Skocz do zawartości

IV ZLOT E-NBA - GDAŃSK 2008


Fartman

Rekomendowane odpowiedzi

No wlasnie-aqua mam pod nosem wiec bedac nad morzem wolalbym posiedziec na plazy. Aqua przed koszem-odradzam bo nie kazdy da pozniej rade grac w kosza po takim rozluznieniu. Ja wyrusze jakos z rana samochodem wiec jak ktos jest z rejonow bydgoszczy badz po drodze to tez moge zabrac.

a Ty na PM'y byś mógł odpisywać :P

na 100% chcesz tą dwójkę w akademiku czy niee ? :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja grac moge i 4h, pytanie tylko czy wydoje z siebie tyle energii :P

 

Co postanowicie tak bedzie, biorac pod uwage fakt, ze pewnie znowu bedziemy rozgrywac jakies konkursy, długo sie wybierac/rozgrzewac/gadac to tego grania bedzie max 2h.

 

Godzine przyjazdu pociagiem podałem, co do jazdy autem- dobra opcja, ale z uwagi na fakt, że w srodku sezonu letniego drogi dojazdowe na pomorze są zapchane moze wyjśc zdecydowanie dłuzej niz pociagiem. Warto to przemyslec, ale jeśli będzie jakies wolne miejsce z wawy lub okolic moge sie dołozyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No ja niestety tez rezygnuje z tegorocznego zlotu. Tytułu 3pointera nie obronię, ale 10go czerwca wylatuje do pracy na Cypr

Udanej zabawy

to żeś Jo zamulił...eeh :x

 

do tych co pytali o dojazd z Wawy, ja będę jechał, ale myślę, że najlepiej (najwygodniej) pociągiem, tak że tam przylukam rozkład i możemy się jakoś wszyscy umówić, ale to już na PMach pewnie

 

ma ktoś jakąś aktualną listę obecnych? bo coś cholerka zaczyna się niebezpiecznie zmniejszać ekipa...

 

aha, i dobra wiadomość (choć pewnie nie dla Monty'ego, choć gdzież bym ja miał tam siłę za nim biegać :) lekarz dał mi zielone światło na grę więc choć tak na pół gwizdka będę pewnie grał, to może uda mi się kogoś tam poczęstować blokiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha, i dobra wiadomość (choć pewnie nie dla Monty'ego, choć gdzież bym ja miał tam siłę za nim biegać :) lekarz dał mi zielone światło na grę więc choć tak na pół gwizdka będę pewnie grał, to może uda mi się kogoś tam poczęstować blokiem :)

LOL. Nie wiem czy będę biegał bo mam problem ze zdrowiem, powinien przejść do zlotu, ale nigdy nie wiadomo bo gram ostatnio ciągle ;) BTW też proszę o listę, panowie organizatorzy nie zamulać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lista zostala zaaktualizowana o osoby ktore to potwierdzily. Prosze zeby nastepujacy forumowicze potwierdzili/zaprzeczyli oraz wyrazili procentowo swoj przyjazd.

 

- Karl Malone

- Kfadrat

- Elwariato

- Pietras

 

Prosilbym rowniez zeby osoby z ponizszej listy wyrazily sie w temacie poniewaz mowili/mowily wczesniej ze prawdopodobnie pojawia sie na zlocie.

 

- Antek

- Artek

- Tomaszan

- Spabloo

- Keyla

 

Rowniez jezeli ktokolwiek inny jest zainteresowany pojawieniem sie na zlocie to serdecznie zapraszamy. Jak narazie z moich zakorojonych na szeroka skale obliczen mamy 7 pewniakow do spania w akademiku a miejsc jest 15 wiec mozna sie jeszcze decydowac. Nie licze tutaj osob, ktore nie wyrazily procentowo mozliwosci przyjazdu (Pietras, Kfadrat, Elwariato, Karl Malone).

 

Szkoda, ze Joseph i ZvierZ nie beda na zlocie bo bardzo na was liczylem jako pewniakow Panowie! No ale coz sa rzeczy wazne i wazniejsze, mam nadzieje ze za rok bedziecie, albo jak cos sie zmieni to nadal zapraszamy was do przyjazdu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na razie nie mam pewności, to zależy od kilku rzeczy. Będę wiedział na pewno w połowie czerwca. Na razie raczej tak. Jeżeli będę jechał, to zapewne autem, więc kilka osób z Wawy będę mógł wziąć. No chyba, że spabloo będzie jechał (a jakoś tak się zapowiadało), to wtedy z Wawy wezmę o jedną mniej :wink: . Co prawda benzyna poszła w górę, ale na 4-5 osób w obie strony wyjdzie po jakieś 50-60 zł (zależnie od liczby chętnych). Zatem warto się skontaktować ze mną by gg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja od tego weekendu charuje jak głupi i niestety nie będę miał jak przyjechać, na pewno będę pracował w te dni, bo największy właśnie zapieprz jest w od piątku do niedzieli. Czasu na pisanie nie ma, to tym bardziej na wyjazd, więc niestety nie tym razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.