Skocz do zawartości

Sezon 2018/19 Liga II East


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Jakby co spoza ligi nie widac co sie pisze na Yahoo, wiec tak sie zastanawiam...

moze po zakonczeniu warto tutaj zrobic kopiuj-wklej dla calej dyskusji?

 

Ogólnie dyskusji nie było, Danny napisał mniej więcej to co wyżej i dostał odpowiedź, w której jedna strona wymiany argumentuje swoją decyzję. Na tym zakończono "dyskusję". Zgaduję, że część uczestników naszej ligi nawet tego nie zauważyła (CI bez powiadomień w smartfonach na pewno):) 

Edytowane przez Lew
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche spoznione wrozenie z arkuszy, ale tradycja musi byc ;-)

Ze standardowymi zalozeniami tzn wrzucam PODRAFTOWE sklady pod swoje projekcje - z ktorych wszystkie moga byc do bani, a ktore mozna w tym roku zobaczyc na ninjy - i sprawdzam jak druzyna wyglada na tle ligi. Nie bierzcie tego osobiscie bo staralem sie oceniac wg krzywej tak zeby byla czolowka, srodek i spadkowicze itp itd [czyli nie wszyscy mogli miec dobry draft!] plus pominalem srodek tabeli bo jest najnudniejszy do opisywania ;-)

 

Rowniez w zadnym wypadku nie traktujcie tego jako "tak bedzie i kropka", to proba opisania stanu podraftowego w mojej skromnej opinii, ale po to rozgrywamy sezon zeby zobaczyc co z tego wyjdzie i poprawiac co nie wyszlo.

 

OK, do rzeczy... w nawiasie krotkie podsumowanie... a kolejnosc w grupach bardzo z grubsza...

co wazne to nie probowalem zgadywac kto odpusci w sezonie, a wiadomo, ze takie druzyny zajma ostatnie miejsca.

 

"Contenderzy" [w znaczeniu, ze wg mnie zaczynaja z dobrej pozycji i potrzebuja najmniej sprzyjajacych okolicznosci na podium lub okolice, ale bycie na tej liscie niczego nie gwarantuje]:

Florida Pensioners [iMO pozamiatal na 90+ pkt roto, wiec faworyt, tani wysocy ladnie uzupelnieni]

GRB [tanie gwiazdy i ladnie wyczekane steale, oby tylko zdrowie dopisalo]

Love&Passion [Towns w promocji plus poza Brownem i Bagleyem fajne tanie uzupelnienia]

BlockBuster [solidne gwiazdy i udane uzupelnienia ponizej dychy, punt blokow?]

 

"Walka o utrzymanie" [w znaczeniu, ze wg mnie zaczynaja z dolka, ale bycie na tej liscie o niczym nie rozstrzyga]:

MKAllstars [przeplacone Top5 i uzupelnienia tego nie nadrobily, Josh Jackson za 9?]

Pabloboar Dziki [gwiazdy ok, ale wyszlo za plytko w 2 polowie i co z FT%?]

Dallas [2 gwiazdy ok, ale zakupy 5-35$ IMO zbyt mocno przeplacone]

Unlimited Upside [niewypalona strategia srodka bo wyszlo za malo steali i dobrych kategorii, pech z Murrayem]

BC Dzidzia [drogawo czolowka i nie jestem fanem zakupow w 2 polowie po tych cenach]

 

Dopisek: Unlimited Upside wyszlo bardzo podobne do Niepelnosprytni w lidze obok ;-)

 

Ze wszystkim sie zgadzacie, prawda? ;-)

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, wg Barcalovera walka o utrzymanie, wg Wilq'a nie ma mnie w tej grupie, niestety po 1 dniu jestem bliżej tej pierwszej jednak opcji. Ale na razie no panic ;)

 

Zupełnie nie zgadzam się oceną MKAllstars. bardzo duży potencjał na obwodzie, nieco słabiej może pod koszem, ale jeśli Gordon wypali jak w pierwszym meczu, włączy się do walki o awans. Pod warunkiem, że tank bloków i strat jest celowy.

Edytowane przez bulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tam Panowie wrażenie po 1 tygodniu?

U mnie ok, moja młoda ekipa daje mi nadzieję na walkę o utrzymanie:) Trójki dzięki Kembie i Bealowi wyglądają świetnie i do tego fajne punkty i mało strat. Jak tylko nauczą się celniej trafiać do kosza to powinno być dobrze,

Prowadząca ekipa Sławka prowadzi. Dziwić może tylko to, że jest druga w FT, mając w składzie DeAndre:) Kolo tylko raz na 10 prób spudłował:) Oby wspomnienie o tym spowodowało powrót jego skuteczności do stanu normalnego:))

Natomiast druga, Pumeksa ekipa, ma odwrotną sytuację, bo dołuje w tej kategorii. Wszystko dzięki LMA, który na 29 prób, spudłował aż 11 razy:) Tutaj nikt się nie obrazi jak tak zostanie:)

Dość złośliwości i ogłoszę się przy okazji, że mam do oddania trójki za zbiórki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi idzie wprost beznadziejnie, gorzej niż przypuszczałem. Nieudany draft zrobił swoje, ale nie Blake'a jak przypuszczałem, bo ten gra jak jakiś monster, choć steali i bloków nie robi, bo po prostu nie umie, ale poza tym napieprza jak dziki. Niestety posunięcia ze Smithem Jr, McCollumem, Turnerem i Stanleyem totalnie do kitu. Jakies 80$ wyrzucone w błoto.

Pozostaje się łudzić, że Turner, CJ i Smith się ogarną, choć Smith przy Donciciu a Turner przy lepiej wyglądającym Sabasie, grający 20 min na mecz, cóż...

 

Poza tym przespałem FA, nie wiem, czemu nie wziąłem Harrella, on powinien być mój.

Edytowane przez bulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qrde niby pierwsza od początku sezonu dobra noc a nic ona nie dała. Z tego wynika że jestem w czarnej dupie. Niby potencjał jest ale wyników brak. Chyba dwóch spadkowiczow jest już znanych - ja i love&passion.

 

Nie przesadzajmy, dopiero dwa tygodnie rozgrywek za nami :) Co prawda ten początek jest tragiczny, ale u mnie póki co bez większej paniki. Pocieszam się faktem, że po prostu gorzej już być nie może. KAT, Irving, Lou, Whiteside, RHJ no nie ma opcji -  muszą w końcu zacząć grać lepiej.

 

PS. Z racji, że mam overkilla w zbiórkach i blokach wystawiłem kilku wysokich na trading block. Szukam głownie 3pt, pkt i stl. Zainteresowani dajcie znać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja wlasnie finalizuje piata wymiane i jestem otwarty na kolejne jakby co. Jak szalec to szalec.

Ale z Tą to trochę przesadziłeś... ;)

Wg mnie nawet przyjmując, że obaj (Hield i Schroder) są starterami to nierówna wymiana, a jak dodamy, że po powrocie Bogdanovica Buddy dostaje 10 minut mniej gry i jest split, a po powrocie Westbrooka, Dennis będzie z ławki wchodził i też tracił na wartości to z mojej strony nie może być nic innego jak veto. Napisałem też oficjalnie na yahoo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e tam, manipulujesz zawsze można narysować scenariusz, który będzie mega w jedną stronę. Wymieniliśmy z Dallasem kilkanaście propozycji az wreszcie doszliśmy do porozumienia. Co do Hielda to na pewno nie straci 10 minut straci 2-3 i częściowo będzie gral na trojce. Bogdanovic wpłynie tam najbardziej na Shumperta, który nie pasuje do układanki, nie jest młody i perspektywiczny. Hielda oddaje dlatego, ze liczyłem na utrzymanie przechwytów z ubiegłego sezonu a tu jest słabiej, ale dalej będzie top 50-60. Schrodera można oceniac roznie na pewno nie będzie tak gral przy Westbrooku ale z nim dalej gral średnio 27 minut wiec będzie w top 100 z możliwym duzym upsidem jeśli Westbrook jednak opuści wieksza liczba spotkan na co jest moim zdaniem 50/50. 

Dla mnie to klasyczne przewidywanie co będzie dalej a scenariuszy jest z 10, jak zwykle veto uważam za ekstremalny srodek zapobiegający oszukiwaniu innych gm przez dwóch którzy się dogadali.Tu jest rozna ocena sytuacji i rozmiana 2 za 1. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.