Skocz do zawartości

H2H FUCK 2018/19


Chytruz

Rekomendowane odpowiedzi

No ja trochę straciłem entuzjazm po tym, jak najpierw pół sezonu przepierdoliłem przez Westbrooka, a potem go wymieniłem na LeBrona, który się połamał. 

 

Poza tym live draft musi być, bo chcę pograć w basket, a ostatnio nie mogłem. 

Edytowane przez Jendras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam, dramatyzujesz. Sezon jest dlugi, ten w dodatku jakos malo emocjonjacy. We wrzesniu wszyscy znowu beda podjarani.

 

No gdyby mi napierdalało żarem od lutego do listopada jak w Portugalii, to stanu permanentnej erekcji bym nie ukrywał... A tak chodzę od dłuższego czasu wkurwiony i niezadowolony z życia jak Smerf Maruda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedys czekam na pizze przy stoliku, czytam cos na telefonie i nagle mi przed oczami ta pizze klada takie wlochate lapska grubego Ahmeda z targu w Turcji. Podnosze glowe zeby powiedziec obrigado, a to pani kelnerka. Moglem w sumie zostawic recenzje na tripadvisorze czy cos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiadomo, że draft robimy bo jak pisałem wielokrotnie po tych 3 latach dotarła do mnie recepta na idealny draft

 

 

czy kiedyś nie było hejtu na popovicha że odpoczywa swoich kluczowych gości w rs?

a teraz k**** co jest grane? giannis 2 mecze z rzędu rest

 

ta k**** liczba meczów do rozegrania co ją dodali na yahoo tylko mi pierdoli ogląd sytuacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za jednym zamachem udało się wrócić do walki o tytuł i wyeliminować przy okazji z tej walki jednego rywala.

 

Shavlik też spiął poślady na pojedynek z Robem, choć akurat ich pojedynek nie obfitował w fajerwerki - obu najebałbym w tym tygodniu po 8-1 :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.