Skocz do zawartości

Liga Roto Keeper #1 sezon 2018/2019


marcos

Rekomendowane odpowiedzi

And here we go again... ;)

No nie bardzo - ‚Here we go again’by było gdybyśmy rozpatrywali potencjalnego keepera za gwiazdę tutaj jest łatwa decyzja - Conley to top 50 za 4 ech FA - tu nie ma specjalnie czego bronić :)

 

Gdyby ktoś inny zapodał taki trejd prawdopodobnie miałbyś możliwość czytania ok 10000 znaków w poście Dannego porównujących value wymienianych graczy i wzywającego do nie psucia rozgrywek tego typu wymianami i inne takie :) Just saying :)

Edytowane przez evitacre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszac "Here We go again" mialem raczej na mysli ze znow pojawia sie wymiana a w zwiazku z tym znow beda glosy za i przeciw i opinie dlaczego wymiana jest rowna albo nierowna...

Natomiast pod tym co napisales podpisuje sie rekami i nogami i tez czekam na obszerna argumentacje ze strony Danny'ego...jestem jej bardzo ciekaw...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osądzony i spalony na stosie za wymianę - "checked"! ;)

2r3zecg.jpg

 

Tak w skrócie może podsumować. Sorki, że dopiero teraz, ale miałem dużą weekendową imprezę rodzinną i nie było kiedy do kompa usiąść.

Na początek - nie obrażam się (jak niektórzy) za veto i nie chodzi nawet o to czy się z nim zgadzam, czy nie - po prostu każdy ma do tego prawo i to szanuję.

 

Mogłem oczywiście wrzucić wyjaśnienie krótkie na forum, ale po prostu nie miałem kiedy, natomiast kilka takich czy podobnych paczek wysłałem do kilku GMów, 2 negocjowało, ale w trakcie jeden się zgodził, 2 odrzuciło, bo poniekąd od jednego chciałem keepera, a drugi nie chciał jeszcze oddawać graczy których chciałem.

 

Nikt nie robił zarzutu, jakobym jakiś FA-sów dawał... albo, że ich chcę obrabować.

 

Evitacre - nikt Ci nie broni pisać, wręcz można ubolewać, że tak niewiele ludzi merytorycznie rozmawia o dealach - a jedynie krzyczy lub klika Veto. Dlatego też prosiłbym Ci jakąś dogłębną analizę "4 FA-sów", bo tekst ten ma niewiele wspólnego z rzeczywistością... Fajnie Ci grają McGruder i Dotson, ale obaj czekają na powroty kontuzjowanych.

 

W mojej "paczce" jest tylko jeden FA-s - Clarkson, który jest jednym z lepszych pobrań i jako jeden z nielicznych (obok Forbesa i Harella), którego rola wydaje się bezpieczna długoterminowo, a nie tylko jest hot przez kontuzje. Pokaż mi drugiego takiego na FA obecnie? A jeśli jest ich tyle, to czemu nikt ich nie bierze...?

 

Poniżej podejście do wymiany.

- cel był prosty, mam kilku solidnych graczy, którzy średnio wyglądają ze statami defensywnymi, które chętnie kupię

- OKC nie ma ławki, a drugi G (Evans) już zaczyna mieć problemy z kontuzjami.

- Conley nie wygląda już jak gracz top 30 sprzed kontuzji i rodzi też pewne ryzyko, które dla mnie jest akceptowalne bo trochę poprawia AST i STL. Niemniej nie chce tutaj pisać, że to leszcz jakiś bo nim nie jest - liczę, że w top 50 będzie, inaczej deal byłby bez sensu dla mnie. Spójrzcie jednak na wymianę w taki sposób (dane już po ost. nocy, kiedy śmiało można rzec oba moi gracze zaliczyli najsłabsze występy):

242wnxu.jpg

Naprawdę uważacie, że tu taka krzywda się dzieje? Conley nawet jak poprawi % to na 99,99% keeperem nie będzie za 47$, R.Jackson wygląda dobrze (prawie jak przed kontuzją) i Casey go chwali, dostaje rzuty, minuty i gra razem z Ishem. Nie żeby to był jakiś kluczowy aspekt, ale za 17$ (jeśli się nie połamie) obstawiam, że zostanie keeperem. Clarkson jako rols też wygląda dobrze (lepiej od G.Hilla, nie mówiąc o Sextonie), ale to oczywiście uzupełnienie wartości.

- Millsap gra jak gra, wielu tu na forum pisało już, że nie powinien być starterem i ma coraz gorszą skuteczność (abstrahując od tragedii tego sezonu, gdzie oczywiście wszyscy wiemy, że nie będzie tak rzucał cały sezon), ma jednak def staty których szukam, nawet kosztem %. W tym roku poszedł dosyć drogo (keeperem nie będzie na 110%) - ale bądźmy szczerzy, że bardziej nazwisko zagrało - bo rok temu to był poziom 85 miejsca w rankingu (gorzej od 40 letniego Dirka, Dedmona czy Sarica, ciut lepiej niż Henson, RHJ czy WCS) i nie wygląda jakby miał być w tym roku wyżej.

- dla porównania (wg evitacre) FA-s Bojan wydaje się mieć tożsamą rolę co w zeszłym roku i daje bardzo solidne %. Co więcej, jeśli Evans się połamie, jego rola znacznie może wzrosnąć

- Green to jest niewiadoma, może wchodzić w S5, może grac 26-28 min z ławki (jeśli JJJ będzie grał w S5), wyglądał dobrze w 2 pierwszych meczach, trudno ocenić, ja go oceniam jako rolsa, ale z drugiej strony to wg Was też krzywdząca wymiana:

65biv7.jpg

Specjalnie dałem staty za zeszły rok, żeby pokazać "lepszego" Millsapa, bo reszta aż tak wiele się nie różni.

Praktycznie wszędzie wychodzi na plus poza AST i BLK... a na ten moment to wychodzi,że jeszcze więcej tracę.

 

Podsumowując, uważam, że jak rozdzielimy w/w wymiany w powyższy sposób, to można podsumować, że o ile ja zyskam w 1 to stracę w 2. Łącznie wychodzi porównywalnie (ideałów nie ma), może ze względu na Conleya napiszę, że ja zyskuję - ale z drugiej strony z moich graczy jest szansa, że choć 1 (a może nawet 2, bo Bojan gra od zeszłego roku za 13-15$, a będzie kosztował 10$) będzie keeperem.

 

Ja oczywiście dalej będę wymian szukał, dlatego chętnie posłucham/poczytam waszych analiz, co byście każdej próby nie blokowali ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Evitacre - nikt Ci nie broni pisać, wręcz można ubolewać, że tak niewiele ludzi merytorycznie rozmawia o dealach - a jedynie krzyczy lub klika Veto. Dlatego też prosiłbym Ci jakąś dogłębną analizę "4 FA-sów", bo tekst ten ma niewiele wspólnego z rzeczywistością... Fajnie Ci grają McGruder i Dotson, ale obaj czekają na powroty kontuzjowanych.

 

W mojej "paczce" jest tylko jeden FA-s - Clarkson, który jest jednym z lepszych pobrań i jako jeden z nielicznych (obok Forbesa i Harella), którego rola wydaje się bezpieczna długoterminowo, a nie tylko jest hot przez kontuzje. Pokaż mi drugiego takiego na FA obecnie? A jeśli jest ich tyle, to czemu nikt ich nie bierze...?

 

 

Dogłębnie, po co skoro temat jest raczej oczywisty ? :smile: Może zerknijmy na benchmark którego używasz przy analizowaniu większości wymian tylko nie swojej powyżej - value! Mike - 0.25, najlepszy gracz po drugiej stronie wymiany - Green (po 2 meczach, raczej nie odzyska już S5) - minus 0.14. Nie oczekuj dogłębnych analiz jak próbujesz przepchnąć wymianę top 40 za 4 x top 120 + …  

 

Clarco raczej zaliczy zjazd w % imo. Jeżeli rola kogokolwiek w Cavs wydaje się bezpieczna to Love'a na liscie injury report :smile: Osobiście Forbesa bym nie zaliczył do grupy graczy których rola wydaje się długoterminowo pewna - jak wróci White w najgorszym wypadku imo będzie time share.

 

MCGruder i Dotson - zgadzam się, plus McGruder też gra na jakiś kosmicznych %, więc nawet jeśli miłość Spo zwycięży i da mu minuty to zjazd będzie znaczący chociażby ze względu na te % właśnie

 

Muszę poszperać w ustawieniach BM'a bo u mnie ani Reggie ani Bojan nie grają powyżej 10$

 

Fa to dla Ciebie ktoś powyżej 160 ? Czy jak do tego podchodzisz ? Jeśli tak do tego podchodzimy, zgadzam się, w top 160 się zmieszczą, wg takiej definicji to nie FA. Co imo nie zmienia faktu że 1x top 40 za 4 x top 110-150 to imo zły deal dla jednej ze stron :smile:

 

BTW ten dający bdb % Bojan ma TS% na poziomie 0,668, z kariery chyba troszkę gorzej to wygląda (dammit jednak w tym przypadku dogłębnie zanalizowałem!)

Edytowane przez evitacre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dogłębnie, po co skoro temat jest raczej oczywisty ? :smile: Może zerknijmy na benchmark którego używasz przy analizowaniu większości wymian tylko nie swojej powyżej - value! Mike - 0.25, najlepszy gracz po drugiej stronie wymiany - Green (po 2 meczach, raczej nie odzyska już S5) - minus 0.14. Nie oczekuj dogłębnych analiz jak próbujesz przepchnąć wymianę top 40 za 4 x top 120 + …

Serio? Conley nie jest i nie będzie juz graczem top 30-40, moim zdaniem top 50 (a może nawet top 60) to bardziej realny wynik, ale nie chodzi też o jego obniżanie value, tylko o idiotyczne teksty z Twojej strony o FA-sach...

3 zawodników poszło na drafcie w licytacji, a Reggiego to kilku negocjowało. Kpiną jest wartościowanie gracza po 4-5 meczach czy nawet 8. W ten sposób każdy zawodnik poza top 89-102 (zależnie od tego, czy ranking dot top graczy czy wszystkich i jest dedykowany naszej lidze czy tylko liczy ustawienia per sloty naszej ligi) jest ujemny... ujemny jest Love, CJ, Klay, M.Turner, Doncic, Teague, Dragic czy Ben Simmons - rozumiem bezwartościowi dla Ciebie gracze.

 

Clarco raczej zaliczy zjazd w % imo.

to tylko/aż Twoja opinia, a nie fakt.

 

Muszę poszperać w ustawieniach BM'a bo u mnie ani Reggie ani Bojan nie grają powyżej 10$

BTW ten dający bdb % Bojan ma TS% na poziomie 0,668, z kariery chyba troszkę gorzej to wygląda (dammit jednak w tym przypadku dogłębnie zanalizowałem!)

Jak szukasz to zaznacz odpowiednie opcje (generalnie dla wszystkich graczy i najlepiej dla naszej ligi, 220$ (uśredniony), z tego co pamiętam to BBM liczy w sezonie jak yahoo - tylko wg slotów, korektę robili na koniec sezonu dopiero).

a) Clarkson gra na razie za 13$ i raczej nic tu się nie powinno zmienić, a przy kontuzji Lova nawet może wzrosnąć czasowo. Korektę widzę tylko na FG w dół ale w AST, 3p i STL w górę

B) Słabo jednak analizowałeś, bo fakt - rzuca lepiej za 3, ale też sporo gorzej FT i kompletnie na razie brakuje def. statystyk. Więc spokojnie spadek FG% skompensuje się lub poprawi nawet poprzez FT i np. stl. Za ten sezon (na dziś) Bojan gra za 8-10 (na czas wymiany za 13), ale mnóstwo jest fluke value na razie, dlatego bardziej rzetelnie pokazuje jego value za zeszły sezon - bo trzeba się spodziewać porównywalnych (może ciut lepszych %) statystyk u niego.

c) Reggie gra za 7-9, ale rzuca na razie 7-8% poniżej swojego poziomu FG i słabsze ma przechwyty, wystarczy, aby wrócił do swoich wartości, aby value do +20$ wzrosła.

d) J.Green nie musi grać w S5 o czym pisałem, jemu wystarczy 26 min z ławki, co wielokrotnie pokazywał. Niemniej nikt nie pisze, że ma grać na poziomie top 50, setka to jego target.

 

Fa to dla Ciebie ktoś powyżej 160 ? Czy jak do tego podchodzisz ? Jeśli tak do tego podchodzimy, zgadzam się, w top 160 się zmieszczą, wg takiej definicji to nie FA.

FA's to ktoś kto jest do wzięcia z FA/W lub typ zawodnika w każdej chwili do wzięcia za innego (z reguły dotyczy krótkoterminowego) gracza, bo tylko na początku sezonu można korektami skłądu znaleźć kogoś na FA - potem to loteria treadeline i kontuzji..

Generalnie jak były wymiany gdzie uważałem (komentując),że ktoś może sobie wziąć jakiegoś FA-sa o porównywalnym potencjale value i czasowym) to wskazywałem w swojej wypowiedzi. Ty nie wskazałeś nikogo, nie sprawdziłeś którzy zawodnicy i za ile poszli w drafcie, jak produkują - więc trochę słabe to było.

 

BTW. Gratuluję Marcos, pięknie skorzystałeś z zawetowanej wymiany. Nawet obstawiałem, że ten ruch wykonasz... aż dziwiłem się, że wcześniej na to nie wpadłeś ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio? Conley nie jest i nie będzie juz graczem top 30-40, moim zdaniem top 50 (a może nawet top 60) to bardziej realny wynik

to tylko/aż Twoja opinia, a nie fakt.

 

 

... nie chodzi też o jego obniżanie value, tylko o idiotyczne teksty z Twojej strony o FA-sach...

hiperbola mająca na celu podkreślenie różnicy w value

 

 

to tylko/aż Twoja opinia, a nie fakt.

 

jak sprawdzałem było sporo wyższe niż w karierze, także moja opinia poparta danymi historyczny (zgadzam się że to ciągle nie jest fakt bo nie wiem która część Ci w tej mojej wypowiedzi nie pasowała :))

 

Jak szukasz to zaznacz odpowiednie opcje (generalnie dla wszystkich graczy i najlepiej dla naszej ligi, 220$ (uśredniony), z tego co pamiętam to BBM liczy w sezonie jak yahoo - tylko wg slotów, korektę robili na koniec sezonu dopiero).

Czyli bench players nie po 1$ ? Serio pytam jak to ustawić na BM :)

 

a) Clarkson gra na razie za 13$ i raczej nic tu się nie powinno zmienić, a przy kontuzji Lova nawet może wzrosnąć czasowo. Korektę widzę tylko na FG w dół ale w AST, 3p i STL w górę

B) Słabo jednak analizowałeś, bo fakt - rzuca lepiej za 3, ale też sporo gorzej FT i kompletnie na razie brakuje def. statystyk. Więc spokojnie spadek FG% skompensuje się lub poprawi nawet poprzez FT i np. stl. Za ten sezon (na dziś) Bojan gra za 8-10 (na czas wymiany za 13), ale mnóstwo jest fluke value na razie, dlatego bardziej rzetelnie pokazuje jego value za zeszły sezon - bo trzeba się spodziewać porównywalnych (może ciut lepszych %) statystyk u niego.

c) Reggie gra za 7-9, ale rzuca na razie 7-8% poniżej swojego poziomu FG i słabsze ma przechwyty, wystarczy, aby wrócił do swoich wartości, aby value do +20$ wzrosła.

d) J.Green nie musi grać w S5 o czym pisałem, jemu wystarczy 26 min z ławki, co wielokrotnie pokazywał. Niemniej nikt nie pisze, że ma grać na poziomie top 50, setka to jego target.

 

 

Nie piszę że Ci gracze nie będą mieli korekt statystyk, mówię że i tak nie będą w top 100. Bogdanowic miał najlepszy sezon w karierze rok temu, nie wiem czy jest w stanie to powtórzyć w tym sezonie w IND gdzie jest więcej graczy na obwód, Clarcson jak Clevland pójdzie w ogrywanie młodzieży to też raczej nie wygląda mi na prospekt czy kogoś kto zapewni $$$ ze sprzedaży biletów żeby mu dawać 30 minut / g. Green jest fajny, ten z GSW i Toronto, ten z Memphis nie bardzo. A Reggie to się zbliża do top 200 chyba na ten moment :) Btw gdzie będzie Mike jeśli nastąpi korekta FG o której piszesz przy Reggim ? :)

 

Generalnie jak były wymiany gdzie uważałem (komentując),że ktoś może sobie wziąć jakiegoś FA-sa o porównywalnym potencjale value i czasowym) to wskazywałem w swojej wypowiedzi. Ty nie wskazałeś nikogo, nie sprawdziłeś którzy zawodnicy i za ile poszli w drafcie, jak produkują - więc trochę słabe to było.

Pisałem wyżej,  miało służyć podkreśleniu dysproporcji w wartości graczy. Chociaż imo Green to jest FA wg tej definicji :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo jakoś nie widzę abyś pokazał tych dostępnych na FA graczy... tymczasem jak tam korekta FG u Conleya?

A o sprzedaż biletów w Cavs by się nie martwił, bo Clarkson (który jak tak dalej pójdzie "korekta" Mike'a to będzie zaraz wyżej od Conleya - zresztą wg Ninja już jest) to akurat ich najmniejsze zmartwienie.

Ot kwestia małych próbek o których nie wiem po co się rozwijasz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo jakoś nie widzę abyś pokazał tych dostępnych na FA graczy... tymczasem jak tam korekta FG u Conleya?

A o sprzedaż biletów w Cavs by się nie martwił, bo Clarkson (który jak tak dalej pójdzie "korekta" Mike'a to będzie zaraz wyżej od Conleya - zresztą wg Ninja już jest) to akurat ich najmniejsze zmartwienie.

Ot kwestia małych próbek o których nie wiem po co się rozwijasz...

No nie pokazałem ponieważ napisałem wyraźnie ze to była hiperbola mająca podkreślić dysproporcje w value. Od tej części jakoś uciekasz.

 

Jak korekta u clarsona ? Przecież dyskutowanie po każdym rozegranym meczu na ten temat jest o kant d*** rozbić, nie uważasz ?

 

Nie zgadzam sie ze sprzedaż biletów na których głównie opierają sie przychodu klubu to najmniejsze zmartwienie Cavs.

 

Ja sie nie rozwijam odnośnie małych próbek, Ty to robisz. Na początku sezonu [ co oczywiście moze być w trakcie sezonu zweryfikowane ] conley był uważany za jakieś top 40-50, pozostali gracze byli poza top 120 raczej. Value na moment jak o tym pisaliśmy to potwierdzało.

 

To Ty zacząłeś pisać o love etc którzy byli w ranku na 200 miejscu nie ja. Różnica między love na 200 miejscu a reggiem na 200 miejscu jest taka ze love historycznie był lepszy wiec założenie ze sie poprawi ma jakieś ręce i nogi a reggie jak sie poprawi to raczej do tego swojego mniej wiecej ranku na poziomie 120. Moze to nie nastąpić, ja tego nie wiem, oceniam na podstawie informacji jakie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpisuję, co by nasz temat nie umarł... ;)

 

No nie pokazałem ponieważ napisałem wyraźnie ze to była hiperbola mająca podkreślić dysproporcje w value. Od tej części jakoś uciekasz.

Ja nie uciekam, po prostu nie widzę sensu odnosić się do value po 5 meczach które przytoczyłeś...

 

Jak korekta u clarsona ? Przecież dyskutowanie po każdym rozegranym meczu na ten temat jest o kant d*** rozbić, nie uważasz ?

j.w. to Ty taką ocenę zacząłeś... ja robiłem propsa w oparciu o moją prognozę na sezon z uwzględnieniem kluczowego ryzyka - kontuzji.

 

Ja się nie rozwijam odnośnie małych próbek, Ty to robisz. Na początku sezonu [ co oczywiście może być w trakcie sezonu zweryfikowane ] conley był uważany za jakieś top 40-50, pozostali gracze byli poza top 120 raczej. Value na moment jak o tym pisaliśmy to potwierdzało.

j.w. - ale się zapytam, gdzie odnoszę się do małych próbek? PRzecież to Ty wrzuciłeś value po 5 meczach ;)

Gdybym miał to robić to takimi wstawkami bym Cię katował:

eqbl6w.jpg

 

historycznie był lepszy wiec założenie ze sie poprawi ma jakieś ręce i nogi a reggie jak sie poprawi to raczej do tego swojego mniej wiecej ranku na poziomie 120.

Czyli Conley i Love którzy mają 44%FG kariery się poprawią, ale Reggie u Caseya (43%FG kariery) dalej będzie bustem.

BTW. Reggie w formie to ok. 90 miejsce, zdrowy Conley ok. 50 (nie liczę tych sezonów gdzie miał ponad 2 stl, bo "to se ne vrati"

Clarkson grając swój basket to ok. 110 pozycja, Bojan i Green tu pełna zgoda że gracze na ok. 130 pozycję, ale wiesz że u nas same aktywne sloty to 160 miejsc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpisuję, co by nasz temat nie umarł... ;)

 

Ja nie uciekam, po prostu nie widzę sensu odnosić się do value po 5 meczach które przytoczyłeś...

 

Potwierdzała oczekiwania przedsezonowe, tylko dlatego. Wiadomo że próba za mała.

 

 

j.w. to Ty taką ocenę zacząłeś... ja robiłem propsa w oparciu o moją prognozę na sezon z uwzględnieniem kluczowego ryzyka - kontuzji.

 

 

Robiłeś wymianę bo wiedziałeś że Conley da Ci dużo więcej niż ta banda razem wzięta. Ryzyko kontuzji - raz że ciekawi mnie jak je wyliczyłęś, dwa to reggie keeper i green ten troszkę słabszy też iron manami to bym nie nazwał :)

 

 

j.w. - ale się zapytam, gdzie odnoszę się do małych próbek? PRzecież to Ty wrzuciłeś value po 5 meczach ;)

W poście w którym pisałeś o ranku Love.

 

 

Gdybym miał to robić to takimi wstawkami bym Cię katował:

[...]

Już nieaktualne :) A reggie keeper, clarco i bojan dalej tam gdzie byli, niesamowite ;) 

 

 

Czyli Conley i Love którzy mają 44%FG kariery się poprawią, ale Reggie u Caseya (43%FG kariery) dalej będzie bustem.

BTW. Reggie w formie to ok. 90 miejsce, zdrowy Conley ok. 50 (nie liczę tych sezonów gdzie miał ponad 2 stl, bo "to se ne vrati"

Clarkson grając swój basket to ok. 110 pozycja, Bojan i Green tu pełna zgoda że gracze na ok. 130 pozycję, ale wiesz że u nas same aktywne sloty to 160 miejsc...

Gramy w roto 1 czy roto 9 ? :) Sama poprawa fg% nic nie zmieni, pisałem o overall ranku. Reggie na 90 ? Czy to nie jest jego najlepsze osiągnięcie w karierze ? Wiem że aktywne sloty to 160, sam mam jakiś 4 czy 5 graczy blisko tego poziomu ;) Wiem też że różnica w value pomiędzy top 50 a top 140 to przepaść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

W poście w którym pisałeś o ranku Love.

Pokazywałem jak kuriozalne wnioski wysunąłeś.

 

 

Już nieaktualne :) A reggie keeper, clarco i bojan dalej tam gdzie byli, niesamowite ;)

Niesamowite jest to, że w każdej chwili możesz sprawdzić za ile produkują zamiast pisać głupoty:

M.Conley produkuje za 20$ i jest 90 (za FB Ninja), za 24$ i jest 81 (wg BBM)

Bojan za 18$ (108) / 21$ (98)

Jordan 13$ (127), 13$ (133)

 

Poza top 160 (zależnie od rankingu) są m.in. Jeff Teague, Goran Dragic, Ricky Rubio, Harrison Barnes, Reggie Jackson, DSJ, Ingram i oczywiście Love.

 

No ale dla Ciebie to bezwartościowe FAsy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokazywałem jak kuriozalne wnioski wysunąłeś.

Czyli jakie ? Że na bazie oczekiwań przedsezonowych oraz po kilku rozegranych meczach Conle'y powinien mieć dużo większa wartość niż cała wymieniona grupa graczy i że moim zdaniem tak to będzie wyglądało na koniec sezonu. 

Ty wyskoczyłeś najpierw z Love na pozycji 200 - ja nigdzie nie twierdziłem że on tam zostanie. Później stwierdziłeś że sugerowałem że jak love poprawi FG% to będzie ok a jak Reggie to dalej będzie bustem - no to też nie miało miejsca bo odniosłem się do ich overall ranku. 

 

 

 

Niesamowite jest to, że w każdej chwili możesz sprawdzić za ile produkują zamiast pisać głupoty:

M.Conley produkuje za 20$ i jest 90 (za FB Ninja), za 24$ i jest 81 (wg BBM)

Bojan za 18$ (108) / 21$ (98)

Jordan 13$ (127), 13$ (133)

 

Jak pisałem Conle'y było ok 60tki. Zakładam że skoro piszemy przy tak małej próbie zmiany po każdym meczu będą/mogą być dość znaczące więc przytaczanie tego po każdym lepszym meczu jest trochę imo słabe. Możemy sobie te rankingi wklejać w poniedziałki i o nich dyskutować :) Na koniec sezonu się pośmieję jak się ostro pomyliłem odnośnie Mike'a i innych albo jak miałem rację. Btw powyżej brakuje reggiego keepera: - 205 / -0,36 / 1$

 

 

Poza top 160 (zależnie od rankingu) są m.in. Jeff Teague, Goran Dragic, Ricky Rubio, Harrison Barnes, Reggie Jackson, DSJ, Ingram i oczywiście Love.

 

No i ? Wiem że w lidze gracze którzy grają słabiej niż zakładałem ja czy byli pozycjonowani na ninjy czy bm, mnie bardziej interesuje o ile pozycji ich aktualny rank odbiega od produkcji za resztę sezonu na tym etapie. 

 

 

 

No ale dla Ciebie to bezwartościowe FAsy.

 

 

 Pudło! Nie są, napisałem już skąd się wzięło to sformułowanie i dlaczego go użyłem.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Panowie możecie przestać kpić sobie z innych graczy ta wymiana po raz kolejny? Jak Regis tylko rzuciłeś hasło to tylko czekałem, aż to zrobicie... Co takiego się zmieniło w wartościowaniu tych graczy od veta, poza tym że chyba wszyscy (niby keeperzy) grają gorzej niż wielu (w tym on sam) zakładało?

Którzy z nich to niby tacy zajebisci keeperzy co to mają równoważyć 2 z 3 najlepszych graczy ligi???

 

Murray produkuje za 17$ wg starego budżetu premiowego (średnio 220$), a będzie "keeperem" za... 16. Koleś nie ma stat defensywnych, perspektywa jakiegoś skoku poprzez % znikoma.

Green produkuje za 26$, będzie keeperem za... 26$. Od 2 lat spadek w produkcji, nawet bez DMC. Z nim ma znikome szansę na większą produkcję, bez armagedonu w stylu odejdzie Klay i Durant.

Mitchell - chyba jedyny keeper, choć chyba większość się dziwi czemu geometrycznie się nie rozwinął, gra za 23$ (po małym szczycie formy), będzie keeperem za 14$. Jest opcja że na min. 2-3 sezony zostanie w przeciwieństwie do powyższych.

 

Ci kolesie idą za:

Curry który produkuje za 79$ i będzie kosztował 92$ (pewnie nie zostanie)

Harden który produkuje za 83$ a będzie kosztował 87$ (wg mnie pewniak do zostania jako keeper, bo w drafcie pójdzie drożej)

Favors który gra za 20$ i będzie kosztował 23$.

 

Dla mnie ujmowanie tu Greena czy Murraya to jakiś kosmos jako "paczka" keeperow. Jeśli wyjmiemy Murraya i Favorsa (dla mnie to zwykli gracze) i popatrzymy na resztę to wg mnie Harden jest lepszym keeperem od Greena a produkuje prawie 4* więcej!

 

W jaki niby sposób Green niweluje czterokrotnie większa wartość Hardena, skoro on może zostać jak Harden max. 1 sezon jako keeper (przy obecnej produkcji).

 

Wychodzi więc, że te potencjalnie 2-3 (może więcej jeśli się mega rozwinie) lata Mitchella to ma być rekompensata za Hardena i Currego?

 

Wiecie koledzy co to fair play?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.