnym rozpoczynaniu albo chociaż podkręcaniu licytacji. Myślę, że w takim gronie nie ma co liczyć na jakieś absurdalne promocje i Davisy tego świata mogą trafiać na stół od razu z metką 60$, przykładowo.

 

Jak się wyprztykamy szybko z kasy to będzie szybciej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już teraz jednak warto przypomnieć o poważnym rozpoczynaniu albo chociaż podkręcaniu licytacji. Myślę, że w takim gronie nie ma co liczyć na jakieś absurdalne promocje i Davisy tego świata mogą trafiać na stół od razu z metką 60$, przykładowo.

Zauwazylem, ze zawsze sie tak mowi, ale nigdy to nie dziala... jakby co na mnie nie ma co liczyc w tym wzgledzie.

 

Jak się wyprztykamy szybko z kasy to będzie szybciej :smile:

Ale wtedy sezon bedzie sie niemilosiernie dluzyl ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co sądzić o tej lidze i jak do niej podejść...

Jestem w kropce... Potrzebuję tlenu...

Draftuj tylko graczy Bulls, to sprawdzona strategia ;-)

 

Jak to nie skończyć przed 1? Nie lubię Was i chce mi się spać...

Zawsze mozna ustawic wlasne ceny na druga polowke i wyjsc wczesniej... ale to trzeba lubic zamiatac dno ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 teamów?

kto zrobi szybka analizę grajków spoza top200 dla wszystkich? :grin:

Mozesz draftowac tak, zeby nie musiec znac ludzi spoza top200 :smile:

Moze wydac cala kase na takich graczy, ale raczej bedzie musial uzupelniac sklad ludzikami spoza tej grupy.

Przeciez jak ktos kupi 13 graczy z Top200 bez przeplacania nikogo to bedzie contenderem ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yyy, niekoniecznie... np. zakup 13 graczy po 15$ daje gwarancje bycia contenderem?

Musialby pozniej klepnac trejd konsolidacyjny, ale przyznaje racje, ze w ten sposob moglby uniknac graczy spoza Top200.

Choc tak na dobra sprawe nie bede ich tak wielu, 17x13=221, wiec to raptem ostatnie 2 rundy.

 

Dobra, wracam do przygotowan...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yyy, niekoniecznie... np. zakup 13 graczy po 15$ daje gwarancje bycia contenderem? Natomiast daje niemal gwarancje, ze Ci gracze beda w top200.

Proponuję mały eksperyment. Niech wiLQ kupi 13 graczy prognozowanych na miejsca bezpiecznie w Top200 - powiedzmy miedzy 160 a 180 i niech próbuje wygrać. Obiecuję że nie będę ich wiLQ'owi podbijał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję mały eksperyment. Niech wiLQ kupi 13 graczy prognozowanych na miejsca bezpiecznie w Top200 - powiedzmy miedzy 160 a 180 i niech próbuje wygrać. Obiecuję że nie będę ich wiLQ'owi podbijał.

Wtedy z zalozenia by musial przeplacac... zreszta niech tweetas tak eksperymentuje, ja tu nie narzekam na glebie ligi ;-P

 

a jak wydraftuje gościa co we wszystkich prognozach jest poza 200 a na koniec sezonu będzie w top100 to co dostanę?

Duzy zysk? ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.