Skocz do zawartości

[Liga Roto Dynasty] sezon 2018/19


bulek

Rekomendowane odpowiedzi

Ronnie, cio dwaj są od Wilsona, mam z nimi kontakt na fb. Poprosiłem go, jak była ciężka sytuacja z nowymi.

 

Już niedługo będzie 1 wybór, mam kontakt z tym nowym.

 

Mac, a byś nie przejął team Tizza, jeśli ten się nie pokaże?

 

Rozumiem Ciebie, ale zrozum też mnie. Nie mogę teraz ludziom odmówić udziału, nie było wiadomo, czy liga ruszy z powodu niedoboru miejsc, a teraz aż nadmiar mam. Było aż 8 rezygnacji, najpierw napisałem do Wilsona, bo jego znam z innych lig dobrze, a potem tych dwóch od niego. Poza nimi był Tocheck, który zgłosił się sam. Musiałem więc powysyłać do ludzi PW z ofertą. Ja bym z chęcią przyjął Ciebie, ale już do minidraftu jedynie, bo znam Ciebie, jesteś pewniakiem, ale muszę być fair.

Edytowane przez bulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ronnie, cio dwaj są od Wilsona, mam z nimi kontakt na fb. Poprosiłem go, jak była ciężka sytuacja z nowymi.

 

Mac, a byś nie przejął team Tizza, jeśli ten się nie pokaże?

 

chce swój zespół co sam tworzyłem, wtedy po prostu wrzuć zawodników tizza do minidraftu a moich zabierz :P

 

i tak nie ma nic ciekawego z mojej ekipy więc pewnie późno pójdą.

 

p.s w fbx3 też by się przydało zastepstwo na tizza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chce swój zespół co sam tworzyłem, wtedy po prostu wrzuć zawodników tizza do minidraftu a moich zabierz :tongue:

 

i tak nie ma nic ciekawego z mojej ekipy więc pewnie późno pójdą.

 

p.s w fbx3 też by się przydało zastepstwo na tizza

Lubię Ciebie, ale muszę podjąć pewną decyzję.

 

Nie było Ciebie, jak deklaracje wisiały. Temat był od 20 lipca, LBS od razu był na czerwono, przyznasz, że to dużo czasu na przemyślenie?

 

Jedyną moją propozycją jest out team Tizza i dołaczenie Ciebie do minidraftu. Bez równych i równiejszych. Jeśli chcesz grać, powinieneś zgodzić się na tą propozycję.

 

Ale out Tizza też by inni musieli poprzeć, bo a nóż się pojawi?

Edytowane przez bulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz zobaczyłem ze tizz się przecież zadeklarował ze gra... w takim razie jednak bym nie mieszał. Ja byłbym zły gdybyście

Mi zabrali team przez 3 tyg nieobecności. TymbardZiej ze żadnych terminów tu nie miał

Do

Wykonania.

Zgadzam się, wyrzucenie Tizza w ciemno to zły pomysł ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma oddawań Duranta. Minidraft ruszył, idzie fajnie.

 

Ja zrobiłem wszystko, by liga ruszyła, pościągałem ludzi. Nie mogłem czekać z nadzieją, bo może ktoś zechce wrócić. Pisałem do Wilq'a w tej sprawie, myślę, ze może poświadczyć, że zbierałem chętnych.

Edytowane przez bulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma oddawań Duranta. Minidraft ruszył, idzie fajnie.

 

Ja zrobiłem wszystko, by liga ruszyła, pościągałem ludzi. Nie mogłem czekać z nadzieją, bo może ktoś zechce wrócić. Pisałem do Wilq'a w tej sprawie, myślę, ze może poświadczyć, że zbierałem chętnych.

Nie no, ja się zgadzam, z całym szacunkiem do Maca, ale to by było niezbyt w porządku jakby teraz kogoś wyrzucić z mini draftu ;) Ja jestem zwolennikiem dołączenia Maca do minidraftu jeśli jest miejsce a jeśli nie to trzeba zaczekać jeszcze miesiąc na Tizza i gdyby się nie pojawił to Mac przejmie jego ekipę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, ja się zgadzam, z całym szacunkiem do Maca, ale to by było niezbyt w porządku jakby teraz kogoś wyrzucić z mini draftu ;) Ja jestem zwolennikiem dołączenia Maca do minidraftu jeśli jest miejsce a jeśli nie to trzeba zaczekać jeszcze miesiąc na Tizza i gdyby się nie pojawił to Mac przejmie jego ekipę ;)

W pełni się zgadzam. Jeśli Tizz się nie pojawi, będę optował za tym, by przejął jego ekipę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ten pick chetnie oddam jak ktoś jest chętny :) Za gracza albo wybór w mini drafcie. Także jak ktoś jest 4 zainteresowany to zapraszam :-)

 

Mogę tez wszystko co nie ma ksywki kura za picki lub wybory w mini drafcie także kram Eviego otwarty zapraszam wszystkich do oglądania :-)

Edytowane przez evitacre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.