Skocz do zawartości

H2H FUCK 2018/19


Chytruz

Rekomendowane odpowiedzi

Wiggins był probable, a skończył na dnp, w sumie to dobrze bo utrzymałem fg%. Dziś wszystko od 0-9 do 6-3 jest możliwe. Szkoda że w statach w których cały sezon dominowałem dostaję wpierdol, bo Westbrookowi i Hardenowi odechciało się podawać na najważniejszy pojedynek w sezonie.

 

Ogólnie hujoza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurde, zmiana czasu :D

 

No to już nie ma co kombinować z fa na ten tydzień, wszystko dobre wzięte.

 

 

Udało się zrewanżować Rogerowi za porażkę w pierwszej kolejce, mimo, że w ostatnich 2 dniach moi gracze zrobili wszystko abym przegrał. Jakimś fartem dowiozłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żal.pl ten tydzień, a czaru goryczy przelał spedalony Wiggins, który był probable na sobotę, a skończył z dwoma DNP. Trójki, zbiórki, a może i steale/bloki przez to poszły się jebać, bo można było pobrać kogoś innego kto by zagrał.

 

Olynyk 8 stl, Lamb 5 bloków, a potem zdziwienie że Rob prowadzi :]

Edytowane przez Roger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie bym Ci dojebał Rob, choćby żebyś nie pobił mojego winning percentage z zeszłego roku...

To w ogóle jest jakieś kuriozum, że z taką nędzą w składzie na luzaku nas dymasz... ale bez KD i KATa mam zespół z samych FA, więc wpierdol będzie jak malowany, ale u mnie...

 

Sir Loras, dzięki za Adamsa. Rób i tak ma 99 procent FT, więc c***a bym tu ugrał.

Edytowane przez Lu-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.