Skocz do zawartości

[Liga Roto Dynasty] sezon 2018/19


bulek

Rekomendowane odpowiedzi

Trade:

Do Phoenix: picki rund 8 (#62) i 11 (#83)

Do Denver: Nicolas Batum

dammit miałem Bulkowi Hardawaya dżuniora proponować za niego... :smile:

 

ps.: ile $ kosztuja rookie draftowani z numerami od 1 do 10 ? to co jest w drafcie z poprzedniego roku aktualne ?

Edytowane przez evitacre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jedyną moją propozycją jest out team Tizza i dołaczenie Ciebie do minidraftu. Bez równych i równiejszych. Jeśli chcesz grać, powinieneś zgodzić się na tą propozycję.

 

Ale out Tizza też by inni musieli poprzeć, bo a nóż się pojawi?

 

wtf?!

 

co tu się odpierdala, potwierdzilem udział? potwierdziłem.

wiedzialem, ze tak bedzie jak sie tego osobnika do wladzy dopusci, w ogole nie mielismy wybierac komisha a ten bazant mial byc tymczasowo?

do oddania kazdy z tych gosci:

 

5 Dennis Schroder 16,00

6 John Henson 13,00

7 Markieff Morris 11,00 

9 Dion Waiters 5,00

10 Milos Teodosic 3,00

11 Skal Labissiere 3,00

12 Lance Stephenson 3,00

13 Chandler Parsons 3,00

14 Boban Marjanovic 3,00

 

nie mam specjalnych wymagan wiec kazda oferte rozwaze + moge oddac Cousinsa przy ladnym propsie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym Cię dla zasady wyjebał bo mnie wkurwiasz swoim podejściem...

 

Nie będę tego komentował później...Musiałem się po prostu wyrazić.

 

Pozdrawiam

 

giphy.gif

Zmienię delikatnie temat:

Sprzedam swój przyszłoroczny pick za jakiegoś centra z cyferkami na już (ale max 30 lat). Może być nawet trochę gorszy niż Davis i Towns, ale coś lepszego niż Zaza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmienię delikatnie temat:

Sprzedam swój przyszłoroczny pick za jakiegoś centra z cyferkami na już (ale max 30 lat). Może być nawet trochę gorszy niż Davis i Towns, ale coś lepszego niż Zaza :)

giphy.gif

 

Mam Dienga... Jak chcesz to pisz... :)

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Benon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co tu się odpierdala, potwierdzilem udział? potwierdziłem.

wiedzialem, ze tak bedzie jak sie tego osobnika do wladzy dopusci, w ogole nie mielismy wybierac komisha a ten bazant mial byc tymczasowo?

 

Spokojnie, nikt Ciebie nie wyrzucił, jesteś dalej w lidze, nic się nie zmieniło.

Po prostu przez długi czas Ciebie nie było, po czym wracasz z takimi tekstami jak ten o bażancie.

Do personalnych wycieczek nie będę się ustosunkowywał, mogę pogadać na argumenty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, nikt Ciebie nie wyrzucił, jesteś dalej w lidze, nic się nie zmieniło.

Po prostu przez długi czas Ciebie nie było, po czym wracasz z takimi tekstami jak ten o bażancie.

Do personalnych wycieczek nie będę się ustosunkowywał, mogę pogadać na argumenty.

Bulek gratuluję  spokoju i dystansu oraz tego, że w ogóle ogarniasz tą ligę. W końcu po tylu rezygnacjach udało się ją sprawnie uruchomić i zapowiada się ciekawy sezon. Dołączam się do zdania, że rozmawiajmy merytorycznie, na argumenty. 

Edytowane przez bulls2006
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.