Skocz do zawartości

[Liga Roto Dynasty] sezon 2018/19


bulek

Rekomendowane odpowiedzi

pick moze i tanio, ale musialem szybko kogos zgarnąć kto mi zagra na SFie, zeby slot mi sie nie zmarnował, a pobierac za kare nie moge :smile:

 

kto wie czy ten jeden steal Andersona, który zaliczył nie da mi podium ! takze oby warto było :grin:

Edytowane przez wilson44
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja jak na skład, którym dysponowałem to pełen zawód. Chyba tylko ja mogłem z tego nie zrobić podium - Evi by tym wykręcił 160 punktów :D No ale to był mój pierwszy sezon w roto, niezbyt mi przypadł do gustu ale zobaczę, może jeszcze jeden zagram zanim się poddam - może tym razem pójdzie mi lepiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Graty dla najlepszych, teraz czas na tabelę picków by inni też mogli się pocieszyć :)

Ja już kolejny swój sezon szoruję po dnie, ale szkielet już jest porządny, Ayton, Randle, Robinson, SGA, Kurucs, Ingram, Smith i jakiś chyba top 3-5 pick i kolejne 3 w tym roku, dają nadzieję na lepsze czasy. Trochę nie czuję Dynasty, ale nie zamierzam się poddawać. Zawsze chętny do negocjacji, także otwarty na zapytania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozno przejety przeze mnie zespol z mnostwem niedogranych gier byl w drugiej polowie tabeli z ok 90pkt roto (chyba 88pkt a moze nawet 83pkt).

Zespol troszke przebudowalem robiac go troche glebszym a przede wszystkim troche nieswiadomie odpowiednio zbilansowalem salary tak ze nie musze przed nastepnym sezonem pozbywac sie nikogo z najwazniejszych podstawowych graczy.

Udalo mi sie nadrobic troche meczy ale wciaz mialem ich niedogranych ok 30 a mimo to skonczylem na 6 miejscu w tabeli z wynikiem 107pkt roto.

To dobry prognostyk na przyszly sezon w ktorym rozegrywajac wszystkje mecze mam szanse na top5 ze znacznie mniejsza strata do top3 niz w tym sezonie.

Udalo mi sie tez upolowac mala perelke w postaci D. Wright'a i wyszukac obiecujacego gracza z potencjalem czyli D. Jones Jr.. Waiters i Okafor tez moga sie okazac przydatni w przyszlym sezonie. Trzon druzyny to Walker, Beal, Simmons, Collins i Embiid wiec tez calkiem fajna ekipa.

Ciekaw jestem ktory bede mial pick w tegorocznym drafcie i kogo uda sie w nim wybrac.

 

Niestety ze wzgledu na Salary Cap zabraknie w skladzie miejsca dla Osman'a (10$ salary w przyszlym sezonie) , Crowder'a (10$) i Holmes'a (13$) i to wlasnie oni sa na sprzedaz osobno lub w pakiecie w zamian za picki i/lub graczy ktorych salary jest na poziomie 3$ na przyszly sezon. Zainteresowanych zapraszam do negocjacji.

 

Gratuluje zwyciezcy i graczom z top4 swietnych wynikow.

Wszystkim bardzo dziekuje za gre i juz nie moge sie doczekac przyszlego sezonu

 

Edytowane przez Mikowal83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do majówki jeszcze dużo czasu, także damy radę przed :)

 

W tym offseason nie przewiduję tyle rotacji w składzie ligi, jak w zeszłym, także mam nadzieję, że jeśli ktoś się wykruszy, to będzie spokojniej szukać nowych. Dojście Mikowala również ożywiło skład ligi, także mam podstawy przypuszczać, że to lato będzie bardziej przebiegało pod znakiem czego innego niż szukania na gwałt ludzi, by wystartować ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Jeśli ktoś się wykruszy to od razu zgłaszam swoją kandydaturę do udziału w dynastii. Rozegrałem cały sezon w lidze Szóstego Gracza zajmując 4 miejsce (Orkan Niedźwiedź)

https://basketball.fantasysports.yahoo.com/nba/155391/

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Kowiak86
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.