Skocz do zawartości

Sezon 2018/19 Liga I


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Wilkowi przyda się konkurencja, bo się za bardzo rozbestwił ;-)

Naprawde uwazasz, ze 2 miejsce przytemperuje moje ego? ;-) Zwlaszcza, ze tego miejsca mi brakowalo do kolekcji.

W polaczeniu z wygrana LM to jednak w drzewku ciagle moge miec poczucie, ze wymiatam...

 

I liga trzyma już konkretny poziom.

True, true. A za rok kolejna fala wracajacych weteranow, wiec coraz bardziej sie to robi walka o przetrwanie 2-3 sezonow gdzie juz prawie nikt nie zagosci tu na stale.

 

PS a z oceną mojego draftu wyjątkowo miałeś rację - wszystko oprócz DLillarda i PGeorgea to wtopa za wtopą ; )

Ha! Dlugo czekales na ta uwage, ale ze w ogole przez gardlo/palce Ci przeszlo... ;-)

 

w tym sezonie przyszedł czas na wielki comeback i po tylu latach udało się odzyskać mistrzostwo :grin:.

Gratki za to, faktycznie mocna kolejka gorska, ktora przy okazji pokazuje jak trudno sie ocenia jakosc GMowania.

Bo wiecej mowia nam te sezony spadkowe czy z sukcesami?

 

Wczoraj gdy pisał wiLQ wcale nie było jeszcze pozamiatane, bo mogło się skończyć tak, że dziś obaj byśmy mieli na koniec 92 punkty i wtedy bym przegrał przez tiebreakera (w kilku kategoriach zdobyłem punkty przy minimalnych przewagach).

Ale to tylko w wariancie ultrahiper optymistycznym, a takich nie mozna traktowac powaznie.

 

Specjalne podziękowania dla QASa, że mimo grania w końcówce już o nic, to do końca walczył o każdą kategorię i dzięki temu była ciekawsza rywalizacja w lidze i na rynku FA.

+1. To byl piekny przyklad jak wazna dla ogolnej jakosci ligi jest aktywnosc na dole.

 

Później dodam coś jeszcze o moim składzie i rozgrywce w przeciągu całego sezonu.

Tez musze przeanalizowac co tu sie stalo bo przez wieksza czesc sezonu zakladalem, ze to wygram ;-)

Ale jednak koncowke miales lepsza i sie nieco przejechalem opierajac sklad na samych gwiazdach w 2 polowie sezonu.

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, jestem za rozpoczęciem dyskusji nad zmiana przepisow vetowania trejdów, co to k**** jest 1998 rok wejdzi na forum zaloguj sie na telefonie i wyraz opinie. Jak ludzie nie moga wyrazic swojej opinii i zdania w łatwy i dostępny sposob (np bezposrednia z mejla yahoo) to nikomu sie nie chce tego robić i potem przechodzą takie kwiatki.

Ps: Na którym skończył sprzedawca Duranta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co to k**** jest 1998 rok wejdzi na forum zaloguj sie na telefonie i wyraz opinie. Jak ludzie nie moga wyrazic swojej opinii i zdania w łatwy i dostępny sposob (np bezposrednia z mejla yahoo) to nikomu sie nie chce tego robić i potem przechodzą takie kwiatki.

Huh? Doslownie wszyscy zagladaja na forum przy zapisach bo tylko tam mozna potwierdzic udzial.

 

Ps: Na którym skończył sprzedawca Duranta?

Na 11. W momencie wymiany na srednich byl 9 i nie utrzymalby tego miejsca przez kontuzje Covingtona.

Wg ninjy na srednich od klepniecia wymiany Durant 50$ w 55 GP, a z drugiej strony Lavine 20$ w 41, Harrell 23$ w 61, Gay 14$ w 51.

 

Na tym polega jeden z problemow dyskusji wokol weta, ze GMowie maja zupelnie inne zalozenia jak to powinno dzialac.

Wg mnie ten trejd nie mial nawet blisko do uzasadnionego weta zarowno wtedy jak i majac wszystkie dostpne dane na tacy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla podium i dla tych co dali radę się utrzymać. U mnie bez A. Davisa jakoś to się udało, chociaż do ostatniego dnia było wszystko możliwe i mogłem pocałować klamkę do 1 ligi. Walczyłem o inne strefy tabeli ale w tej sytuacji z 9 też jestem zadowolony.

 

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że to był mój ostatni i szkoda że niestety niechlubny sezon w roto bo ze spadkiem, 

to dziękuje wszystkim za grę i powodzenia w kolejnych sezonach.

Oj ciezko przyjales ten spadek ;-)

 

A powazniej to dzieki za lata wspolnej gry, troche roznych pojedynkow sie zebralo mniej i bardziej pamietliwych.

Co dla wazne dla drzewka to jesli ta deklaracja sie utrzyma do wrzesnia to sie zwolni dodatkowe miejsce w II i III.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj ciezko przyjales ten spadek ;-)

 

A powazniej to dzieki za lata wspolnej gry, troche roznych pojedynkow sie zebralo mniej i bardziej pamietliwych.

Co dla wazne dla drzewka to jesli ta deklaracja sie utrzyma do wrzesnia to sie zwolni dodatkowe miejsce w II i III.

 

Jak poważnie podchodzisz do rzeczy które robisz to np. takiego spadku nigdy nie przyjmiesz lekko ;)

 

Ale Ty przecież wiesz że ta decyzja dojrzewała bo już rok temu pisałem o tym na PMie

i potraktowałem ten sezon jako taki "last dance" stąd też diametralnie inna taktyka niż zawsze,

a to że nie wszystko zagrało to już inna sprawa.

Nie taktyka winna tylko selekcja zawiodła i wykonawcy nie sprostali zadaniu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Huh? Doslownie wszyscy zagladaja na forum przy zapisach bo tylko tam mozna potwierdzic udzial.

Przed sezonem a ja mowie w trakcie kiedy ja nie zaglądam tu w ogóle tylko na yahoo. debilizm to wchodzenie na forum zeby wyrazic veto skoro rozgrywka odbywa się na yahoo i tam dostaje tez powiadomienie o dealu.

 

Wg ninjy na srednich od klepniecia wymiany Durant 50$ w 55 GP, a z drugiej strony Lavine 20$ w 41, Harrell 23$ w 61, Gay 14$ w 51.

Durant value 0.55

vs

Harell 0.06

Lavine 0.02

Gay -0.1

 

To jest kpina a przed dealem była to jeszcze większa kpina.

Jak mamy grać w lidze gdzie takiej deale przechodzą bo wymagane są jakieś głosy na forum to ja rezygnuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

debilizm to wchodzenie na forum zeby wyrazic veto skoro rozgrywka odbywa się na yahoo i tam dostaje tez powiadomienie o dealu.

Dlatego wetuje sie na forum Yahoo, a nie na tym...

 

Durant value 0.55

vs

Harell 0.06

Lavine 0.02

Gay -0.1

To jest kpina a przed dealem była to jeszcze większa kpina.

Jest kpina bo odjales po stronie Duranta 2 leszczy [z duzym minusowym Value].

Przeciez podany sposob analizy trejdow sugeruje, ze doslownie wszystkie wymiany z nierowna liczba graczy sa bez sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.