Skocz do zawartości
Stryder

Mockowanie 18/19

Rekomendowane odpowiedzi

Tez moge jesli beddzie troche osob i nie bedzie botow

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakby co to ja juz wszedlem na ten o nazwie "Triangle offense" start o 20:25. Wiec chetni moga juz wbijac bo kompletu "naszych pewnie i tak nie uda sie dzisiaj uzbierac.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

4-5 iu naszych to chyba za malo na sensowny mock..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

4-5 iu naszych to chyba za malo na sensowny mock..

Juz 7-8. Gramy czy nie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

6 naszych. To jak na ta godzine w czwartek i tak niezly wynik. Ja moge tak zamockowac chyba ze wiecej chetnych jest to. Ozna cos za 15 minut znalezc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

to przeskok na Buzzer Beater 2298688?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem czy przez to bedzie wiecej naszych ale mozemy. To za minute przeskok?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wrzucicie wyniki wczorajszego mocka?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wrzucicie wyniki wczorajszego mocka?

Y! ma chyba jakis problem z mailami, bo gadalem z goozem i zadnemu z nas nie przyszly.

Ale generalnie same old same old - wyciagnalem Duranta w promocji za 67 czy jakos tak :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Potwierdzam. Ja chcialem rano wrzucic wyniki ale maila z wynikami jak nie bylo tak nie ma.

Faktycznie bez wiekszych niespodzianek. Paru poszlo drozej paru taniej ale wiekszych odstepstw od juz 4 mockow w ktorych bralem udzial w tym roku, nie zauwazylem.

Z nastepnym mockiem poczekam z tydzien bo wtedy moga byc jakies roznice bo preseason bedzie w trakcie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Y! ma chyba jakis problem z mailami, bo gadalem z goozem i zadnemu z nas nie przyszly.

Ale generalnie same old same old - wyciagnalem Duranta w promocji za 67 czy jakos tak :smile:

Potwierdzam. U mnie to samo - nic nie doszło.

I jak przejrzałem to wcześniej dostawałem ale teraz moze to mieć związek z tym że znowu pojawiły się te oceny za draft - Mock Draft Report Card.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chodzi o maile, to też zauważyłem problem wcześniej. Jednak wydaje mi się, że po prostu nie ma tego zaznaczonego, powiadomienia o nowym mailu, a maile dalej przychodzą i ja tak miałem ostatnio z mockiem ;) po prostu wszedłem w maile (choć nie było powiadomienia o nowym mailu) i tam były wyniki mocka, więc sprawdźcie ;) może się mylę, ale powinny być (przynajmniej na kompie). Chyba, że znów Y! przekombinowało...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja sprawdzalem kilka razy maila i nic nie bylo a za wszystkie poprzednie mocki dostawalem maila jeszcze tego samego wieczoru.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.