Skocz do zawartości

Sezon 2018/19 Liga II West


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

W załączeniu bieżąca tabela ze średnimi po kolejnych dwóch tygodniach.

Największy awans

HKS 1946 Kemizo + 7,5 PKT ROTO

MJ-Team +11 PKT ROTO (Ładny awans przez ostatni miesiąc, gwiazdy uzupełnione zadaniowcami, ładnie to wygląda)

Największy spadek

Yellowblue's Team -18,5 PKT ROTO (Co tu się stało? A Oladipo i LeVert)

Chicken Team - 8 PKT ROTO

 

Ja czekam na powrót Dunna i lepszą grę Jamala Murraya, Lou Williamsa, Evana Fourniera i Mylesa Turnera - czyli pół składu.

Oddam Beala, Rosea, Moorea za kogoś kto rzuca na niskim FG.

Co do veta w tym przypadku jestem przeciwny. Jeżeli chłopaki widzą zyski w tej wymianie to nie przeszkadzajmy im. Panowie to II liga.

 

post-3578-0-99216900-1543876235_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielu pisze, że zaoferowałaby lepszy pakiet - ok - w takim razie czemu tego nie zrobiliście, a Dida wolał wciąż ten od asq? 

 

Tak jak pisałem na forum taką ofertę złożyłem (DAR + A. Gordon) - imho dużo lepszą.

 

A z drugiej strony celowo wrzuciłem Jeffa Greena (poza tym, że SF/PF potrzebuje Dida), no bo jeśli Parker ma tracić i jest problemem, to Green - po kontuzji Howarda - mocno zyskuje w hierarchii, a wykręcał wcześniej bez Dwighta dobre liczby (dlatego go capnąłem i czekam aż się wyleczy). Dlaczego tego nie piszecie? :smile:

 

10/5 grajków to się na FA łapie przecież. Procenty ma fajne póki co, ale FG chyba już mu wraca do normy a FT wydaje się być dla HES Basketball najbardziej zbędną kategorią (daleko ma zarówna do awansu jak i spadku) - jeszcze jakby to Wall był oddawany to faktycznie mógłby to być fajny atak na tę kategorię, ale w przypadku oddania Lowry'ego to nie bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem na forum taką ofertę złożyłem (DAR + A. Gordon) - imho dużo lepszą.

 

Patrząc na to, co zagrali w tym sezonie to trochę lepszą (to przecież i tak może się zmienić), ale patrząc na projection ninjy - porównywalną, a nawet minimalnie gorszą :P

 

Poza tym skoro Dida nadal woli tamten pakiet, to niech bierze - ma prawo do własnej oceny graczy i chyba na tym to też polega ;)

 

Chociaż wiadomo, że macie prawo do weta i możecie korzystać ;) jednak jak dla mnie to trochę przesada wtrącać się tak do wymiany w II lidze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś przeoczył to teraz Lowry i Saric zostali przehandlowani za pakiet Dinwiddie + Tristan Thompson. Jest jeszcze druga wymiana Rose za Hardaway'a. Głosujemy na Yahoo do soboty.

 

Do soboty czy do piątku?

W uwagach Yahoo jest napisane: "This trade will be reflected on the lineup Friday, Dec 7."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro HES Basketball koniecznie chce spaść, to ja już chyba odpuszczę lol (i w kontekście tej nowej wymiany śmiesznie wygląda to, że odrzucił mój props za DARa i Gordona, gdzie DAR > Dinwiddie a Gordon > Tristan).

 

aha -> gamechanger Jeff Green już na FA ofc :)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również zglaszam veto. Nawet patrząc na cenę graczy z draftu, dysproporcja 16$ do 36$ mówi wiele.

 

 

Veto to część tej gry. Też mnie w zeszłym sezonie spotkała ta przyjemność. Za każdym razem jak ktoś chce pozyskać gwiazdę za 2 średniaków, budzi to kontrowersje i prosi się o weto wśród doświadczonych managos. Pozdrawiam.

 

P.S. Oddam 2 średniaków za 1 gwiazdę :smile:

 

 

Wraca jeszcze Bobby Portis, który też zabierze Parkerowi minuty. Na moje oko możesz dostać lepszą ofertę za Lowryego.

Osobiście dałbym nawet 3 średniaków.

Nadal weto z mojej strony, nic się nie zmieniło na Twoją korzyść w tej wymianie.

 

Nawet nie wiem, jak to skomentować inaczej niż szczyt hipokryzji. Czy teraz będziesz mnie i innych przekonywał, że Twój trade jest równy, nie oddajesz dwóch średniaków za gwiazdę, Love nie zabierze minut Tristanowi jak wróci (Lauri vs Parker), a LaVert Spencerowi i oddajesz gości, którzy kosztowali łącznie 3$ za wszystko-jedno-bo-nawet-Saric-więcej? I jeszcze bierzesz Saricia, jakkolwiek nieogarnięty jest na razie (ale totalnie nie do zwolnienia). Nawet na ninjy to jest identyczny przypadek, idąc za argumentami pozostałych, przy czym u mnie bardziej na korzyść Didy nawet wychodziło. Przecież Ty sam powinieneś tę wymianę zablokować, wetować i zachęcać do tego pozostałych.

 

Czekam na konsekwencję innych graczy i zobaczymy, czy faktycznie chodziło o dobro ligi, czy czapę na poziomie indywidualnym.

 

aha -> gamechanger Jeff Green już na FA ofc :smile:

 

Jeśli chwilę pomyślisz, będziesz w stanie pojąc dlaczego. Gdyby Ci się nie chciało, wytłumaczę krótko: Greena brałem, kiedy miałem oddawać Parkera, żeby nie zostać bez skrzydeł, zwłaszcza PFa (z nieogarniętym jeszcze Isaaciem). Dorzucając Greena do trade'u, wiedząc że Dida potrzebuje tweenerów, dopiero na wolne po tradzie miejsca (w tym po zwolnieniu Gallowaya) mogłem wziąć kogoś nowego. Melton czy Mikal mógł nie doleżeć (nie powinni imho). A po wetach i nadal w obliczu braku asyst, które miał dać Lowry, więcej ich da mi potencjalnie Melton niż Green (a wierzę mocno w potencjał Mikala, co widać po STL/BLK, więc go nie wyrzucę od razu). O Harcie nie wspominam, bo to kwestia zdrowia bardziej nawet niż handlu KCP, potencjał już potwierdzał. 

 

Mogłeś o tym też nie pomyśleć, bo obrałeś z góry jakąś tezę, moim zdaniem niesłuszną od początku, ale zobaczymy, czy Jeff poleży po moim zwolnieniu. Jeśli tak, a Melton nie wypali, gwarantuję Ci, że do Greena wrócę.

 

A, i domniemuję, może niesłusznie, w zdaniu o odpuszczaniu nowego trade'u, że od początku chodziło o to, żeby jednak przyjął Twój trade, dla mnie - o podobnej wartości do mojego i w obu przypadkach do puszczenia przez ligę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A, i domniemuję, może niesłusznie, w zdaniu o odpuszczaniu nowego trade'u, że od początku chodziło o to, żeby jednak przyjął Twój trade, dla mnie - o podobnej wartości do mojego i w obu przypadkach do puszczenia przez ligę.

 

Jak podobnej? Brogdon to (+/-) ten sam poziom co DAR (niech będzie, że nawet wartość ciut większa bo wiadomo, że w Bucks nie będzie rewolucji a Nets teraz jest pewnie na granicy zaorania - chociaż imho DAR ze względu na wiek i fakt, że nie psuje tanka i tak będzie robił cyferki), ale Parker nie ma nawet podejścia do Gordona - ze dwa razy gorszy na średniej już teraz a do tego maaarne perspektywy (już poleciał na ławę a jak wróci Portis to pewnie będzie grał po 20 mpg).

 

A taki trejd rzuciłem od tak przy pierwszym vecie, więc już wypadało też takie coś zaproponować (chociaż Gordona raczej się nie chcę pozbywać)

 

Tak czy siak faktycznie trzeba chyba powiedzieć B jak się powiedziało A i ten (tak samo kiepski) trejd zawetować :smile:

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niech się już ten Lowry połamie albo cuś bo naprawdę nudne się robi wetowanie tych trejdów.. :smile:

pytałem na forum ligi - ale czy MJowi nie głupio po 2 własnych wetach walnąć takiego kloca?

Edytowane przez goozman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niech się już ten Lowry połamie albo cuś bo naprawdę nudne się robi wetowanie tych trejdów.. :smile:

 

pytałem na forum ligi - ale czy MJowi nie głupio po 2 własnych wetach walnąć takiego kloca?

 

Wypluj to co napisałeś i pomyślałeś!!!

 

Ten deal wyszedł ode mnie, ale również się dziwię MJowi, że bez mrugnięcia okiem przyklepał tą wymianę. 

 

Prwadziwa Lowry dramma   :playful:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Czas na tabelę ze średnimi bo minął od poprzedniej miesiąc. Zbliżamy się powoli do połowy sezonu.

 

Największy awans

MJ-TEAM +7 PKT ROTO

 

Największy spadek

HES Basketball -14 PKT ROTO

 

Nasza czołówka (4 drużyny) od miesiąca bardzo stabilnie. Moim faworytem jest Kemizo (Barton i Teague w zapasie).

Ja rozpoczynam wspinanie się w przechwytach - moim celem jest 9 pkt w tej kategorii. Jedynie to może mi dać awans.

Beal i Bogdanovic do wymiany - rozmienianie na drobne moich nie wchodzi w grę.

 

post-3578-0-06181100-1546465253_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.