Skocz do zawartości

H2H FUCK 2018/19


Chytruz

Rekomendowane odpowiedzi

Jak bołdas wystawi skład, to już będzie ok, bo wiem że on sam o nic nie gra ale nie wiedzą o tym jego zawodnicy ;]

 

Ostatnie 3 pojedynki wygrane 8-1, 8-1 i 7-2 sprawiły, że jakimś cudem mam szansę na wygraną w lidze i warto byłoby to wykorzystać. Liczę szczególnie na Robinsona ((o ironio) z Nix, który ostatnio napierdala tak, że hej. W sumie na forumowego Robinsona też liczę, że przegra swój pojedynek i 4-5, w sumie to już styknie :]

Edytowane przez Roger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma szans, Rob. To będzie mistrz z gwiazdką. Coś jakby Knicks 98-99 z ósmego seeda na wschodzie wygrali mistrza ;)

 

Przepi*****ić z Tobajasem, Joshem Richardsonem i Kanterem? Zdarzyło się, ale nie rozumiem tego... Przecież jedyny, który się do czegokolwiek nadaje, to Lillard.

 

Gdyby nie zamieszanie z Davisem, pewnie by wygrał cwebb... ale i to nie zmienia faktu, iż ten Allscrub team to nie zespół na 2 miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no teraz to można patrzeć w statystyki, ale zdaje się że po drafcie na podstawie cyferek z poprzedniego sezonu + te całe fb ninja to nie było projekcji dla roba na 1 miejsce, right?

 

u mnie też d`angelo gra życiówke, mitchell gra lepiej niż rok temu, ale mam taki zestawi murzynów, że to i fg% przegrywam na wejściu, a ft% już od wtorku

 

no nic Łukasz wypadło na CIebie żebym się odkuł za poprzednie 24 tygodnie hańby i żenady :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no teraz to można patrzeć w statystyki, ale zdaje się że po drafcie na podstawie cyferek z poprzedniego sezonu + te całe fb ninja to nie było projekcji dla roba na 1 miejsce, right?

 

nie pierwsze, ale jednak top 3 (a ci nad nim oberwali przez kontuzje - czego w projekcjach nie da się uwzględnić). poza tym one były robione dla nieco innego formatu (roto), więc losowość poszczególnych tygodni odgrywa pewną rolę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.