Skocz do zawartości

Sezon 2018/19 Liga I


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Dejm, aleś wiLQ pozamiatał tymi dalszymi wyborami w drafcie. LaVine, Dinwiddie, Harrell, Warren za 35$...

Nie zebym sie chwalil, ale wg wycen ninjy na dzisiaj mam druzyne warta 300$ ;-)

Tylko troche za duzo tej wartosci siedzi w 2 kategoriach...

w trojkach roznica sredniej miedzy mna, a drugim miejscem jest taka jak miedzy drugim, a 3 od konca!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj na lawce mialem 2 dobre wystepy bo... nie mialem miejsca by ich wystawic... nadmiar bogactwa!

Alez mnie to drazni, wyslijcie mi swoje propsy 2-3 za 1 to cos najmniej badziewnego klepne do konca tygodnia ;-)

Jakby co szukam glownie statsow defensywnych oddajac punkty i trojki.

Poszedl jeden ruch w kierunku rozwiazania obu problemow, ale jeszcze jest miejsce i checi na drugi ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos rozmachu... ;-) 2 wymiany, w ktorym w sumie oddalem 5 swoich za 2 gwiazdy...

A wszystko po to by skonczyc dni jak dzisiaj z kiszeniem solidniakow na lawce z braku aktywnych slotow.

 

Teraz jeszcze tylko zostal problem overkilla z trojkami i bede mogl spoczac na laurach ;-)

 

Capela to top 30, a McC na razie zawodzi.

Ale fakt, że jak proponowałem JRue to nawet słabszy pakiet z Dinwiddiem był nieosiągalny... ;-p

Co w tym dziwnego jak w tym roku Capela jest lepszy i daje wiecej statsow defensywnych, na ktorych mi zalezalo?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos rozmachu... ;-) 2 wymiany, w ktorym w sumie oddalem 5 swoich za 2 gwiazdy...

W odpowiednim momencie pozbywasz się LaVine'a.

BTW podobna wymiana co w II lidze. I nie wiem czy nie wolałbym tamtej paczki od Twojej...

 

Co w tym dziwnego jak w tym roku Capela jest lepszy i daje wiecej statsow defensywnych, na ktorych mi zalezalo?

Na resztę sezonu widzę Jrue na tej samej półce co Capelę, więc widać tu się mocno różnimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna walka o Darrena Collisona z waivera... w tym bid L.TMa, ktory go wywalil ;-)

Przyznaje sie bez bicia, ze nie zauwazylem iz tam wyladowal, wiec przespalem ta okazje...

 

BTW podobna wymiana co w II lidze.

To moze um, taka jest wlasciwa cena? ;-P

Przeciez Durant raczej pojdzie w dol bo korzystal na nieobecnosci Currego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez Durant raczej pojdzie w dol bo korzystal na nieobecnosci Currego.

 

korzystał głównie jeśli chodzi o scoring volume, ale przy Curze będzie miał mniej strat oraz lepszą skuteczność, więc nie wiem czy ogólnie jego value pójdzie w dół. przez te trzy lata w GSW tak to wyglądało (per 36):

 

Durant	        PTS	FGA	FG%	3PM	3P%	FTA	FT%	REB	AST	TOV	STL	BLK
Curry ON	26,6	17,3	0,548	2,3	0,425	5,9	0,889	7,7	5,3	2,57	1,10	1,60
Curry OFF	29,8	21,0	0,493	2,1	0,349	7,8	0,894	8,4	5,9	3,40	0,71	1,79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

korzystał głównie jeśli chodzi o scoring volume, ale przy Curze będzie miał mniej strat oraz lepszą skuteczność, więc nie wiem czy ogólnie jego value pójdzie w dół. przez te trzy lata w GSW tak to wyglądało (per 36):

 

Durant	        PTS	FGA	FG%	3PM	3P%	FTA	FT%	REB	AST	TOV	STL	BLK
Curry ON	26,6	17,3	0,548	2,3	0,425	5,9	0,889	7,7	5,3	2,57	1,10	1,60
Curry OFF	29,8	21,0	0,493	2,1	0,349	7,8	0,894	8,4	5,9	3,40	0,71	1,79

Jeszcze inaczej Wilq kupuje  Duranta bo bardzo go lubi i prosze sie nie wpierdzielac , ja vetowałem wymiane Holidaya z Hardawayem bo nie lubie tego drugiego ...

Edytowane przez bigfucker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie można vetowac deali?

Dlaczego nie ma przycisku veto?

Mozna wetowac, pisze sie posta na forum Yahoo...

 

Bez sensu jest ta konieczność pisania tu o veto. Kretyński pomysł po to stworzyli button veto żeby dało się to łatwo zrobić

... zeby nie klikac bezmyslnie i anonimowo guzika "bo latwo" jak to bylo do tej pory.

Wiele czasu idzie na negocjacje, a na impulsywne klikniecie ida sekundy.

 

korzystał głównie jeśli chodzi o scoring volume, ale przy Curze będzie miał mniej strat oraz lepszą skuteczność, więc nie wiem czy ogólnie jego value pójdzie w dół. przez te trzy lata w GSW tak to wyglądało (per 36):

Biorac dane per36 pominales najwazniejsza zmienna czyli minuty.

Z Currym Warriors zamiataja, wiec gwiazdy graja mniej, a bez niego sie mecza i Durant musi grac po 40 min/g.

 

No to jestesmy kilka spotkań po wymianie Jrue vs. Hardaway - dawaj wilq jedziesz, nadal sie broni ta wymiana ???Leszcz to lesz i nie wciskajcie zamiany statusów w tej wymianie, takie statsy na Fasach sie pojawiaja ...

Ocenianie wymiany po kilku spotkaniach to jest teatrzyk malej probki.

 

Zas odpowiadajac ogolnie do obu trejdow to moja poprzeczka na weto jest duzej wyzej niz Wasza, wiec zwyczajnie nigdy sie nie zgodzimy gdzie powinna byc ta linia. Sam w sobie trejd, w ktorym w Waszej opinii ktos zyskuje to IMO powod do gratulacji, a nie weta.

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorac dane per36 pominales najwazniejsza zmienna czyli minuty.

Z Currym Warriors zamiataja, wiec gwiazdy graja mniej, a bez niego sie mecza i Durant musi grac po 40 min/g.

w meczach bez Curry ma MPG wyższą o trochę poniżej minuty i gra średnio niecałe 35...

Edytowane przez lorak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie trejd Durexa za Geja to byłoby veto.

a tak jest 2 bardzo dobrych grajków (nie widzę powodów dla których mieliby nie utrzymać poziomu, Lauri  czy Portis sami sobie nie kreują i Zach dalej będzie pałował w najlepsze) i jeden solidny za superstara, co oczywiście w przypadku tak szerokiego składu bez kontuzji jak ma wiLQ jest jedynym logicznym posunięciem. Może można było powalczyć o lepszy dodatek do pakietu niż Gej, a może nie można było, to widzą tylko zainteresowani.

przecież wiLQ nie dyma jakiegoś nowicjusza tylko doświadczonego GMa, który siedzi na pudle I Ligi w tej chwili i widać ma taki plan gry, może satysfakcjonuje go pewne utrzymanie i boi się polegać na zdrowiu Durexa? Jego zespół jego strategia.

Trzeba było draftować Harella i Lavinia i potem zdobyć Geja w dość ryzykownej wymianie (chociaż chyba Siakam MIP...) i uderzać po Durexa z jakimś naciąganym tekstem pod tytułem sonda transferowa.

Płaczecie jakbyście pierwszy raz w to pykali, przecież teraz wiLQ ma taką przewagę że akurat będzie się o co modlić - jedna kontuzja Durexa i znowu jest walka u góry (a ja zaraz tam wracam).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Wilq przy składzie ktory ma zyskuje więcej na tym dealu ale to jego zasługa że ma tak szeroki skład.

Ja nie widzę podstaw do weta bo tu nie widzę żadnej nieuczciwosci tylko typowy deal z rozmienieniem gwiazdy a to że w drugą strone idą kolesie "bez nazwiska" ale z wysoką produkcją i wątpliwościami co do dalszej części sezonu to już kwestia ryzyka drugiego GMa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.