Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Denver ma 53W a Jazz mogą mieć max 52W więc TOP3 mają pewne

Ale nie top2 i raczej Denver jest takim zespołem, że im by się HCA w drugiej rundzie przydało. Jeśli gambling nie wypali, i HOU będzie miało 2# to jestem raczej pewien ich zwycięstwa. Przy Nuggets na 2# to dla mnie byłaby seria 50-50.

Nie chce mi się teraz z telefonu sprzedać, ale jeśli go nie ma to mój błąd. Tylko strata HCA jest mało prawdopodobna, wiec w praktyce i tak ma HCA

Starczy że przegrają na wyjeździe z Jazz, a Houston wygra z Oklahomą. Jak dla mnie wcale nie tak mało prawdopodobne.

Jakbyś lubił trivia, to w Salt Lake City ostatni raz Nuggets wygrali jeszcze w 2014 i od tamtej pory mają bilans 0-8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myśle że nawet z HCA Rockets by ich zamkneli w 6  [wybitnie słabo Nuggets zawsze wyglądają przeciwko nim] ale może wyjść śmiesznie jak nie dość że i tak będą musieli z tymi Rockets zagrać to jeszcze bez HCA

chyba że wierzą w to że mogą wygrać z Jazz na ich terenie i wtedy zgarna pełną pule a Malone będzie okrzyknięty wybitnym taktykiem ;d

Edytowane przez dapunk20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie top2 i raczej Denver jest takim zespołem, że im by się HCA w drugiej rundzie przydało. Jeśli gambling nie wypali, i HOU będzie miało 2# to jestem raczej pewien ich zwycięstwa. Przy Nuggets na 2# to dla mnie byłaby seria 50-50.

Czyli Nuggets należy się 2 miejsce połowicznie?

Ja myśle że nawet z HCA Rockets by ich zamkneli w 6

Czy jednak nie zasłużyli? ;-) Edytowane przez jack
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HCA to top4, wiec nie wiem czemu wyzej próbowałeś wprowadzić w błąd.

Oczywiście że kłamiesz.

HCA to home court advantage, a nie top4.

W NBA oznacza to możliwość zagrania większej liczby spotkań we własnej hali oraz rozpoczynanie serii u siebie

Czyli Nuggets należy się 2 miejsce połowicznie?

Czy jednak nie zasłużyli? ;-)

Kto według Ciebie jest mistrzem za poprzedni sezon - Warriors czy Rockets?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warriors z gwiazdką ;d

 

jack ja nie pisałem nic o zasługiwaniu, po prostu jak Blazers mają dostać znów LAC to zamiast 2 ciekawych serii [POR-UTA / UTA-DEN] dostalibyśmy jedną w miare ciekawą [POR-LAC] i jedną nudną [DEN-POR] bo Blazers nie dość że zawsze w PO są jedną z gorszych ekip to jeszce wypadł im 2 najlepszy gracz a ich podstawowym wysokim jest tera niejaki Enes Kanter. Raczej nic dziwnego że nikt poza ich fanami nie ma zamiaru oglądać takiej ekipy w 2 rundzie

 

Chociaż w sumie jakby oni dostali tych LAC [ale nie dostaną, bo jak pisałem wcześniej jak nie zdarzy się nic dziwnego to dostaną albo OKC albo UTA] to Clipersi by mogli z nimi spokojnie tą serie wygrać

Edytowane przez dapunk20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc jaki cel miało Twoje poprzednie pytanie?

Próbuję zgłębić czy twoje zasady określania niesprawiedliwości dziejowej są spójne czy dotyczą tylko Blazers.

 

Ale skoro boisz się odpowiedzieć i zdażyło ci się już kłamać na temat Blazers to mam jasność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbuję zgłębić czy twoje zasady określania niesprawiedliwości dziejowej są spójne czy dotyczą tylko Blazers.

 

Ale skoro boisz się odpowiedzieć i zdażyło ci się już kłamać na temat Blazers to mam jasność.

Są jak najbardziej spójne, bo to jaki seed Denver nie zależy od tego, że rywale mają ich za śmieszny zespół, na który chcesz trafić w PO, bo możesz ich łatwo ograć. Edytowane przez RappaR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieć taki win na wyciągnięcie ręki i kończyć mecz Thomasem

 

brawo

 

No przecież odpoczynek w tym meczu a nie w b2b na koniec sezonu pokazuje, że porażka była zaplanowana (imho za duże ryzyko na którym mogą bardzo dużo stracić, ale to szalony Mike jest u sterów nie ja :) )

 

Czyli IT się na coś przydał szalonemu Mike'owi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem czutke żeby tego nie oglądać, Malone tak zamieszał tym bigosem, że nie dość, że nie będzie 2 seedu, to jeszcze po takim meczu Joka trochę strach się bać, no ale to są konsekwencje tych całosezonowych napinek, trzeba mieć dobro drużyny jako cel nadrzędny

 

w nagrodę jeśli ktoś się jeszcze wahał kogo dać do 1st all-nba, to już raczej się nie waha

 

ta końcówka rs to jest jakiś koszmar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.