Skocz do zawartości

IV ZLOT E-NBA - GDAŃSK 2008


Fartman

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam niestety zla wiadomosc, nie bede mogl byc na zlocie :(

 

Okazalo sie, ze moj dobry znajomy akorat w ta sobote co bedzie zlot ma slub i wesele, na ktory oczywiscie jestem zaproszony. Jako, ze znamy sie bardzo juz dlugo to nie wypada mi sie tam nie zjawic, takze lipa.

 

nawet nie mam jak tego zmienic, bo jego slubu nie przeniose oczywiscie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zależy Greg czy masz na myśli frekwencje ogólnie i dlatego 5-5 nie bedzie możliwe do rozegrania czy dlatego ze niebedzie wymiataczy i nie bedzie można zrobic 5-5 na poziomie :)

nawet nie mam jak tego zmienic, bo jego slubu nie przeniose oczywiscie

Nie no są sposoby na przełożenie ślubu, albo nawet jego odwołanie, wszystko sie da załatwic ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no chłopaki, nie chciałem broń Boże nikogo obrazić - bardzo się cieszę, że tylu młodszych stażem forumowiczów przyjedzie, sam się do nich poniekąd zaliczam...chodziło mi o to, że tak mogłoby się wydawać, że to starym, najbardziej zżytym powinno najbardziej zależeć i tak jak Monty rzucą wszystko by przyjechać (ja sam byłem rok temu na jednej nodze), a takich Vana, Kore, Maxa, Kily'ego czy Michalika i Grabosia nie było ani razu na 4 zloty a Szak czy spabloo byli raz czy 2 razy...ale nie chce tu nikogo krytykować, każdy ma swoje powody, ale smutno tu bez Was i dla kogo organizować zloty jak nie dla Was?

 

co do meczyku, to chodzi mi oczywiście o jakikolwiek, bo poziom nigdy nie był zbyt wygórowany, ważne żeby pograć porządnie 5-5 a nie jakieś śmieszne 3-3 na forum, gdzie ze 100 osób co najmniej się aktywnie udziela

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja tez sie wkurzylem :/

A nie zjawic sie nie moge,bo to prawie jak rodzina.

 

A bardzo chcialem byc to oczywiste, ale tym bardziej sie napalilem,bo bedzie pare osob,ktorzych ostatnio nie bylo i myslalem,ze znowu sie zobaczymy.

 

No, ale pozostaje tylko czekac na nasteony raz, albo moze cos skrecic moze na all-star...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam takie pytanie. moze nie najmądrzejsze, ale je zadam czy dalo by sie hale na noc wynajac i czy ktos by wogóle chciał w nocy grac, jak jest upał to w nocy sie fajnie gra, no i ja wogóle typ nocny jestem dlatego sie pytam.

Byl mega problem z zalatwieniem SAMEJ hali a wynajmujac ja na noc to chyba wszyscy ludzie z ktorymi rozmiawialismy by nam powiedzieli ze nas popierdolilo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajdźcie coś oświetlonego na dworze to wtedy można pograć w nocy 8)

Pogramy w blasku twojej chwaly Panie Gumbi :] Zreszta nie widze jak po 3 godzinach niektorzy z nas beda w stanie zrobic cokolwiek oprocz wypicia browara i zalegu. Przypomnij sobie siebie z Lublina stary :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pragnę zauważyć że na kolejnym już zlocie nie będzie żadnego fana Lakers, a przecież żółci i purpury tutaj pełno-na pewno najwięcej ze wszystkich klubów. Rozumiem- wstyd być oficjalnie kibicem LAL, ale obiecujemy zachowamy konspiracje i nikomu nie powiemy , także nie bać się i wychodzić zza monitorów. :twisted:

 

;)

 

ps. bo niby na kim miałbym teraz ćwiczyć te wszystkie riposty które 2 miesiące szykowałem? :roll: :? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.