Skocz do zawartości

Sezon 2018/19 Liga I


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

 

Swoją drogą wiedziałeś przecież po naszych dyskusjach przedsezonowych w fbx1 że Harta cenię b.wysoko ;)

Że ja nie czytałem tego wątku ... psia jego mać :smile:

 

Tak btw dopiero na drugi dzień się zreflektowałem że go zrzuciłem, nie cediego ... takie tam bolączki narwanej głowy i listopada ;)

Edytowane przez evitacre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Levert is dead. Kiedyś tak kupiłem gościa (już nie pamiętam kogo) i się od razu połamał...

Szkoda, o ile nie przepadam za nim, to naprawdę nieźle zaczął sezon i przyjemnie się patrzyło (bo nawet trochę BN oglądałem z racji dwóch gagatków w Fantasy) na płynność w ataku (+współpraca z JAllenem).

Zabawnie byłoby jakbym jeszcze zdążył zaakceptować (ale nie wiem czy bym to zrobił w sumie...) ofertę Łobuza ; )

Jak ma ochotę to niech opowie jaką...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wow! a mi szkoda było ustawić waivera za 1$ na ACrabbe i wczoraj jednak cancelowałem...

To teraz wszyscy bedziemy zalowac? ;-) Najwyrazniej Bart widzial ta kontuzje skoro tyle dal...

 

nikt nie wierzy w SEXtona?

Nie bo GHill lada moment wroci i go spaskudzi na najblizsze miesiace. 

 

Zabawnie byłoby jakbym jeszcze zdążył zaakceptować (ale nie wiem czy bym to zrobił w sumie...) ofertę Łobuza ; )

Jak ma ochotę to niech opowie jaką...

Niech powie skoro temat nieaktualny ;-)

 

Tak przy okazji, chetnie zaweze rotacje, wiec jak ktos chce sie rozmienic to zapraszam do stolu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabawnie byłoby jakbym jeszcze zdążył zaakceptować (ale nie wiem czy bym to zrobił w sumie...) ofertę Łobuza ; )

Jak ma ochotę to niech opowie jaką...

Przestraszyłem się, że rzucasz klątwy i cokolwiek od Ciebie kupię pojedzie prosto do szpitala ;-)

A w razie czego w tej chwili poszedłbyś na taką wymianę? Bo negocjuję też z innymi, ale jeśli nie będzie lepszej oferty to możemy wrócić do rozmów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie bo GHill lada moment wroci i go spaskudzi na najblizsze miesiace. 

 

 

 

tiiia bo Cavs walczą o mistrza tu i teraz i na bank będą zajeżdżać Hilla a nie świezy pick w drafcie...

rozumiem, że o Knoxa też nie będziesz walczył, bo pewnie zaraz wróci CLee i spaskudzi?...

 

wiLQ trochę wiary w umiejętny tank na wschodzie (ATL, NYK, CHI, CAV) ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcialem sie pochwalic, ze wg rankow mam 12 rotacyjnych zawodnikow plus Collinsa, ktory takim bedzie jak zacznie grac ;-)

 

tiiia bo Cavs walczą o mistrza tu i teraz i na bank będą zajeżdżać Hilla a nie świezy pick w drafcie...

Raczej zakladam split minut do okolic trade deadline.

 

rozumiem, że o Knoxa też nie będziesz walczył, bo pewnie zaraz wróci CLee i spaskudzi?...

O niego nie bede walczyl bo jest leszczowaty ;-)

 

wiLQ trochę wiary w umiejętny tank na wschodzie (ATL, NYK, CAV) ; )

Dobry zart z Twojej strony... te druzyny sa na dnie wiele lat dlatego, ze nie wiedza co robia... co dotyczy rowniez wybierania w drafcie!

I tak biora na potege prospektow, ktorych optymistycznym wariantem jest "meh", a potem sa rozczarowani, ze tkwia w loterii.

Dobrym przykladem sa tu Cavs z Sextonem, nie mam pojecia jak oni widzieli w nim cos wiecej niz material na rezerwowego.

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpisuje na posta z forum...

zawodnik z top 20 Holiday za Leszcza rzucajacego niski Fg% = jak dla mnie trochę mało (plus NY to padaka gdzie nikt nie ma pewnych minut )

plus druga para tej wymiay Ariza - Anderson - tu ok ale bez żadnej przewagi zeby cos zwiekszyło wartość do wymiany za Holidaya

Czego ja nie potrafie dostrzec w tej wymianie , serio ...

Ze nazwales leszczem gracza aktualnie w Top60? ;-)

Mozna kogos nie lubic, ale bez przesady, przed sezonem tez byl typowany na przecietnosc, wiec nie jest to jakis wystrzal znikad.

O ile sie zgadzam, ze Jrue > Hardaway to wg mnie Ariza > Anderson, wiec to sie tam jakos bilansuje.

Zwlaszcza, ze to wygladalo jak ruch w kierunku tankowania FG%... az do momentu pozyskania Sabonisa ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpisuje na posta z forum...

Ze nazwales leszczem gracza aktualnie w Top60? ;-)

 

Mozna kogos nie lubic, ale bez przesady, przed sezonem tez byl typowany na przecietnosc, wiec nie jest to jakis wystrzal znikad.

O ile sie zgadzam, ze Jrue > Hardaway to wg mnie Ariza > Anderson, wiec to sie tam jakos bilansuje.

Zwlaszcza, ze to wygladalo jak ruch w kierunku tankowania FG%... az do momentu pozyskania Sabonisa ;-)

W kontekscie wymiany za Jrue to Leszcz i .

 

O ile sie zgadzam, ze Jrue > Hardaway to wg mnie Ariza > Anderson, wiec to sie tam jakos bilansuje.

A dla mnie nie, Ariza to pierwszy ktory straci minuty lada chwila juz blizej mi do Ariza<Anderson ...

 

 

Zwlaszcza, ze to wygladalo jak ruch w kierunku tankowania FG%... az do momentu pozyskania Sabonisa ;-)

 

Aha czyli co jesli wymiana  za Sabonisa pokazalaby sie wczesniej to vetowal bys wymiane z /Jrue? i co teraz z tym mozna zrobic jak juz jest po fakcie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kontekscie wymiany za Jrue to Leszcz i .

Jesli uwazasz Hardawaya za leszcza w tym formacie to masz wyjasnienie dlaczego Twoja opinia sie rozni od innych.

 

A dla mnie nie, Ariza to pierwszy ktory straci minuty lada chwila

Moze, ale piszesz jakby musial zostac w Suns gdy IMO jest niemal pewne, ze najpozniej po ASW bedzie gral w innej druzynie.

Jak tylko Suns postanowia zeby dac minuty prospektom kosztem Arizy to go pchna do contendera, ktory nim bedzie gral z przyjemnoscia.

 

Aha czyli co jesli wymiana  za Sabonisa pokazalaby sie wczesniej to vetowal bys wymiane z /Jrue?

Nie bo wg mnie jest niewielka roznica w wartosci graczy.

 

i co teraz z tym mozna zrobic jak juz jest po fakcie ?

Teraz juz tylko mozna marudzic na forum jak to liga sie nie zna na wycenach graczy ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie każda z trzech wymian jest na niekorzyść Gerarda, ale też nie widzę tu niczego ponad zwykłe golenie pingwina ; )

nie ma wałka, ewidentnego przekrętu, wymiany jakośtam się bronią lepiej lub gorzej...

dajcie żyć i zamiast marudzić o veto to wysyłajcie propozycje, może jeszcze ktoś złapie haczyk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo takim był. A Fox za Sabasa to tylko oddawanie nadmiaru ast i stl za potrzebne zbiórki.

Sabas vs Fox też?

Co ciekawe na wszystkich korzystam, jeśli wziąć pod uwagę punt FG i BLK oraz overkill AST i STL.

Tu nie bardzo ogarniam Twoja logike, jesli poprzednimi wymianami poszedles w punt FG% to przeciez Sabonis ma dla Ciebie wartosc marginalnego gracza. Nie dalo sie rozladowac tego overkilla na 5 innych wysokich lepszych dla tej strategii od Sabasa?

Czy chodzi o to, ze inni wysocy bez blokow nie bylo dostepni/interesujacy?

 

Tak przy okazji, sprzedaje ktos wysokiego za niskiego? Czy znowu mam wysylac propsy bez ostrzezenia? ;-)

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie bardzo ogarniam Twoja logike, jesli poprzednimi wymianami poszedles w punt FG% to przeciez Sabonis ma dla Ciebie wartosc marginalnego gracza.

Widziałeś na jakiej skuteczności gra Fox? Biorąc pod uwagę nadwyżkę asyst i steali, zbiórki Sabonisa są dla mnie cenniejsze.

 

Nie dalo sie rozladowac tego overkilla na 5 innych wysokich lepszych dla tej strategii od Sabasa?

Czy chodzi o to, ze inni wysocy bez blokow nie bylo dostepni/interesujacy?

Myślisz, że Love'a nie ma się co bać? :-)

 

Tak przy okazji, sprzedaje ktos wysokiego za niskiego? Czy znowu mam wysylac propsy bez ostrzezenia? ;-)

Sabonis jest na sprzedaż!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj na lawce mialem 2 dobre wystepy bo... nie mialem miejsca by ich wystawic... nadmiar bogactwa!

Alez mnie to drazni, wyslijcie mi swoje propsy 2-3 za 1 to cos najmniej badziewnego klepne do konca tygodnia ;-)

 

Jakby co szukam glownie statsow defensywnych oddajac punkty i trojki.

 

Gerard, Sabonisa FG% tez jest zawyzone, wiec pod tym wzgledem niewiele sie rozni od Foxa.

Ale zobaczymy, w kazdym badz razie taktycznie mnie zdziwil ten ruch ;-)

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.