Skocz do zawartości

H2H FUCK 2018/19


Chytruz

Rekomendowane odpowiedzi

Stary jestem i w życiu sporo widziałem, ostatnio nawet film z tym pojebem z Nowej Zelandii, gdy zrobił sobie GTA Live w meczecie i okolicach. Ten film wstrząsa... Kontuzja Nurka to inny kaliber, ale naprawdę boli od samego patrzenia. Oby się wykurował tak, jak się to udało PG. Hayward jeszcze do siebie nie wrócił, a Nurka w formie obstawiam 2021/22, o ile nie skończy wcześniej jak Nikola Pekovic :/ Szkoda bardzo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdybym walczył o coś więcej niż opuszczenie ostatniej pozycji to mógłbym się pewnie ucieszyć, ale w takich okolicznościach niezbyt się jaram

 

swoją drogą - może doktor Lubicz będzie w stanie trochę wyjaśnić - o ile pamiętam kontuzja George`a była po jakiejś dynamicznej akcji, Hayward chyba też (nie chcę tego oglądać żeby sobie przypomnieć), natomiast kontuzja Nurkica wydawałoby się po mało dynamicznej akcji, takiej standardowej - jeżeli spadł komuś na stopę to 99,9% takich przypadków kończy się skręceniem kostki a nie złamaniem kości jak zapałki.

Jestem ciekawy co determinuje taki uraz, a nie jakieś standardowe skręcenie, naciągnięcie/naderwanie/zerwanie ścięga?

I dlaczego te kości pękają? Mają za mało wapnia? czy może Nurkic był wyjebany po tym długim meczu i mięśnie/ścięgna nie trzymały już tak dobrze napięcia i naprężenia?

 

do dzieła starszaki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.