Skocz do zawartości

[Liga Roto Dynasty] sezon 2018/19


bulek

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra, to teraz ostatecznie.

 

Nie chciałem podejmować decyzji, bez zapoznania się z opiniami innych. Nie ukrywam, dla mnie ten trejd wygląda nierówno, niemniej argumentacja Bullsa wystarczyła mi do tego, że gdyby zależało to tylko ode mnie, ja bym to puścił. Teraz mogę z czystym sumieniem to zrobić.

 

Od razu zaznaczę, że gdyby nie ta druga kontuzja Walla, bym to z miejsca odrzucił. Ale ponieważ Wall już niemłody a dodatkowo odpuści prawdopodobnie większą część sezonu 19/20, to uznałem, że Tizz musi mieć jakiś dodatkowy fit za to.

Edytowane przez bulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie odnośnie $ po sezonie...

 

Dotąd było zawsze w ustawieniach ustawiane 200$ per team, i ceny były w wielu przypadkach po prostu za niskie, przez co wiele drużyn nie miało żadnego problemu z salary. A przecież to był błąd! Jeśli maksymalne salary to 250 na drużynę, to tak powinno być po prostu w ustawieniach...

 

Oczywiście, mogłbym tego nie pisać - ale po sezonie by były zapewne uwagi, skad tak wielkie salary...

 

W regulaminie zmieniłem, ale ja zawsze prędzej robię niż myślę ;)

 

A jak Wy na to patrzycie? Na moje zmiana jest nieodzowna i raczej oczywista.

Edytowane przez bulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z porównań wynika, że najbardziej dotknie to liderów. Im niżej w ranking, tym zmiana już symboliczna, a potem po prostu żadna.

 

Dla przykładu, myślę, że cena 44 za Westbrooka nie jest jakąś szczególnie wygórowaną, w draftach gdzie jest 200$ ciężko go za tą kwotę wyciągnąć ;)

 

Dalej mamy 34 Griffina, 33 Oladipo, 31 McColluma, 27 Randla itd, bym powiedział, że te ceny to i tak minimum :smile:

 

Pewnie ten cennik byłby bardziej wiarygodny, gdyby dało się ustawić, że najmniejsze to nie 0, ale 3. Choć z drugiej strony nie wiem, czy wtedy by się nie zmniejszyły?

Edytowane przez bulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze ze zaraz po przejeciu druzyny postanowilem rozmienic gwiazdy i zrobic przemeblowanie zeby poglebic sklad.

 

Dzieki temu wciaz nie wiedzac do konca z czego to wynika zobaczylem jak wysoka pensje bedzie mial chocby George i go wymienilem ;P dzieki temu poglebilem sklad i nawet z tymi zawodnikami co mam teraz aktualnie w skladzie (Walker, Beal, Simmons, Collins, Embiid) mieszcze sie w salary na nasteony sezon (247$) :)

 

Niemniej jednak przydaloby sie troche miejsca w salary na przyszly sezon zeby miec wieksze mozliwosci ruchow i dlatego mam do oddania Simmons (aktualnie 30$-w przyszlym 23$), Crowder (3$-10$), Osman (3$-9$). Wvgre wchodza rowniez wymiana pakietu dwoch z nich a nawet wszystkich trzech za jednego lub dwoch (zalezy za kogo).

 

Zainteresowanych zapraszam do negocjacji i wysylania ofert.

 

P. S 1

Mozna prosic komisza o aktualizacje skladow?

 

P. S 2

Czy tu obowiazuje trade deadline czy mozna robic wymiany caly czas?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blokbóster. Oddaję Kata za Kawhiego, Wendella Carter jr. I Kyle Andersona.

Evi?

Potwierdzam. Ja po tego Wendell'a to wrócę Qooniu, z jakąś mocną opcją w przyszłym albo za dwa sezony. Mega wierzę w dzieciaka jednakże za dużo meczów mi chłopaki opuszczają więc zdecydowałem się na wymianę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.