Skocz do zawartości

Sezon 2018/19 Liga II East


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

No teraz to już Sławek może mrozić szampana... Nie sądziłem, że tak przeciętny pakiet wystarczy na Duranta. Sam chciałem dać Covingtona, McColluma (po przejściu trejdu) i fillera, ale nie liczyłem, że pójdzie tak szybko. Brawo, Sławek, gratki.

 

PS. Nie jestem zwolennikiem wetowania, ale pewnie pojawią się takie głosy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzajmy. Pabloboar wziął 3 pewniaków, każdy z nich gra równo i dobrze, a Harrella można uznać za jednego z najlepszych środkowych ligi, przynajmniej wg statystyk. Sławek poszedł w gwiazdę, Pabloboar w bardzo solidną głębię składu, dla mnie nie ma tu żadnych podstaw do weta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie tylko skoro wg tego reddick, będacy w koolicach 90 miejsca ma - 0,11 to ile beda mieli goscie sciagnieci z waiwerow zeby zalatac luke po dwoch spotach otwartych z tej wymiany? Dlaczego tego nikt nie bierze pod uwagę?

 

Zauwaz ze wg tego podejścia lepiej byłoby dostać za Duranta pakiet bez reddicka

Edytowane przez Stryder
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie tylko skoro wg tego reddick, będacy w koolicach 90 miejsca ma - 0,11 to ile beda mieli goscie sciagnieci z waiwerow zeby zalatac luke po dwoch spotach otwartych z tej wymiany? Dlaczego tego nikt nie bierze pod uwagę?
Po pierwsze Sławek na BEN ma DAJ i Bartona, więc FAsami nie będzie grał, po drugie (choć nie ma to znaczenia) z FA: Noel ma -0,04, Powell -0,12 a więc wartości wyższe lub równe Redickowi.

Sławek zyskuje wg ninja +6, Pablo -8.

 

Ale tak jak mówisz, to żadna podstawa do veta. :)

 

Mnie to najbardziej śmieszy jak co roku po dobrym początku (10-15 meczach) ludzie na THJ się nabierają. Może nawet mnie to fascynuje, ale zawsze jest ten promil że utrzyma formę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauwaz ze wg tego podejścia lepiej byłoby dostać za Duranta pakiet bez reddicka

Dlatego lepiej patrzec na dolary, a wg wycen ninjy to jest 63$ za 60$...

 

Sławek zyskuje wg ninja +6, Pablo -8.

Ale tak jak mówisz, to żadna podstawa do veta. :smile:

... ale oczywiscie mozna sie zastanawiac czy to jedno wielkie sell-high lub zbyt slabe rozmienienie gwiazdy. Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wychodzę z założenia, że nie dyskutuję jakoś mocniej nad wymianami, dopóki wiszą, więc dopiero teraz jeszcze jedną uwagę na spokojnie rzucę... Zwróćcie uwagę, jak mocno pieszczą się teraz Warriors z Kurą. I słusznie, bo nie mają powodu, by się spieszyć. Z Durniem będzie podobnie, wystarczy, że złapie cokolwiek groźniejszego niż katar i może siedzieć tygodniami. A przecież iron man to on nie jest. Ba, wiosną może nawet posiedzieć dla zwykłego odpoczynku.

Clipps dla odmiany na serio zdają się walczyć. I Harrell im do tego będzie potrzebny. I minuty dostanie tak czy siak, bo nawet jeżeli Clipps jednak spuszczą z tonu - po minutach dostanie Gorti. Ja wiem, że istnieje tendencja zaniżania wartości trejdowej graczy pobranych w końcu draftu lub z FA/waiverów, ale obiektywnie myślę, że można śmiało założyć, iż mamy tu do czynienia z podkoszowym studem fantasy.
Czy Hardaway spuści z tonu - nie wiem, Knicks póki co też zdają się walczyć, a na wschodzie niewiele trzeba, żeby utrzymać się w grze.
A rola Redicka w Philly jest stabilna i wyraźnie narysowana, więc na pewno nie jest tak, że dowolny FA, na szybko wzięty jako uzupełnienie, zapewni podobną produkcję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sławek - rozbieżność tej wymiany była większa niż tej Walla, którą sam vetowałeś. :) Ba, za dużo mniejsza rozpiętość niż 2 w/w - mnie w innej lidze "spalono na stosie".

Ot jak różnie można interpretować veto i wartościowanie (nawet u tych samych graczy :))

 

BTW. Gdyby ktoś chciał PG z AST i STL to chętnie je zamienię na PF/C ze zbiórkami i BLK. Byle FT nie kaszanił za mocno :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sławek - rozbieżność tej wymiany była większa niż tej Walla, którą sam vetowałeś.

 

Pozwolę sobie mieć na ten temat odmienne zdanie, ale tak jak napisałeś - każdy ocenia inaczej.

Ewentualne dyskusje tego typu oczywiście są mile widziane w lidze, nadają jej nieco kolorytu. Ja jednak zmuszony jestem poprzestać na argumentach, które przytoczyłem wyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie mieć na ten temat odmienne zdanie, ale tak jak napisałeś - każdy ocenia inaczej.

Ewentualne dyskusje tego typu oczywiście są mile widziane w lidze, nadają jej nieco kolorytu. Ja jednak zmuszony jestem poprzestać na argumentach, które przytoczyłem wyżej.

To nie kwestia mojego zdania, wyraźnie zaznaczyłem, że to wynikowa z Twojej fb-ninja :)

 

Możemy to oczywiście rozpatrywać na dwa sposoby:

1. Pierwszy wg value, gdzie każda wymiana rozmieniajaca gwiazdę na rolsów to dramat.

2. Wg $ - przytoczona przez wiLQ, ale w jego wymianach - delikatnie mówiąc krytykowana (patrz $ za które grają FAsi)

3. Do wszystkiego trzeba oczywiście dołożyć prognozę i jej prawdopodobieństwo - tu jest największe pole do interpretacji.

 

Dla mnie osobiście to wynikowa 3 w/w składników i jak pytasz o moje zdanie to uważam je (obie) za mocno jednostronne, co (bez kontuzji) tabela zapewne potwierdzi. Niemniej patrzac po reakcji ligi, taka tendencja pasuje graczom - więc tym bardziej gratulacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka mała refleksja mnie naszła odnośnie reakcji ligi na deale:

1. przy wymianie z różnica value 0,3 jest dyskusja i 3 weta, wymiana przechodzi

2. przy wymianie z różnica value 0,46 jest mniejsza dyskusja, zero wet

3. przy wymianie z różnica value 0,6 jest jeden komentarz - chyba chwalebny.

4. no to, zostało jeszcze miejsce na wymianę gracza top 5 za borderline-FAsa.

 

 

Hmm, ale Dedmon to głównie robi steale ;)

 

Eeee tam... zobacz Arek, robisz deal Curry za Deadmona - coś tam rzuci za 3, stl też ma więcej - brałbym jak nic! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.