Skocz do zawartości

[Liga Roto Dynasty] sezon 2018/19


bulek

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra, to kto bedzie mial pierwszy pick? Bo chcialem sie za niego pohandlowac :grin:

Wydaje mi się, że Indiana, ale to tak na czuja :smile:

 

Ale równie dobrze może to być Washington, Sacramento czy 76ers. Ja raczej nie, ale w tej czwórce bym widział nr 1.

Edytowane przez Tecu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, bym może to policzył, ale mam nawał roboty w pracy i słabo z tym. Jeśli ktoś Z Was dysponuje wolną chwilą, to może pokrótce wyjaśnię:

 

1. Bierzemy pod uwagę ilość meczów rozegranych przez większość zespołów. Na obecną chwilę to jakieś 71,72 będzie pewnie - piszę z pamięci :)

2. Mnożymy tą ilość razy 6 i to będzie nasza liczba bazowa spotkań.

3. Szeregujemy ilość $ danego grajka każdej drużyny od najwyższej do najniższej. Niezależnie kto będzie miał jaką ilość rozegranych spotkań. Osoby z wynikiem ponad -3 w FT%, będą mieć większą ilość $ niż to wynika z BM, bowiem przypisane zostanie im równe -3. W sumie należałoby zrobić to samo ze stratami, bo te też podlegają tankowaniu. 

4.  Mnożymy $ zawodnika * rozegraną przez niego ilość spotkań. Ale nie każdego zawodnika - na pewno 6 najlepszych, w dalszej kolejności 7,8,9 itd, aż do osiągnięcia bariery bazowej liczby spotkań, o której mowa w pkt 2. Czyli np. jesli Wade (pisze z głowy) rozegrał 50 meczy, a ta 50 oznaczałaby przekroczenie tej ilości spotkań, to bierzemy pod uwagę tylko tą ilość jego spotkań, ktorej brakuje, do osiągniecia tej liczby, o ktorej mowa w pkt 2.

5. Dalej to już tylko suma iloczynów. Zespół z najniższą ilością ma pick nr 1, drugi z kolei pick nr 2 itd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety chyba jestem na to za glupi albo jest zbyt wczesna godzina abym to zrozumial... Niektore rzeczy sa dla mnie nie jasne... Najlepiej zobrazowalby mi to przyklad takiego wyliczenia dla jednej druzyny (no Twojej Bulek). Wtedy analogicznie kazdy moglby zrobic to dla swojej druzyny i kazdy wiedzialby na ktory pick moze liczyc (moglibysmy sie tez umowic ze Ci co sobie to wylicza wrzuca to tutaj).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, no wiem, że może trochę namieszałem, ale inaczej było trudno tak na szybkiego ;)

 

Z racji kompletnego braku czasu nie będę robił dokładnie, zapodam na przykładzie.

 

Bierzmy pod uwagę 71 spotkań. Mnożymy 71*6=426

 

Drumm 50*67

Capela 50*56

Dray 31* 55

Millsap 30* 58

Collison 28*71

Tristan 17*35

Morris 14*69

Huerter 4*15 (bo tylu brakuje do cyfry 426)

 

I dalej to już podliczanie. Drumm+Capela+Dray+Sap+Collison+Tristan+Monte+Huerter=???

 

P.S. Wilson zapodał błędne, wziął pod wzgląd chyba 200$, a nie 250$, bo wyszły ciut za niskie ;)

Edytowane przez bulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, no wiem, że może trochę namieszałem, ale inaczej było trudno tak na szybkiego ;)

 

Z racji kompletnego braku czasu nie będę robił dokładnie, zapodam na przykładzie.

 

Bierzmy pod uwagę 71 spotkań. Mnożymy 71*6=426

 

Drumm 50*67

Capela 50*56

Dray 31* 55

Millsap 30* 58

Collison 28*71

Tristan 17*35

Morris 14*69

Huerter 4*15 (bo tylu brakuje do cyfry 426)

 

I dalej to już podliczanie. Drumm+Capela+Dray+Sap+Collison+Tristan+Monte+Huerter=???

 

P.S. Wilson zapodał błędne, wziął pod wzgląd chyba 200$, a nie 250$, bo wyszły ciut za niskie ;)

 

nie sa za niskie. jak wpisalem 200 zeby przetestowac to wyszly jeszcze nizsze. harden i davis po 60 dolarów z hakiem :smile:

 

tak mi wyszło  jak zmieniłem wartosc w rubryce per team z 250 na 200:

 

 

post-2033-0-30888800-1553108251_thumb.png

post-2033-0-21283300-1553108261_thumb.png

Edytowane przez wilson44
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest dobrze. 10 zawodników + 3 benche. Tak jak powinno być.

 

Chyba różnica jest w tych 3 benchach właśnie. Ustawiłem na 13 i wyszło podobnie jak Wam. Tyle tylko, że gramy opcją 10+3 właśnie.

Zresztą tak jest w regulaminie.

Edytowane przez bulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bulek. Ja w ustawieniach wpisale ze

# of teams: 20

# of Players/Team: 13 bo tutaj chodzi o calkowita liczbe graczy w druzynie

# of bench players: 3 bo tutaj chodzi o graczy niegrajacych/niewystawianych do gry lub poprostu o ilosc bench slotow

Ja to tak rozumiem i jak mam tak ustawione to wychidza bardziej "ludzkie" ceny czyli tak jak mowilem Kemba 42$ Embiid 58$.

Przy tych cenach co Tobie wyszly to raczej ciezko by sie gralo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.