Skocz do zawartości

Świat celebrytów- z cyklu kogo podziwają niektórzy


havlicek

Rekomendowane odpowiedzi

Takie mamy podle czasy.

 

Wczoraj podczas koncertu u2 w tv dopadła mnie nostalgia ze czasy robią się coraz bardziej parszywe.

 

Ludzie coraz bardziej zadufani i równocześnie patrząc na popisy matura to bzdura lub milionerze coraz głupsi.

Do niedawna walczyłem z tym ale chyba czas zmienić postawę bo za dużo tego wokół.

 

Trzeba te głupotę raczej wykorzystać do swoich celów

Meh to nie jest tak ze ludzie są teraz głupsi niż kiedyś, tylko dzięki nowej technologi takiej jak internet masz większy dostęp do ludzi który gadają różne głupoty. Jak to powiedział któryś z youtuberow kiedyś wioskowy głupek był wioskowy glupkiem, dziś robi pranki które oglądaja miliony ludzi(kiedyś w telewizji leciały programy w stylu śmiechu warte) czyli to samo tylko inna skala.

 

A kultura inwidualizmu to jest coś co mimowolnie naslasujemy na wzór zachodniego kręgu cywilizacyjnego.

 

/Dobrze by było przenieść te posty do jakiegoś osobnego tematu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozkminki o pustakach. Współczuję, załóżcie jakiś koszykarski pudelek i będziecie mieć miejsce do dysput.

Czemu od razu tak niegrzecznie ? taka Kendall Jenner czy jak jej tam. Nie zdajesz sobie skali potencjału tej dziewczyny. 

 

Żeby taki Harden czy Westbrook miał tyle obserwujących to musiałby do swojej liczby którą posiada obecnie  użyć tabliczki mnożenia, albo jeden drugiemu nasikać do buzi, nagrać i opublikować. Albo jedno, i drugie :P 

 

93 miliony obserwujących to wiecej niż liczba ludności naszego zachodniego sąsiada, a gdyby ona sama była państwem, zajmowała by 16-ste miejsce pod względem ludności zrzucając z niego Demokratyczną Republikę Konga, a plasując się tuż za Wietnamem (96 milionów) 

Ma 93 miliony obserwujących na Instagramie, a  sama ma dopiero 22 lata (więc jeszcze będzie wchodzić w swój prime) więc aż nie chce wiedzieć co to będzie za np. 5 lat  :tongue:

Edytowane przez Vice-kontorezerwowe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozkminki o pustakach. Współczuję, załóżcie jakiś koszykarski pudelek i będziecie mieć miejsce do dysput.

Troche ciemnogrod prezentujesz. Laska zna sie na promocji siebie, ma wyglad - jest modelka. Czemu od razu od pustaka?

18 baniek jest warta, w wieku 22 lat, zarobisz przez cale zycie 1/10 tego chlopie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem kto to jest, więc wrzucam w internet. Patrzę celebrytka, modelka znana z jakiegoś programu o Kardashianów, który miał podobny sposób co prowadzenia o ten Hulk Hoganie czyli totalne gówno. Żadnych ciekawych zajęć, opinii, ot świecenie dupą w bikini czyli błahe życie ładnej dziewczyny nie mające sobą nic do zaoferowania. Jakaś tam pewnie nowa Paris Hilton tylko o dekadę później.

 

Potencjał dziewczyny, tłumaczony ilością likeów czy obserwowań w internecie...

 

Zachwycanie się tym jakie ma znakomite podejście do biznesu... do świecenie dupą czy uczestnictwach w jakiś seks kamerach to nie trzeba żadnego geniuszu. Równy podziw budzą u Was panie w klubach go-go zarabiające 10 tys. tygodniowo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem kto to jest, więc wrzucam w internet. Patrzę celebrytka, modelka znana z jakiegoś programu o Kardashianów, który miał podobny sposób co prowadzenia o ten Hulk Hoganie czyli totalne gówno. Żadnych ciekawych zajęć, opinii, ot świecenie dupą w bikini czyli błahe życie ładnej dziewczyny nie mające sobą nic do zaoferowania. Jakaś tam pewnie nowa Paris Hilton tylko o dekadę później.

 

Potencjał dziewczyny, tłumaczony ilością likeów czy obserwowań w internecie...

 

Zachwycanie się tym jakie ma znakomite podejście do biznesu... do świecenie dupą czy uczestnictwach w jakiś seks kamerach to nie trzeba żadnego geniuszu. Równy podziw budzą u Was panie w klubach go-go zarabiające 10 tys. tygodniowo?

Nie, nie budzą, i te całe Jenner też nie budzą, co nie zmienia faktu, że z racji ich sukcesow biznesowych (w 3 lata wykręcić firmę kosmetyczna do wartości 900 mln to sukces) można spokojnie powiedzieć, że nie są zwykłymi pustakami. Zwykłych pustaków w hollywood jest pełno, ale one nie robią takich obrotów w całym swoim życiu.

 

A Simmons i inny goście z NBA robią to dla rozgłosu w 90%, co tu się oszukiwać. Dla znanej osoby, koszykarza też, ilość like'ów, obserwowań itp przekłada się na ich zarobki n.im w reklamach więc takie ruchy się opłacają

Edytowane przez TuPalnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm w sumie ciekawe, ile lajków na takim intagramie lub fb dochodzi z każdym nowym znanym partnerem... może to też jest jakiś sposób? 

 

Przykładowo: 

Clarkson +50 tys

Blake +500 tys

Simmons +500 tys 

 

I pomału sobie dokłada. Nie wiem z kim tam jeszcze mogła się pokazywać, ale nowy koleś to teoretycznie też jakiś boost. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

93 miliony obserwujących to wiecej niż liczba ludności naszego zachodniego sąsiada, a gdyby ona sama była państwem, zajmowała by 16-ste miejsce pod względem ludności zrzucając z niego Demokratyczną Republikę Konga, a plasując się tuż za Wietnamem (96 milionów) 

no i dzięki rodzinie Kardashianów dowiedziałem się,że ex Zair i Wietnam mają,aż tyle ludności ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu od razu tak niegrzecznie ? taka Kendall Jenner czy jak jej tam. Nie zdajesz sobie skali potencjału tej dziewczyny. 

 

Żeby taki Harden czy Westbrook miał tyle obserwujących to musiałby do swojej liczby którą posiada obecnie  użyć tabliczki mnożenia, albo jeden drugiemu nasikać do buzi, nagrać i opublikować. Albo jedno, i drugie :tongue:

 

93 miliony obserwujących to wiecej niż liczba ludności naszego zachodniego sąsiada, a gdyby ona sama była państwem, zajmowała by 16-ste miejsce pod względem ludności zrzucając z niego Demokratyczną Republikę Konga, a plasując się tuż za Wietnamem (96 milionów) 

Ma 93 miliony obserwujących na Instagramie, a  sama ma dopiero 22 lata (więc jeszcze będzie wchodzić w swój prime) więc aż nie chce wiedzieć co to będzie za np. 5 lat  :tongue:

 

Gdyby Harden zrobił publiczne golenie brody to też pewnie by miał więcej "obserwujących" a gdyby wypuścił do filmu film jak pieści cycki Nicki Minaj i inne takie to zapewne też miałby mnóstwo obserwujących.

Tak sobie rozkminiam, żę Rocco to ma pewnie jeszcze więcej obserwujących niż Kardashianki, tylko akurat nie na Instagramie.

 

Telewizja robi ludziom z mózgu sieczkę i to widać. Ale cieszę się, że to łykasz jak pelikan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę, że na świecie, w Stanach - jest tysiące ładnych dziewczyn, a ta ma 100mln followersów na instagramie i 30 mln na twitterze, jest najlepiej zarabiającą modelką na świecie i generalnie zarobiła miliony - to albo miała mega farta, albo jest zajebista w tym co robi. Ja tam typuję to drugie. A wywyższanie się nad gwiazdami MTV, to trochę jak krytykowanie samotnego kolesia, który w klubie wykorzystał w toalecie pijaną modelkę, albo przeciętnego typka, który widząc na środku ulicy 1000 zł, w sprincie ku banknotom wywrócił kobietę - wiadomo, moralnie nie do końca wporzo, z boku można nawet krytykować, ale będąc w ich pozycji niewiele osób tak naprawdę by się przejmowało. Analogicznie z tą laską.

 

A co do Simmonsa, to z perspektywy przeciętnej, w miarę dobrze wykształconej osoby - ideał to kobiety to ''mądra, ładna, inteligentna, a jak dobrze zarabia to zajebiście''. Z perspektywy przeciętnego Simmonsa - ideał kobiety to ''ładna, znana, zajebiście zarabia''. No a przyjmując te kryteria, spotyka się (z jego perspektywy) być może z najlepszą laską jaką w ogóle mógłby wyrwać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę, że na świecie, w Stanach - jest tysiące ładnych dziewczyn, a ta ma 100mln followersów na instagramie i 30 mln na twitterze, jest najlepiej zarabiającą modelką na świecie i generalnie zarobiła miliony - to albo miała mega farta, albo jest zajebista w tym co robi. Ja tam typuję to drugie. 

Całkowicie błędnie, miała mega farta, a właściwie korzysta z tego, że jej siostra jest zajebista w tym co robi:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby Harden zrobił publiczne golenie brody to też pewnie by miał więcej "obserwujących" a gdyby wypuścił do filmu film jak pieści cycki Nicki Minaj i inne takie to zapewne też miałby mnóstwo obserwujących.

Tak sobie rozkminiam, żę Rocco to ma pewnie jeszcze więcej obserwujących niż Kardashianki, tylko akurat nie na Instagramie.

 

Telewizja robi ludziom z mózgu sieczkę i to widać. Ale cieszę się, że to łykasz jak pelikan.

BUHAHAHAAHAH co za typ, przecież  Ja to prześmiewczo z ironią napisałem :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam zielonego pojęcia kto to jest, więc możesz mieć rację. Co nie zmienia założenia, że muszą one (w sensie, te siostry) być wybitne w promocji samych siebie, bo to ścisła czołówka celebrytek, które osiągają sukcesy (w kategorii celebry) nie tylko w MTV, a przecież tego samego próbują tysiące. 

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszcie jeszcze (w wywyższającym tonie), że disco polo to chała pls - wtedy będzie już totalna żenadka!

 

ALE JESTEM INTELIGIENTNY BO NIE OGLĄDAM MTV! (wtf)

 

Widzisz, problem nie polega na ocenie tych programów. Problem polega na tym, że pojawiają się ludzie którzy oceniają czyjąś "zajebistość" poprzez liczbę obserwujących. To słabe jest po prostu.

BUHAHAHAAHAH co za typ, przecież  Ja to prześmiewczo z ironią napisałem :grin:

Nie wyglądało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkowicie błędnie, miała mega farta, a właściwie korzysta z tego, że jej siostra jest zajebista w tym co robi:)

 

Czyli coś jak Jordan, który na plecach Magica i Birda wyniósł swoją popularność na nowy level.

 

Czyli generalnie MJ też miał farta, bo gdyby inni nie "zrobili" popularności NBA i koszykówki w ogóle to byłby max przeciętnym bejsbolistą w Minor League!

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam zielonego pojęcia kto to jest, więc możesz mieć rację. Co nie zmienia założenia, że muszą one (w sensie, te siostry) być wybitne w promocji samych siebie, bo to ścisła czołówka celebrytek, które osiągają sukcesy (w kategorii celebry) nie tylko w MTV, a przecież tego samego próbują tysiące. 

Tak, to głównie zasługa Kim, która od wczesnej młodości kręciła się wokół Paris Hilton ( milionerka, wnuczka założyciela sieci hoteli o wiadomej nazwie) , dzięki czemu zyskała jako taką popularność ( kalibru tysiąca innych celebrytek w USA), następnie nagrała sekstaśmę z jakimś piosenkarzem, dzięki czemu zrobiło się o niej głośno. Doskonale wykorzystała swoje 5 minut ( sesja do Playboya) i szybko podpisała kontrakt na reality show " z kamerą wśród Kardashianów", na którym wypłynęły już pozostałe siostry ( Kim wyszła za mąż za Kanyego Westa, dzięki czemu zyskała oprócz reality show szerszą popularność). Właściwie to tylko dzięki niej pozostałe siostry zyskały popularność:)

Czyli coś jak Jordan, który na plecach Magica i Birda wyniósł swoją popularność na nowy level.

 

Czyli generalnie MJ też miał farta, bo gdyby inni nie "zrobili" popularności NBA i koszykówki w ogóle to byłby max przeciętnym bejsbolistą w Minor League!

No nie bardzo, bo Kendal nadal jest mniej popularna od siostry, więc trudno ją porównać do Jordana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.