Skocz do zawartości

[Liga Roto Dynasty] sezon 2018/19


bulek

Rekomendowane odpowiedzi

No tak evi, ale my nie sprawdzamy składów codziennie. Robimy to co kilka dni. Co w sytuacji gdy kolejny na liście już go nie chce bo poczynił inne zmiany? Trzeba by za każdym razem pytać takiego gma, czekać na odpowiedź (czyli często kilka dni) i robi się problem bo co wtedy z tym graczem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dostane bana to nie bez powodu tylko z mojej winy ze nie sprawdze salary wiec nie bede skladal wnioskow o skrocenie kary. Ja zawsze to sprawdzam a jak nie mam pewnosci to nie pobieram dopoki sie nie upewnie-polecam ten sposob tym co narzekaja na zbyt dluga kare.

 

Jak gracz byl pozyskany w licytacji i przekroczyl salary to powinien byc przyznany kolejnemu GMowi na liscie licytujacych.

Jak nikt inny nie licytowal to moze sobie wrocic na waivers bo to tak jakby przywrócenie poprzedniego stanu.

Gorzej z FAsami ktorzy w takiej sytuacji wracaja jako waiversi a nie FA bo ktos kogo ubiegl GM nie patrzacy na salary pozbawia szansy na pobranie go za darmo tylko wymusza koniecznosc licytacji znniejszajac tym samym szanse na jego pozyskanie. Jesli nie da sie tego zmienic to trudni ale wtedy tym bardziej kara miesiecznego bana jest adekwatna do "przewinienia"

O tym o czym pisze cvbe nie pomyślałem...

Wychodzi na to ze warto byloby jednak codziennie sprawdzac sklad (czy tylko ja jestem taki dziwny ze tak robie?) a fakt ze tak nie jest swiadczy (moim zdabiem) o troche za malym zaangażowaniu w gre...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tym o czym pisze cvbe nie pomyślałem...

Wychodzi na to ze warto byloby jednak codziennie sprawdzac sklad (czy tylko ja jestem taki dziwny ze tak robie?) a fakt ze tak nie jest swiadczy (moim zdabiem) o troche za malym zaangażowaniu w gre...

 

No z tym, że nie chodzi o sprawdzanie Twojego składu przez Ciebie tylko sprawdzanie przez komisza wszystkich drużyn. Po każdym pobraniu trzeba by to robić, ale jak taki Bulek ogarnia 10 lig to ciężko żeby aktualizował to codziennie. Ja ogarniam jedną i sprawdzam tam wszystko co 3-4 dni, częściej po prostu nie mam czasu a jak są wariaci, którzy w trakcie sezonu robią 200 zmian w składzie to ciężko to codziennie aktualizować ;)

I to o takiej sytuacji mówię, że po 4 dniach sytuacja takiego gma, który był drugi na liście może się znacznie zmienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak evi, ale my nie sprawdzamy składów codziennie. Robimy to co kilka dni. Co w sytuacji gdy kolejny na liście już go nie chce bo poczynił inne zmiany? Trzeba by za każdym razem pytać takiego gma, czekać na odpowiedź (czyli często kilka dni) i robi się problem bo co wtedy z tym graczem?

Tak, zapomniałem o tym. Nie mniej w regulaminie bym zrobił zapis że to jest sprawdzane dwustopniowo: jeśli da się przypisać gracza do managera który był drugi na liście to tak bym robił, jak się nie da to bym wtedy robił tak jak piszesz :)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, zapomniałem o tym. Nie mniej w regulaminie bym zrobił zapis że to jest sprawdzane dwustopniowo: jeśli da się przypisać gracza do managera który był drugi na liście to tak bym robił, jak się nie da to bym wtedy robił tak jak piszesz :)

No tak,gdyby to jakoś owarunkować to można by faktycznie taką zasadę wprowadzić. Kwestia do przemyślenia w offseason :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od next season to wprowadzimy, że gracza dostaje kolejny na liście osób licytujących, chyba, ze już go nie chce. Niemniej pytanie się takiego GM-a automatycznie wydłuża czas rozstrzygnięcia statusu danego gracza.

 

A od ostatniej aktualizacji minęło raptem 5 dni, nie uważam, żeby to było aż tak długo, ale nie ma problemu, zrobimy wkrótce następną ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.