Skocz do zawartości

H2H FUCK 2018/19


Chytruz

Rekomendowane odpowiedzi

a mnie ciągle Chytry może wyprzedzić.

 

Bierz się do roboty. Mogę tylko liczyć na Ciebie, Karolu... U mnie będzie 1-8 i nic tego już nie powinno zmienić.

To, że przepierdalam z Bułą świadczy jak badziewny miałem sezon, a i na FA specjalnie nie poruchałem...

 

Wnioski:

1/ Durantowi nie chce się grać w GSW, bo przestał notować jakiekolwiek bloki, a i ostatnio odechciało mu się rzucać,

2/ Towns czasem jest spoko pod względem cyferek, ale nadal czeka na to żeby przejść mutację,

3/ reszta moich zawodników nadaje się do PLK,

4/ jebać Rogera...

...ale jeśli wygra, to gratulacje, nawet szczere...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Graty Rob, mało brakło.

 

Zaważyło to że cwebb zmienił skład na dwie minuty przed rozpoczęciem meczu w NY, wstawiając zamiast Waitersa do składu Hezonje, który prócz tego że huja zagrał, nabił mu 3 stl. Teraz byłby jeszcze remis po 35 i przy grających jeszcze Gallinarim (choć ze strony cwebba gra jeszcze 3 ludków) coś mogłoby się ruszyć. Z drugiej strony sam jestem sobie winny, marnując jedno pobranie na Boldena, który okazał się być totalnym zerem nawet pod niebecność Embiida.

 

btw zaraz będzie 5-4, bo cwebb odrobi też punkty :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.