Skocz do zawartości

H2H FUCK 2018/19


Chytruz

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie miałem o tym pisać, że w finalnym, podwójnym weeku sezonu gram z Roben. Nie wiedziałem, że wtedy grasz z Cwebbem.

 

Będzie zabawnie, jak połowa starterów będzie odpoczywać przed PO, a o wygranej w sezonie zadecydują w ostatniej chwili pobrane scruby z FA : ]

Edytowane przez bolduck penetrator
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie zabawnie, jak połowa starterów będzie odpoczywać przed PO, a o wygranej w sezonie zadecydują w ostatniej chwili pobrane scruby z FA : ]

 

Nie no, boki zrywać normalnie ;]

Chętnie bym Ci Boldi dopierdolił po tym co się wydarzyło w pierwszej rundzie. Niestety tak krawiec kraje jak mu staje... Mi w tym tygodniu chyba nie stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co, Tobajas wraca na poziom FA? W tym sezonie skurwiel był z niego nieziemski. Chyba największe zaskoczenie in plus.

 

Roger, jak dla mnie, wyrasta na faworyta do zwycięstwa. Nawet ruch że Smartem nic nie popsuje.

 

U mnie Rozier na szczęście zjebał, Evan dał radę, a ten Harris to było kukułcze jajo od sir Lorasa.

Edytowane przez Lu-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Danny Green to jest niesamowity typ, wystawiałem go w różnych ligach pewnie dziesiątki razy i zawsze, ZAWSZE kończy się to takimi linijkami:

 

1/9 2pts 2reb 2ast

2/2 4pts 0reb 0ast

0/4 1pts 3reb 1ast 5TO

 

Kutas chyba ma jakiś SMS alert ustawiony jak go biorę z FA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak tam po transfer deadline?

 

Ja ogólnie chyba na plus. Gasol może dogra do końca sezonu, Portis może tylko grać lepiej w Wizz.

 

Rob was robbed!

Harris obniżył wartość.

Otto w Bulls, którzy tankują na maksa, też.

+ Kanter, który nie wiadomo, gdzie wyląduje.

że o Conleyu, któremu zaraz wymyślą jakąś INJ nie wspomnę.

 

Rób, opisz swój ból. Powiedz jak bardzo krwawi twoje serce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boldi, spójrz na wyniki mojego teamu dzisiaj, jak pozostali gracze odpowiedzieli na kłopoty kolegów z trade deadline ;)

 

A odpowiadając Ci konkretniej.

Oczywiście Harris boli. Na bank poleci bardzo w statystykach. Zakładam scenariusz, że może się nawet u mnie w teamie nie utrzymać.

Z transferu Otto się cieszę. W Wizards, którzy też tankują, grał w tym sezonie ogony i grał słabo. Może w nowym teamie się odbuduje. Ciężko, aby było gorzej.

Conley już draftując zakladałem, że to gracz na pół sezonu. W każdej chwili spodziewałem się kontuzji/tankowania. Natomiast fajnie, że te pół sezonu było zacne, powyżej oczekiwań.

 

Największy mój problem to Kanter, a to dlatego, że to może być po prostu mój błąd. Prawdopodobnie trzeba było go wyjebać 2 tyg. temu i mieć spokój. Trzymanie go przez deadline to zapewne błąd ale jeśli teraz go wyrzucę a on za moment podpisze kontrakt z teamem gdzie będzie robił super staty to będziecie się ze mnie śmiać :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje kołki nagle przypomniały sobie jak się gra, ciekawe na jak długo. Nawet Lowry na chwilę przestał być skończonym odpadem i wydusił te 41% FG grajac we wszystkich 3 meczach w tygodniu, szacun.

 

Próbowałem ostatnio coś pokminić jak odwrócić losy sezonu jakimiś desperackimi ruchami typu tank 3 kategorii, ale nie da rady bo w rosterze mam w sumie tylko dwie grupy, których nie da się przebudować przez FA:

 

- średnio punktujących małych guardów robiących 40% FG

- słabo punktujących centrów mordujących FT i zupełnie bez trójki

 

Zdaje się, że czeka mnie już tylko walka o 5 miejsce z Lorakiem.

Edytowane przez Chytruz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak widzę, że mam 4game week giannisa w poniedziałek, to myślę o c*** to teraz dojebe, jesteś mistrzem, jesteś mistrzem

 

przy b2b przypominam sobie, że to tylko 3game week giannisa i wszystko wraca do normy

gość ma 30 lat, jest po wielu kontuzjach, od 5 lat gra do końca czerwca wiadomo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.