Skocz do zawartości

Sezon 2018/19 Liga I


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

3) wg mnie wyceny byly wyborne w tym sensie, ze wyszlo duzo uczciwych cen [zwlaszcza wsrod gwiazd].

Ciekawe czy upublicznienie Twoich projekcji to tylko zbieg okoliczności...:-)

 

Mnie te "uczciwe ceny" rozwaliły draft, bo za późno zauważyłem, że okazji nie będzie, a jak będą to gdzieś w dołach draftu. Skończyło się kupieniem grupy przeciętniaków i przesadnie szerokim składem. Ma to swoje dobre strony, bo kontuzje u gwiazd nie są tak dotkliwe, ale ja nie jestem fanem takiego podejścia. BTW ciekawe czy mój pierwotny szalony plan tankowania FG, TO i BLK z Westbrookiem, Schroederem, PG13 i Lovem byłby dobrym wyjściem w tym roku...

Ogólnie trzeba będzie rzeźbić, żeby skończyć w środku stawki, ale skoro Hayward przeżył pierwszy mecz to musi być dobrze! Na razie szukam bloków i FG, jeśli ktoś chce sprzedać. U mnie wszyscy są dostępni, ale najchętniej pozbędę się asyst i steali.

 

PS: Czuję że jutro pójdzie trochę kasy na waiverów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy upublicznienie Twoich projekcji to tylko zbieg okoliczności...:-)

Hmmmm, ciekawa teoria ;-)

 

PS: Czuję że jutro pójdzie trochę kasy na waiverów...

Z czego polowa od evitacre ;-) 

 

pieniądze się mnie nie trzymają... ;)

72$ za goscia, ktorego nikt nie chcial? Dobry start ;-)

 

Mnie cieszy przygarniecie 2 rolesow choc Grant o dziwo nie byl popularny... Za to Boban byl!

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja żałuję Bjelicy. Mam nadzieję, że nie zagości w s5 na dłużej :-/

Spokojnie, to sa Kings, a tam nie ma planu na nastepny tydzien ;-)

 

Swoja droga, Bagley z #2 wyglada mi na jedna z tych decyzji draftowych, ze moznaby poprawic proces wyboru rzucajac lotka w tarcze z nazwiskami Top7 graczy z mockow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, to sa Kings, a tam nie ma planu na nastepny tydzien ;-)

A ja własnie dlatego żałuję. Normalnie powinni ogrywać na skrzydle Jacksona, Bogdanowica i Hielda. Na PF/C WCS, Bagleya i Gilesa i dla Bjelicy powinno zostać kilkanście minut.

Ale chwilę później zdajesz sobie sprawę, że to Kings, którzy w zeszłym sezonie grali Zacharym 26 min i Carterem 18 min. I myślisz sobie fuck, te 27 mpg Nemanji może się utrzymać przez cały sezon...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ze zarzad Kings albo trener (juz nie pamietam dokladnie) mowili w trakcie preseason ze w tym sezonie beda kladli nacisk na rozwoj mlodych graczy i to im beda dawali wiecej pograc...30 letni Bjelica chyba do tej grupy sie nie zalicza...chociaz kto ich tam wie...przeciez to Kings ;)

 

Edytowane przez Mikowal83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja własnie dlatego żałuję. Normalnie powinni ogrywać na skrzydle Jacksona, Bogdanowica i Hielda. Na PF/C WCS, Bagleya i Gilesa i dla Bjelicy powinno zostać kilkanście minut.

To zbyt skomplikowana koncepcja. Lepiej ogrywac rezerwowego PG na SG ;-)

 

 

Tylko ze zarzad Kings albo trener (juz nie pamietam dokladnie) mowili w trakcie preseason ze w tym sezonie beda kladli nacisk na rozwoj mlodych graczy i to im beda dawali wiecej pograc...30 letni Bjelica chyba do tej grupy sie nie zalicza...chociaz kto ich tam wie...przeciez to Kings ;)

Jak go porownuja do Zacha to mlodzieniaszek ;-)

 

My tu gadu gadu, a ladnie zadebiutowali moi z Bulls, niech wraca Collins i jedziemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemandero leszcze, ktoś jeszcze chce poheheszkować z Leverta?...

JAllen robi rozpierdol w RB i BLK i uwielbiam patrzeć na grę gościa, oferta za Marka Gasola chwilowo nieaktualna...

ale pytanie na dziś:

za ile ustawiacie rookich? Bagleya, Knoxa, Sextona i Bridgesa? podejrzewam, że wszyscy jutro rano zostaną przygarnięci...

jak Szaj Gilguś poszedł za 70$ to myślę, że na MBIII trzeba z 90$ zabookować? W ogóle kto wyrzuca 2pick draftu po pierwszym meczu?...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemandero leszcze, ktoś jeszcze chce poheheszkować z Leverta?...

Eeeee.... yyyyyy... to Ty sam najbardziej się z wyboru tego Laverta nie cieszyłeś i już na drafcie go próbowałeś sprzedać za leszczy.

Ciesz się że nikt się nad Tobą nie zlitował ;)

 

 

W ogóle kto wyrzuca 2pick draftu po pierwszym meczu?...

JA ;)

Tak bywa z rookasami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale chwilę później zdajesz sobie sprawę, że to Kings, którzy w zeszłym sezonie grali Zacharym 26 min i Carterem 18 min. I myślisz sobie fuck, te 27 mpg Nemanji może się utrzymać przez cały sezon...

Juz Ci przeszly te zmartwienia? ;-)

 

siemandero leszcze, ktoś jeszcze chce poheheszkować z Leverta?...

Moze poczekajmy az zagra przeciwko jakiejs prawdziwej druzynie ;-)

 

Eeeee.... yyyyyy... to Ty sam najbardziej się z wyboru tego Laverta nie cieszyłeś i już na drafcie go próbowałeś sprzedać za leszczy.

Ciesz się że nikt się nad Tobą nie zlitował ;)

Otoz to.

 

ale pytanie na dziś:

za ile ustawiacie rookich? Bagleya, Knoxa, Sextona i Bridgesa? podejrzewam, że wszyscy jutro rano zostaną przygarnięci...

jak Szaj Gilguś poszedł za 70$ to myślę, że na MBIII trzeba z 90$ zabookować?

Tak jest, proponuje dla pewnosci ustawic stowke na kazdego z nich ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwszy trejd i jeszcze nikt nie vetuje? za dużo meliski w biurach?

Czekamy na taki z istotnymi zawodnikami ;-)

Wiggins za Smitha to przestawienie krzesel. Choc jakby co bym wolal tego pierwszego...

 

P.S. Pietnuje Atlante za zwodzenie z powrotem Collinsa, gdyby dali taki news przed draftem bym go odpuscil...

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.