Skocz do zawartości

Sezon 2018/19 Liga II West


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Nie pokazuje. Tzn. na ikonie od maili nie pojawia się sygnał o nowej wiadomości. Kulawo to działa w tym roku jakoś. Gdzieś też czytałem, że wyniki mocków na maila nie schodzą. W sumie wyniki draftu właściwego chyba też kiedyś przychodziły na maila.

Trzeba będzie być czujnym, żeby nic ważnego nie przegapić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszła Wam na maila informacja o wiszącym trejdzie?

No i mamy pierwszą wymianę w tegorocznych rozgrywkach Roto ;) Fournier za Ibakę - fair deal moim zdaniem.

Też Wam teraz Yahoo nie pokazuje, że mail przyszedł i trzeba wchodzić samemu w to, bo nie ma powiadomień?

Sprawdzaliscie czy w editteaminfo macie ustawione by przychodzilo?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maila z informacją o wymianie dostaję tylko komisarz, bo według obecnych ustawień to do mnie należy decyzja w sprawie weta. Było to już chyba omawiane w zeszłym sezonie. Mogę ewentualnie pisać posta na forum w lidze albo tutaj, jeśli wyrażacie taką potrzebę. Co do tych czerwonych oznaczeń, że są nieprzeczytane maile na skrzynce to nie pokazują się od początku sezonu. Coś jest nie tak albo Yahoo po prostu to wyłączyło.

Edytowane przez KapitanPlaneta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę słów o mojej drużynie. Miałem przygotowanych kilka taktyk. Z taktyki tank FT który mi dał awans w zeszłym roku do II ligi musiałem niestety zrezygnować ze względu na cenę Drummonda 38$ to było dla mnie za dużo co nie oznacza, że nie jest wart tych pieniędzy. Choć ceny pozostałych centrów pasujących do tej taktyki bardzo nisko (Jordan 17$, Capela 28$, Howard 10$). Gdybym to wiedział to bym razem HuWDu spróbował tą taktykę. Tak pozostało mi wybrać inną a mianowicie tank zbiórek. I tu z listy moich zawodników udało się wydraftować większość. Nie udało się wylicytować G. Harris (kapitan planeta ostro podbijał do 32$) podobnie nie udało się wylicytować Jeffa Teague (Kemzio za 21$). Oczywiście teraz żałuje, że nie wydałem 40$ za PG/SG gwiazdę kosztem dwóch solidnych. Mam 10 solidnych graczy w tym 6 PG (small ball) i z chęcią oddam dwóch za jednego lepszego. Pomyślcie panowie czy nie chcecie kogoś rozmienić na drobne. Tyle z mojej strony. Życzę powodzenia i awansu do I ligi oprócz 1 miejsca, które jest zarezerwowane dla mnie :peaceful: .  
Oto mój skład po drafcie bez uwzględnienia wymiany Ibaka za Fourniera – pierwszy deal.
 

 

Jackoso's Team
Budget     $200
1.     (21)     Al Horford (Bos - PF,C)     $25
2.     (34)     Bradley Beal (Was - SG)     $30
3.     (41)     Jamal Murray (Den - PG,SG)     $22
4.     (49)     Myles Turner (Ind - PF,C)     $33
5.     (72)     Lou Williams (LAC - PG,SG)     $13
6.     (79)     Brook Lopez (Mil - C)     $9
7.     (86)     Kris Dunn (Chi - PG,SG)     $14
8.     (87)     Goran Dragic (Mia - PG,SG)     $19
9.     (90)     Serge Ibaka (Tor - PF,C)     $11
10.     (99)     Darren Collison (Ind - PG,SG)     $21
11.     (119)     Bogdan Bogdanovic (Sac - SG,SF)     $1
12.     (162)     E'Twaun Moore (NO - SG,SF)     $1
13.     (173)     Luke Kennard (Det - SG)     $1
Unused     $0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maila z informacją o wymianie dostaję tylko komisarz, bo według obecnych ustawień to do mnie należy decyzja w sprawie weta. Było to już chyba omawiane w zeszłym sezonie. Mogę ewentualnie pisać posta na forum w lidze albo tutaj, jeśli wyrażacie taką potrzebę. Co do tych czerwonych oznaczeń, że są nieprzeczytane maile na skrzynce to nie pokazują się od początku sezonu. Coś jest nie tak albo Yahoo po prostu to wyłączyło.

"Notify me of Fantasy Basketball events (pending trades,etc.) via email?"

Wg mnie z opisu tej opcji wyraznie wynika, ze wszyscy powinni dostawac maila, a nie tylko komisz.

Przeciez "pending" to jest wlasnie przed oficjalna decyzja czy wymiana przejdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pora na Was :P

 

1. BDB start (77-82 roto points)

 

Big Bada Boom

Bydgoszcz Bulls
MJ-TEAM
No name
 
2. Prawie, ale jednak nie tier 1 (74-75)
 
SumTingWong
HKS 1946 Kemizo
 
3. Ligowa przeciętność z upsidem (69-72)
 
Śnieżne Koczkodany
HuWDu
Yellowblue's Team
HES Basketball
 
4. Coś poszło nie tak (63-67)
 
Planetarianie
Niepelnosprytni
Jackoso's Team
Chicken Team
Baryłki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche spoznione wrozenie z arkuszy, ale tradycja musi byc ;-)

Ze standardowymi zalozeniami tzn wrzucam PODRAFTOWE sklady pod swoje projekcje - z ktorych wszystkie moga byc do bani, a ktore mozna w tym roku zobaczyc na ninjy - i sprawdzam jak druzyna wyglada na tle ligi. Nie bierzcie tego osobiscie bo staralem sie oceniac wg krzywej tak zeby byla czolowka, srodek i spadkowicze itp itd [czyli nie wszyscy mogli miec dobry draft!] plus pominalem srodek tabeli bo jest najnudniejszy do opisywania ;-)

 

Rowniez w zadnym wypadku nie traktujcie tego jako "tak bedzie i kropka", to proba opisania stanu podraftowego w mojej skromnej opinii, ale po to rozgrywamy sezon zeby zobaczyc co z tego wyjdzie i poprawiac co nie wyszlo.

 

OK, do rzeczy... w nawiasie krotkie podsumowanie... a kolejnosc w grupach bardzo z grubsza...

co wazne to nie probowalem zgadywac kto odpusci w sezonie, a wiadomo, ze takie druzyny zajma ostatnie miejsca.

 

"Contenderzy" [w znaczeniu, ze wg mnie zaczynaja z dobrej pozycji i potrzebuja najmniej sprzyjajacych okolicznosci na podium lub okolice, ale bycie na tej liscie niczego nie gwarantuje]:

MJ-TEAM [tanie gwiazdy i fajne uzupelnienia ponizej 10$, przy zdrowiu top3 IMO faworyt, overkill w prz]

SumTingWong [mam podobny core w LM + solidne uzupelnienia, wiec jestem fanem ;-)]

HuWDu [dobry punt FT% choc byloby lepiej gdyby zamiast Gordona/Millsapa kupic dobrego niskiego]

Big Bada Boom [dobry core i uzupelnienia, ale wyszedl overkill w FG% do sprzedania za niskiego]

 

"Walka o utrzymanie" [w znaczeniu, ze wg mnie zaczynaja z dolka, ale bycie na tej liscie o niczym nie rozstrzyga]:

Sniezne Koczkodany [sporo ryzyka zdrowotnego i fatalne kategorie def]

Planetarianie [ile tu jest zatankowanych kategorii? 4? To um, troche za duzo...]

Barylki [dosc drogo 3 gwiazdy poza Durantem i zabraklo na pol skladu]

Chicken Team [chyba za duzo o jednego drogiego gracza bo wyszlo zbyt marnie w 2 polowie skladu]

Bydgoszcz Bulls [duzo poszlo w ryzykowanych graczy zdrowotnie i za maly upside wyszedl by sie to oplacalo]

Yellowblue's Team [postawienie na upside mlodych dalo za duzo slabych kategorii, Mario za 14?]

Niepelnosprytni [niewypalona strategia srodka bo wyszlo za malo steali i dobrych kategorii, pech z Murrayem]

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak co roku slow start w wykonaniu mojej ekipy :P muszę chyba trochę ponarzekać, żeby zaczęli grać ;)

 

CP3 i Ingram - chłopaki zapomnieli, że grają dla jednej drużyny, mojej :D żadnych zawieszeń Panowie, powstrzymajcie pięści, bo myślałem, że zawału dostanę, jak się dwóch moich bije...

 

Kawhi - nie odpuszczaj Pan b2b i daj więcej dodatków (oczywiście nie chodzi o straty, ale poza pkt i zb liczę na trochę więcej)

 

Conley - więcej skuteczności i zdrowia, by Memphis liczyli się w walce o PO i będzie dobrze

 

LMA i Nurek - wysocy zaczęli z wysokiego C ;) tylko LMA niech nie cegli tych wolnych i z gry (45%), a Nurek niech się uchowa od foul trouble, a póki co z wolnych 6/6 ;P

 

Batum - lepsza skuteczność by się przydała, Hornets w walce o PO i będzie ok

 

Reszta: Melo i Tucker (skorzystajcie na nieobecności Ennisa i punktujcie), Monk (fajnie wygląda, niech wygryzie Lamba z S5), Barea (niech będzie zdrowy i niech asystuje jak w 2 pierwszych meczach), Vonleh (niech gra, zbiera i blokuje, czyli niech będzie O'Quinnem 2.0 w NYK :D) i Knox niech spokojnie się wyleczy, a reszta się nie łamie.

 

A jak tam u Was? Czemu tu tak cicho? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

 

"Contenderzy" [w znaczeniu, ze wg mnie zaczynaja z dobrej pozycji i potrzebuja najmniej sprzyjajacych okolicznosci na podium lub okolice, ale bycie na tej liscie niczego nie gwarantuje]:

MJ-TEAM [tanie gwiazdy i fajne uzupelnienia ponizej 10$, przy zdrowiu top3 IMO faworyt, overkill w prz]

 

Dzięki Wilq za uznanie i podniesienie morale mojego zespołu na starcie rozgrywek, ale praktyka pokazuje, że jestem faworytem do spadku :)

Na dzień dzisiejszy zajmuję ostatnie miejsce z dorobkiem 47 pkt roto.

Do draftu się nie przygotowywałem nawet minuty i efekty są widoczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W załączeniu tabela na średnich. U mnie przeciętność, przeciętność, przeciętność ale co się dziwić jak się nie ma gwiazdy. Pocieszeniem jest to, że wszyscy poniżej moich i yahoo oczekiwań - więc może coś z tego będzie.

 

attachicon.gifII West 05_11_2018.jpg

 

Patrząc na tabelę (13.miejsce) nie pomyślałbym, że jestem tak wysoko na średnich (4.lokata) :P teraz pozostaje tylko nadgonić mecze i czekać na awans w tabeli i skończenie przynajmniej w górnej połówce ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W załączeniu bieżąca tabela ze średnimi po dwóch tygodniach.

Największy awans

Planetarianie +15 PKT ROTO

MJ-Team +10 PKT ROTO

Największy spadek

HES Basketball -18 PKT ROTO

No name -12 PKT ROTO

 

U mnie stabilnie ale nadal bez szału. Myślę, że każdy mój zawodnik ma jeszcze zapas w swoim potencjale.

post-3578-0-17866600-1542656033_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.